biohemija na PMF-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
diretore!!!!:
Celt:
diretore:
vratio sam temu na prvu stranu fakulteta
tema je inace stara skoro 2 godine

ok, hvala, ali tu ne pise nista konkretno. Mislim, nemoj pogresno da me shvatis, treba mi neki drugi argument osim "e, mnogo je super" :)

pa pitaj sta te zanima

recimo, kakav je faks sam po sebi, kakva su predavanja, koliko je perspektivno da se posle (i gde) zaposlis...moze li da se zivi od toga
 
Faks je sam po sebi jako tezak i potrebna su odricanja. Predavanja vjerovatno ima kao i na ostalim fakultetima, ali glavni problem ce ti biti vjezbe kojih ima jako puno, posebno na drugoj godini. Sto se tice zaposlenja, vjerovatno ga je teze naci kod nas nego u svijetu sa obzirom da 80% ljudi koje ja znam i koji su zavrsili biohemiju su u inostranstvu, kao i ja sam. Ako se odlucis za zaposlenje kod nas mozes da radis pored univerziteta i u institutima kao sto je IBIS "Sinisa Stankovic", Torlak, INEP, Vinca, poneko radi u Hemofarmu i Galenici(ili ICN-u) i slicnim ustanovama
toliko za sad
 
Faks je sam po sebi jako tezak i potrebna su odricanja. Predavanja vjerovatno ima kao i na ostalim fakultetima, ali glavni problem ce ti biti vjezbe kojih ima jako puno, posebno na drugoj godini. Sto se tice zaposlenja, vjerovatno ga je teze naci kod nas nego u svijetu sa obzirom da 80% ljudi koje ja znam i koji su zavrsili biohemiju su u inostranstvu, kao i ja sam. Ako se odlucis za zaposlenje kod nas mozes da radis pored univerziteta i u institutima kao sto je IBIS "Sinisa Stankovic", Torlak, INEP, Vinca, poneko radi u Hemofarmu i Galenici(ili ICN-u) i slicnim ustanovama
toliko za sad

zdravo, mene zanima koji su predmeti bitni za upis ovog fakulteta,i gdje i u kojim gradovima ima taj fakultet, i na kojim fakultetima se moze upisati z:)z:lol: molim vas da mi odg sto prije. UNAPRIJED HVALA:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top