TV Politika i makaze

Grandfather

Primećen član
Poruka
772
Haos,pustili su film iz SC-a ISTINA da bi posle 5 minuta prekinuli sa epp-om a nastavili sa Meč loptom!!Jagodinska Palma plus je pustila ceo film.Počeću kao u prošlo vreme da jurim neke Š radio i tv stanice da bih znao šta se dešava osim onoga što sme da se zna. Teorija zavere?
 
Ma daj, Teorija zavere!... Mislim, najnovija... Sve što je u tom filmu, i više od toga, ali stvarno mnogo više smo gledali svih ovih godina u udarnim terminima vesti non-stop. Cirka od 1991.-1999.god. ('ebi ga, kad je trebalo da počne bombardovanje, pa dok je trajalo, pa od posle toga, promenio nam se TV-program, ne znam zašto).
 
Upravo i pričam o TV Politika, i cenzuri. A to se odnosi i na BK i Studio B. Imali su mnogo obimniji politički program, a pretpostavljam da se ovde misli na tu vrstu makaza, spadali su u glavne informatore (doduše, Politika bez mere i ukusa, BK sa merom i ukusom, a Studio B je prednjačio, stvarno je bio relativno objektivan, tj. davao je priče raznih strana bez suvišnih komentara u tom periodu).
Dakle, TV Politika i makaze - makaze im i nisu potrebne, nego stara ekipa ljudi. Program im je šećerna vodica. Mislim na teme koje se tiču i unutrašnje i spoljne politike SCG.
 
Uff,ma ne mislim sad na njihov program i njihovu ekipu ljudi.Oni su večeras popili klasične makaze,bio prenos iz SC-a i već pomislim to je to i kraj kad ono upozorenje da film nije za osetljive i itd i puste film.Nisam mogao da verujem pogotovo što sam malo pre toga čitao reakcije na forumima i odjednom posle 5 min sec.
Ma slažem se sa Strelom.Kod nas se ništa ne menja osim imena...
 

Back
Top