predlog

stefdza

Zainteresovan član
Poruka
189
pogledao sam par foruma i tako mi je palo napamet da organizujemo npr all star mec jednom godisnje i da ga odigramo.ako bi se vise nas prijavilo onda bismo se podelili po nekoj koncepciji ali bismo se dogovorili oko toga.sta kazete?
mozemo da organizujemo i neku mini-ligu ako se slazete
 
S obzirom na brojcanost igrali bi Milan - ostatak foruma ... i razavaaalili bi vas...Vision kreci s treninzima,jos da cimnemo Raikoknena,Gulivera,Stefana,Techu,Sitnog Demona,how yes no,2 die...u covece ima nas za dve ekipe...
 
necemo da se koljemo,jedan rekreativni fudbal mozemo bez svadje,zezamo se malo
e sad da li neko ima vezu da odigramo na nekom terenu ili u nekoj sali?
i da li je primljen jedan 15ogodinjak? :lol:
 
.pissbottleman:
S obzirom na brojcanost igrali bi Milan - ostatak foruma ... i razavaaalili bi vas...Vision kreci s treninzima,jos da cimnemo Raikoknena,Gulivera,Stefana,Techu,Sitnog Demona,how yes no,2 die...u covece ima nas za dve ekipe...
Sram te bilo ,mene si zaboravio da spomenes!!!:shock: :wink:
Oh well....pretpostavljam da je dovoljno sto cu ja imati Gallianievu ulogu u nasem buducem fan klubu.... :wink: :D
Ima nas i za 3 ekipe...mozda dodjem da gledam.... 8)
 
Ma nisam te zaboravio...hteo sam da kazem da ces da navijas al' me jako mrzelo da pisem...'ebiga,izvini.
E,a ima nas dosta iz Novog Sada,mogli bi mi ipak ovde to da okuvamo....meni se bas i ne ide do Bg... mozda neko glasanje,kad se javi malo vise ljudi...
 

Back
Top