KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

Sta pokusavas sa tim pitanjem da postignes. Da li pravis neku anketu ili pokusavas da isprovociras. Prvo pod Novosadjankom podrazumeam bar ja a nada se i ostali koji slicno misle osobu RODJENU U NS naerno velikim slovima) jer svako se predsatavlja novodjadjainom i novosadjankom jer nazalost ima novosadjana u gradu jer nas boksanci i crnogorci zajebali debelo recimo zivim u najduzoj ulici u NS a naprsteq mogu nabrojati prave Novosadjanke i Novosadjane ZADOVOLJAN sa odgovorom ili hoces jos
Zato ako mislis da is pronasao pravog stanovnika NS isto je kao da si pronasao gragi kamen
 
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
 
Malo ste se udaljili od teme...
Pomozite decku, vidite da ima problem.
Vidi decko... Problem je u tebi. Ti si taj koji zeli takve devojke. Ti si taj koji bi da voza napucanu plavisicu u dobrom kolima. Zar ne?
Razumem te, tako sam i ja nekada mislio. Kada sam polozio vozacki seo sam u ficu, i bio sam smesan. Jedno vreme sam mislio to sto ti sada mislis, ali sam ubrzo shvatio da gresim. Zar da mene neko gleda i vrednuje po kolima koja vozim? Nema sanse! Ja sam ja. A devojka koja hoce da se smuva samnom, smuvace se samnom a ne sa mojim kolima. A ako hoce da se smuva sa mojim kolima, sta cu joj onda ja. A pravo pitanje je sta ce ona meni?
Ne dozvoli da te ljudi gledaju i vrednuju po tome kakva kola vozis ili koliko para imas u dzepu. Nemoj ni ti to da radis. Jer to nas je dovelo do toga da neki tamo "baja" bude neka "faca".
U ovom gradu ima mnogo dobrih, lepih, pametnih i kultunih devojaka. Ako si i ti takav - naci cete se... Ako nisi, onda pljuni u sake i zaradi neka "kolica"!
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
Sad ste me utešili. Mislio sam da je samo Pančevo zrtva ove "devete ofanzive"(osma je bila na tv)
 
Da nazalost Novi Sad je sve puniji svakakvih seljaka i brdjana, ali ako malo bolje pogledate tako je u skoro svim gradovima u Vojvodini(A mozda i Srbiji, mada neverujem)... Ja u NS studiram ali dolazim iz sredine u kojoj preovladjuju Crnogorci, iako nikad nisam, niti cu sve ljude stavljati u isti kos, moram priznati da je ovo za nekulturi i bahatost generalno istina! Kako ih nemozemo da oteramo, ajde bar da ih naucimo kako da se ponasaju :) Ili neka oni sami malo menjaju svoje ponasanje :)

A to za devojke nemam pojma :D Slazem se sa ovim gore napisanim :)
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
Jel vi laloshi volite ikoga.Sta vam smetaju Bosanci i Crnogorci?
 
Sudija:
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
Jel vi laloshi volite ikoga.Sta vam smetaju Bosanci i Crnogorci?

Pa nije da ih ne volim ali cesto se sami eksponiraju i ponasaj kao u kamenom dobu pa mi zato smetaju,i nije mi jasno otkud ih toliko ovde!Ovo se odnosi na Bosance,ruku na srce nisu svi takvi ima 5% izuzetaka,sto se tice crnogoraca tu nemam nista da dodam,sa njima samo opusteno,i nema ih u tolikom broju.
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

JE8I GA LALE SU TO, PA DA STE PAMETNI I OD VAS BI BILO NESTO PO TOJ VOJVODINI SVA MESTA IMAJU BOSANCI I CRNOGORCI, VEROVATNO JER SU DOSTA USPESNIJI OD LALA, MARS U MADJARSKU SVINJE FASISTICKE, VI STE MI DOSLI DA SOLITE PAMET O TOME, LALE PA VI BI SE PRE KJE8ALI NEGO POBILI, A TU PRODAJETE NEKE FASISTICKE IDEJE, KADA JE NEKO CUO DA JE LALA NESTO U RADIO!!!
 
