"Zašto dame sede same?"-IMAM JOŠ PITANJA...

kakav mamac - takva riba
kad sam se nekad ucvrckala to veće sam nalazila potpuno nepoznatog momka koji je služio za najviše mesec dana
posle sam prestala da tražim
i našao me moj muž :D
Zato imam privilegiju da mislim kako danas (kao i juče) NIJE teško "naći" dečka,
pitanje je samo šta stvarno tražiš....

S noktima oštrokonđe i silikonima vrh ti je neki "kontroverzni biznismen"
Kad imaš kratku kosu i piješ pivo bez pene - onda sve neki umetnici :lol:
E, početnica sam na štiklama, al kad otkrijem do kraja šta se dešava, postovaću :D
Prvi utisak - skratiš suknju i popneš se na štike i SVI blenu (od portira do nekih tamo) :wink:

Isto tako i sa mestima na koja izlaziš...neki psiholozi tvrde da treba da otkriješ polje u kome se najviše krećeš (posao, društvo, noć, sastanci, žurke, internet) i da onda OTVORIŠ OČI. To je to, meni se čini razumno.
 
imam ja nekoliko droogarica, izgledaju dobro, ali uvek ocekuju vise nego sto pruzaju, kao tipa koji je visok, lep, atletski gradjen, pametan, bogat, gospodin, obrazovan, odlican yebac, omiljen, uspesan na swim poljima....ali koliko takvih ima, ocigledno ne dovoljno za swe beogradjanke(koje ne pruzaju isto toliko)?
 
e, viš', g-rok, to su vam, biće sigurno, krive NOVObeograđanke :lol:
One pružaju sve to i još mnogo više :lol:


Šalim se malo na sanjim račun dok je trudna pa neda da je nerviram,
ali imam i ja jednu takvu drugaricu - ona po ceo dan sedi i sedi negde...a uveče u 8 u krevet. I očekuje specijalca, e pa kako? Ne ide...:wink:
 
ma nije na izvolte ono što je PRAVO ,,, i najvećem baji zadrhte kolena kada naleti na ribu za koju misli da je TA ,,, evo ja sam primer ;;; mogu da pridjem bilo kom frajeru i bilo gde ,da ga nagovaram na razne bludne poduhvate bez blama ,,,,, ali onaj mali što pocrvenim kada ga vidim --- ma nema šanse ,,,, on misli da sam nedostižna --- mada ima nas razni
 
ili to ili je Beeee Beti
(u šta sumnjam, a to samo zato što mi se može) :lol:
jel sam ja nečiji idol
ko će mene da mlatne
eno pozvala sam direktore da mi uplate internet
baš da vidim :lol:
Zašto dakle dame sede same?
1.Zato što su virtuelne, pa se tako čini običnom čoveku, da su same. Nisu same.
2. Zato što su dosadnjakovićke
3. Zato što su ružne/tužne
4. Zato što gledaju u šoljicu svoju budućnost
5. zato što su nadr.kane kučke
6. Zato što im se oće, da se ne smaraju s kojekakvim štrokama. (ovo je verovatno najbliže istini) :wink:
 
teardrop:
?:
a moglo bi i nesto lose da ti se desi a

Moglo bi. Danas je petak, komšijska crna mačka mi je prešla put jutros i prošla sam ispod merdevina kad sam bila na gradilištu.
Nego, nisam primetila da si odgovorila na neko od pitanja koja sam postavila.

jaoooo ima jos vremena do kraja dana :P
ja sam glupa ne snalazim se sa visokoumnim pitanjima :(
 
sedim sama jer sam tuzna ruzna dosadna i razmazena a za ostale ne znam, a nemam svoj copor devojaka, ne volim konkurenciju. a pojavi mi se po neki udvarac tu i tamo i onda ga zabelezim na zid u vidu recke. to je sadasnje stanje. traje nekoliko meseci. ovo sto pisem nema reda...idem da se vratim sredjivanju fijoke
 
Evo, ja ću, kao i obično, da vratim na temu...
Malo sam vas čitala i ispade da su devojke te koje se ne trude :roll:
Ali, to nije tema. Ne znam, moje iskustvo je takvo da u 90% slučajeva on nema mooda da priđe, ili, još gore, šalje drugaricu da "navodadžiše", pa onda u beskraj...
Možda delujem zastrašujuće, ko zna, ali mislim da nije to.
Šta se dešava? Izađem, napijem se, nudim se na izvol'te (da ne razumete pogrešno, piše mi na čelu da sam sama), neki ON se, kao, zainteresuje, ali na tome se i završi. Valjda nađe "lakšu ribu", da se ne muči mnogo samnom.
NIje stvar ni u neizlaženju, ni u potpeticama, ni u veštačkim delovima tela, vidite li šta nas okružuje? Žene su totalno demistifikovane. Nema više ništa interesantno da se prikaže, osim sirove prirodnosti, koja dolazi kada je veza već poodmakla.
 
IMA ISTINE U TOME ŠTA LEPA I PAMETNA OPERSKA PEVAČICA KAŽE.

A to što bi neke žene muda kao karakternu osobinu više nego seksualni objekat, pa nismo na koridi , a volove uvek može po tom kriterijumu selekcionisati...

Svaka osoba ima triger na ono što ga privlači , i samo onda ako proceni da će svojim ispoljavanjem biti interesantan i partnerskoj osobi , on ima jakog motiva da reaguje.

Zato se zapitajte sve ,vi koje tražite bikove , kakvu sliku ispiracije pružate....

Jedno vreme je česta slika bila , malo ću da ga ložim , platiće piće (da ne bude pi.zda) , zezaćemo se i onda ću cinički da ga odjebem pre kraja večeri, i na kraju čuveno , ćao vidimo se uz ruganje.....
 

Back
Top