COBAN

Ioop

Obećava
Poruka
59
Procitah danas u Kuriru tekst o nekom coveku iz okoline Beograda koji je sebe proglasio za Boga osnovao neku sektu i sad stvarno zivi kao Bog, sto jes jes. Naime clanovi te njegove sekte mu poklanjaju novac, prepisuju kuce i sl. a on ih maltretira i oduzima im slobodu.
E sad, odlucih i ja da zivim kao Bog pa sam osnovao sektu COBAN, naime cilj moje sekte je da okupim sto vise ovaca kako bih ja mogao da uzivam kao Bog. Da bi potencijalna ovca pristupila COBANU potrebno je samo da uplati 10.000E na moj racun, sto je cena clanarine za jednu godinu. E sad se mnogi pitaju sta dobijaju za taj novac, pa dobijaju punu slobodu da rade sta god hoce u sledecih godinu dana,a kako sloboda nema cenu, mislim da je moja ponuda sasvim neverovatna. Ne morate zuriti sa uclanjivanjem jer broj ovaca nije ogranicen.
Da pojasnim jos jednom za neverne Tome, znaci vi mi uplatite novac, i automatski postajete ovca, nemate nikakve obaveze prema meni, ne morate cak ni da me vidite, znaci radite sto vam je volja.
Zainteresovani neka se jave na PVT da im dam broj racuna.
Pozdrav
 
Ioop:
Procitah danas u Kuriru tekst o nekom coveku iz okoline Beograda koji je sebe proglasio za Boga osnovao neku sektu i sad stvarno zivi kao Bog, sto jes jes. Naime clanovi te njegove sekte mu poklanjaju novac, prepisuju kuce i sl. a on ih maltretira i oduzima im slobodu.
E sad, odlucih i ja da zivim kao Bog pa sam osnovao sektu COBAN, naime cilj moje sekte je da okupim sto vise ovaca kako bih ja mogao da uzivam kao Bog. Da bi potencijalna ovca pristupila COBANU potrebno je samo da uplati 10.000E na moj racun, sto je cena clanarine za jednu godinu. E sad se mnogi pitaju sta dobijaju za taj novac, pa dobijaju punu slobodu da rade sta god hoce u sledecih godinu dana,a kako sloboda nema cenu, mislim da je moja ponuda sasvim neverovatna. Ne morate zuriti sa uclanjivanjem jer broj ovaca nije ogranicen.
Da pojasnim jos jednom za neverne Tome, znaci vi mi uplatite novac, i automatski postajete ovca, nemate nikakve obaveze prema meni, ne morate cak ni da me vidite, znaci radite sto vam je volja.
Zainteresovani neka se jave na PVT da im dam broj racuna.
Pozdrav
Nešto mi pade na pamet Rambo Amadeus: Čobaneeee, vrati seeeee, ovce tvojeee ne mogu bez tebeeeee :D
 
Vragolasta Amfibija:
a ne moze on je sada srecno zaljubljen u drugu forumashicu...ozbiljno.

Toliki su se brakovi rasturili,a ne moze jedna veza!!!
Odoh u prodavnicu po macolu,ili jos bolje: Ljudi, ima li ko macolu,ovde ima jedva vezica koju cemo da razbijemo!!!!!Ako neko ima bolji predlog nek se javi.
Nadam se da cete biti mastoviti!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Loop, nemoj da se ljutis - zene!!!Morala sam da budem nevaljala. :wink:
 
Tek sam sad videla da je temu otvorio prevarant sa laznim nickom.

PLAGIJATORU,TOLIKO NEMAS MASTE DA MORAS DA PREUZMES TUDJI NICK JER IMAS KRIZU IDENTITETA.VEROVATNO SI TAKAV I U PRIVATNOM ZIVOTU.fuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!

DEFINITIVNO TREBA DA GA BOJKOTUJEMO, DA SE OVO VISE NEBI PONOVILO.
uuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za plagijatoraaaaaaaaaaaaaa!!!

ODGOVARA TI IME TEME C O B A N E !!!!!!!!!!!!
 
Miki 13991:
NE ODGOVARAJTE NA OVU TEMU.UAAAAAAAAA PLAGIJATOR,UAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!PU,NEČOVEKU.JA SE ZEZNO,MISLIO STVARNO LOOP,KAD ONO... :evil: :evil: :evil:
.... Incognito.

Stvarno svašta. Toliko je uobrazio da je neko i nešto, da će ga jednog dana neko stvarno zgaziti kao bubašvabu.
Šta mu to treba? Zafrkava likove sa foruma...
a prema potrebi nekima zabranjuje i pristup,
čim oseti da mu je povređena sujeta.

On hvata zabeleške i zna dosta stvari o nama, a šta mi znamo o njemu? Ništa.
Totalno nezanimljiv lik, a usudio bih se da kažem... i umno....
 

Back
Top