grovra:
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

JE8I GA LALE SU TO, PA DA STE PAMETNI I OD VAS BI BILO NESTO PO TOJ VOJVODINI SVA MESTA IMAJU BOSANCI I CRNOGORCI, VEROVATNO JER SU DOSTA USPESNIJI OD LALA, MARS U MADJARSKU SVINJE FASISTICKE, VI STE MI DOSLI DA SOLITE PAMET O TOME, LALE PA VI BI SE PRE KJE8ALI NEGO POBILI, A TU PRODAJETE NEKE FASISTICKE IDEJE, KADA JE NEKO CUO DA JE LALA NESTO U RADIO!!!

Nismo mi nigde dosli mi smo tu di jesmo,ostatak te bas nisam razumeo oko onoga j*bali nego pobili,sto se mene tice nek se j*bemo kolko volemo samo da se ne ubijamo,a ne smatram da imam fasisticke ideje.
Bosanci i Crnogorci su ko toalet papir povuces jednog a ostali krenu za njim...hahha :lol:
Salu na stranu nek radi ko sta hoce,da su uspesniji sumnjam...

Znam da ti nikad nisi cuo da je lala nesto uradio ali zato svaki dan jedes hleb,pa se zapitaj odakle je.... :?
Ne zelim da se ovako raspravljam i prepucavam....tolerancija nije tesko biti fin 8)
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

pa ljudi ocemo neshto da preduzmemo powodom toga???
 
Sudija:
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
Jel vi laloshi volite ikoga.Sta vam smetaju Bosanci i Crnogorci?

procitaj od vrha do dole i bice ti jasno... :evil:
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

Koliko postujete sebe toliko postujete i druge. To vam je ustvari svima odraz vaseg karaktera.
A sto se tice devojke, nije bitno odakle je, vec kakva je osoba. Sem toga, ako nesto trazis, neces naci ako nisi uporan. Neke stvari u zivotu valja cekati ili traziti duze vreme da bi se nasle one PRAVE!
 
bravo PetoW. Pa ja u zivotu nisam imao para, ali mi devojaka nije falilo i sve su me volele ( da se skromno izrazim he he he ). Ne ozbiljno. Mi momci smo izgleda ubedjeni da treba imati napucanu, namontiranu, ofarbanu cicu i da su one po svojim karakteristikama bolje u pogledu izgleda pa i sexa. A to je taaako pogresno. Pa ljudi da li ste vi culi za marketing?! Roba se jednostavno pakuje u privlacnu ambalazu da bi privukla musterije. Zlato se kopa bato! I to tesko. Zaboravi "kreme i pudere", zaboravi "krpice i cizmice" ako je to sve sto mozes od nje dobiti (uz po koju snosku) u zamenu za voznju na 2000 ccm i 100 EUR za picenjce. Razlka izmedju ***** za 20 EUR i ***** za 200 je u 180 EUR i ni u cemu vise. Peta jesi li za kafu u jedno decembarsko popodne?
 
glok:
bravo PetoW. Pa ja u zivotu nisam imao para, ali mi devojaka nije falilo i sve su me volele ( da se skromno izrazim he he he ). Ne ozbiljno. Mi momci smo izgleda ubedjeni da treba imati napucanu, namontiranu, ofarbanu cicu i da su one po svojim karakteristikama bolje u pogledu izgleda pa i sexa. A to je taaako pogresno. Pa ljudi da li ste vi culi za marketing?! Roba se jednostavno pakuje u privlacnu ambalazu da bi privukla musterije. Zlato se kopa bato! I to tesko. Zaboravi "kreme i pudere", zaboravi "krpice i cizmice" ako je to sve sto mozes od nje dobiti (uz po koju snosku) u zamenu za voznju na 2000 ccm i 100 EUR za picenjce. Razlka izmedju ***** za 20 EUR i ***** za 200 je u 180 EUR i ni u cemu vise. Peta jesi li za kafu u jedno decembarsko popodne?
Da znas da jesam...Moze topla nes sa slagom? :P :wink:
 

Back
Top