SEX sa starijim...

Mislim da je Sex sa starijim osobama normalna stvar ako je razlika u godinama maksimum 10 godina. Po meni sve preko je bezosjecajno da ne kazem gadno. Imao sam takvo iskustvo sa zenom koja je plovoila cetrdesetim i vjerujte mi da sam imao osjecaj narednih dana da sam prljav.
P.S. Nikada vise!!!
 
Zavisi od zivotnog doba. Prema mom misljenju, u redu je cak i razlika od 15 godina ako govorimo o 20-im ili 30-im (naravno, mislim samo na sex, zabavljanje na duge staze ne, jer ta razlika postaje izrazenija kasnije). Kad sam bila u srednjoj skoli, drugarica se zabavljala sa tipom 11 godina starijim (ona 16, on 27). To je tada izgledalo strasno. Sada vec drugacije gledam na stvari. Posto moj decko ima 27 godina, sigurna sam da bi mu prijala jedna od 16.
 
Zasto se ovde govori samo o sexu sa starijom osobom? Ako je neko u vezi sa istom, zasto ne bi imali normalan sex? U cemu je razlika? Nije to kao da spavas sa rodjakom ili slicno, pa da se diskutuje jel' dozvoljeno ili nije. Individualan izbor, zar ne? Mada sam skroz protiv kombinacija starijih muskaraca i maloletnica, to je vec diskutabilana tema. Ali ako oboje znaju sta rade, ok.
 
grof_Monte_Kristo:
Sta mislite o sexu sa starijim osobama od vas ali malo vise starijim? Da li je to uredu?
Imala sam više takvih iskustava.....
Verujte, bilo je prelepo. To nije kao sa onim neznalicama. Bilo je nekako božanstveno. Zaista, mislim da treba sve isprobati. Ništa ne gubiš, a postaješ zreliji i shvataš šta je to što ti se sviđa i što te dovodi do vrhunca.
 
sa starijim da samo sex, to je dobitna kombinacija, naravno ako nije prevelika razlika. NIje isto naravno ako imas 20 godina a tip 30 i recimo ako tip je mnogo vise steriji. Godinama gube. Ove mladje moras svemu da ucis a to je malo dosadno
 
Americka glumica Demi Mur ponovo je zaljubljena - pronasla je partnera koji je 15 godina mladji od nje. Bivsa supruga glumca Brusa Vilisa, 40-godisnja holivudska zvezda, ima vezu sa 25-godisnjim glumcem
Estonom Kacerom...
Kad mogu oni, zasto ne bi mogli i obicni smrtnici...???
 
BOKO:
Mislim da je Sex sa starijim osobama normalna stvar ako je razlika u godinama maksimum 10 godina. Po meni sve preko je bezosjecajno da ne kazem gadno. Imao sam takvo iskustvo sa zenom koja je plovoila cetrdesetim i vjerujte mi da sam imao osjecaj narednih dana da sam prljav.
P.S. Nikada vise!!!
Ajde covece ili decko sta vec da ti kazem....kako sex sa sa nekom osobom pogotovo ako je zgodna moze biti los ili prljav....sve u svemu izgleda si propustio da kazes da si imao posla sa akrepom ili nekom kurvom.
Razlika u godinama je totalno nebitna...ali totalno...veruj Starom Liscu
 
Stari Lisac:
BOKO:
Mislim da je Sex sa starijim osobama normalna stvar ako je razlika u godinama maksimum 10 godina. Po meni sve preko je bezosjecajno da ne kazem gadno. Imao sam takvo iskustvo sa zenom koja je plovoila cetrdesetim i vjerujte mi da sam imao osjecaj narednih dana da sam prljav.
P.S. Nikada vise!!!
Ajde covece ili decko sta vec da ti kazem....kako sex sa sa nekom osobom pogotovo ako je zgodna moze biti los ili prljav....sve u svemu izgleda si propustio da kazes da si imao posla sa akrepom ili nekom kurvom.
Razlika u godinama je totalno nebitna...ali totalno...veruj Starom Liscu

Ovako, prvo hvala ti na savjetima i dokazima, a drugo poslacu ti par cinjenica:1.Riba je bila i zgodna i lijepa, 2.Vazi za osobu koju su mnogi muskarci sanjali i zeleli, 3. U pitanju je javna licnost, 4.Desilo se na jednom prijemu,hocu da kazem da se na tom mjestu desilo i tu se i zavrsilo. Vjerovatno sam bio samo jedan u nizu onih za jednu noc kojima se ni ime ne pamti. Ali iskustvo nije bilo lijepo. Pozdrav
 
BOKO:
Stari Lisac:
BOKO:
Mislim da je Sex sa starijim osobama normalna stvar ako je razlika u godinama maksimum 10 godina. Po meni sve preko je bezosjecajno da ne kazem gadno. Imao sam takvo iskustvo sa zenom koja je plovoila cetrdesetim i vjerujte mi da sam imao osjecaj narednih dana da sam prljav.
P.S. Nikada vise!!!
Ajde covece ili decko sta vec da ti kazem....kako sex sa sa nekom osobom pogotovo ako je zgodna moze biti los ili prljav....sve u svemu izgleda si propustio da kazes da si imao posla sa akrepom ili nekom kurvom.
Razlika u godinama je totalno nebitna...ali totalno...veruj Starom Liscu

Ovako, prvo hvala ti na savjetima i dokazima, a drugo poslacu ti par cinjenica:1.Riba je bila i zgodna i lijepa, 2.Vazi za osobu koju su mnogi muskarci sanjali i zeleli, 3. U pitanju je javna licnost, 4.Desilo se na jednom prijemu,hocu da kazem da se na tom mjestu desilo i tu se i zavrsilo. Vjerovatno sam bio samo jedan u nizu onih za jednu noc kojima se ni ime ne pamti. Ali iskustvo nije bilo lijepo. Pozdrav

Dakle riba se bacila u promet , slazem se da ti onda nije bas bilo prijatno , ali ako je zgodna i drzi se dobro , veruj mi sve do 50 je totalno ok.To naravno podrazumeva da je "keva" lepo negovana i zategnute .....ja probao mnogo ke bilo dobro ...a iskustvo o tome i da ti ne pricam :))) sve znaju i sve hoce da rade :)
 

Back
Top