Zashto????

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
Da li bi mogao neko da mi objasni zashto mi se komp (xp),koji je relativno nov(kupljen januara 2005.) svremena na vreme restartuje? Radi,radi i odjednom se restartuje.
Hvala
 
Moze da bude vise razloga za ucestali restart tvog "novog" kompjutera..

Jedni od razloga mogu da budu:

1. Virusi, spayware programi koje si eventualno mogao da uzmes sa interneta za vrijeme dok si surfovao.
2. Neki neispravan drajver ili ostecen drajver
3. Neka igrica koju si instalirao pa ti pravi probleme u racunaru, tipa da nesto ne valja, a pored navedenog moze jos kojekakvih razloga da bude,
4. Da ne bih zaboravio, a ispravice me veci znalci, moze da bude i slabije napajanje tvog racunara..

Sad je tesko ocijeniti tacno sta moze da bude razlog restarta i da se nesto konkretnije kaze...

Pored navedenog gore, pogledaj i kakvo je stanje sa temperaturama procesora i sl..

Poz.
 
ako nisi nista cackala (tipa clocking i neko *ebavanje sa voltazama na MB) onda prvo uradi ovo sto ti GZ kaze.... AKo ne uspe onda proveri da li imas Virtual Drive na kompu.... Ako imas izbrisi ga i probaj ... Pisi sta se zbilo ..
 
Draga moja, kupila si PC, verovatno si dala dobre pare za njega, posto je relativno nov, a nisi kupila na pijaci, ili skinula sa neta neki AV program... CCCC... Ja sam se taka zajebala kad sam novi novcijati lap top prikacila na net, sa Nortonom i nakupila pun k*rac gamadi, pa morala da preinstaliram win... Pametno na net, posebno ono sto ide besplatno je jako opasno...
 
joj :? :? :? jesam,ishla...skidala neke igrice... i tako! i mislim da imam neke viruse,no tata mi je nervozan neshto poslednjih dana i ako mu kazxem da ima verovatno,virusa,zabranice mi net :wink: ,a to nikako ne zxelimo! sad cete mi vi reci,trebalo je da vodish rachuna...znam!!! neka druga opcija?
a da,vazxi mi garancija
 

Back
Top