Nece da posalje e mail

alexis9

Početnik
Poruka
15
Ne mogu da posaljem e mail, pojavi mi se ovo:
This is the mail system at host tatarin.ev.rs.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system
i posle ovo: final-recipient, original-recipient, action-failed i sl.
ZNA LI NEKO ZASTO NECE DA SE POSALJE PORUKA, MOLIM VAS POMOZITE HITNO MI JE. HVALA :)
 
Otvori na Gmail.com ili Yahoo.com. Ako vec imas nalog pa ne mozes, onda ovako:
Na eksploreru koji imas ides u podesavanja i izbrises podatke pregledanja, oznacis sve i izaberes Oduvek, (moras da kliknes prikazi napredna podesavanja ako koristis google chrome), a na Microsoft Internet Exploreru (ako njega koristis) ides na Tools, Internet Options i na vidjeces odjeljak (naslov) Browsing History, tu klikni Delete, oznaci sve i OK.
Onda desni klik na ikonicu od My Computer, pa tab (to ti je ono gore) Computer Name, pa Network ID, Next, "This computer is for home use...", Next, Finish. Restartujes komp. Sad otvoris novi nalog na Gmail ili Yahoo
Ako ti traze verifikaciju telefonom, cijena poruke koju ce ti oni poslati (ti njima ne treba nista da saljes) je 0.00 za tebe, za njih ne znam :) , a ako bas zelis da izbjegnes tu verifikaciju probas kasnije sa drugacijim nikom, jer je ne trazi uvjek.
 
Poslednja izmena:
Desni klik na My Computer, pa Properties Na to sam mislio. Ako ne pomaze, nisam adekvatan.

Ako ne pomaze-. na pdf. programiranje otvori temu "Kako da promijenim Network ID", reci koji Windows imas, i objasni kako sam ja reko da se radi na XP da bi oni znali na sto tacno mislis. Na tom pdf-u ces dobiti najbrzi i najbolji odgovor.

Drugaciji naziv teme bi mogo da bude i "Kako da se kloniram na krstarici" ali nemoj to ;)
 
Poslednja izmena:
Hvala na pomoci, ali sad sam pokusao da posaljem poruku korisniku koji koristi gmail.com i uspelo je primio ju je :D, a kad hocu da posaljem na ev.co.rs onda nece :rumenko:. (inace koristim gmail). Ako neko zna zasto neka mi pomogne, hvala :D
 

Back
Top