DOKOLICA po horoskopu l

Betty

Elita
Poruka
21.481
Danas čitam u novinama, svaki znak ima SVOJ način dokoličarenja.
Rezime moje današnje doklice - prtljala po netu, pila kafu s razlogom, pa opet, pa sve ispočetka, pa otišla da GREJEM KOSTI na reku, popila kaficu sama (jedva našla mesto gde nema pijanih štrokavaca, procenila da je ok muzika - beše neki hip hop i dženi from d blok), pročitala novine s posebnom pažnjom ka oglasima i rubrikama gde preporučuju 5 cvećara (a nije plaćeni oglas), i došla kući :D

Kako vi dokonate u skladu s znakom?

Za moj piše nešto kao nikad odomora, al kad jeste onda je 101 odsto odmor i nema griže savesti (lav).
Mislim?

Da li se prepoznajete u sledećem :lol:


OVAN - dopušta sebi luksuz odmora samo kad se već danima oseća stvarno loše
BIK - uđiva u radu, izdržljiv znak i istrajan, ali se dokolici raduje jer onda postaje i kreativan - uz sladoled (hihihihihi...)
BLIZANCI - S glavom u obalcoma, nemaju pojma ni šta je dokolica jer preprtljavaju nešto po mozgu non stop, dosadan im je nerad, al kad im je stvarno dosadno (makar i u sred važnog razgovora) oni duhom odlutaju a ni toga nisu svesni
RAK - lenji po difoltu, krevet bi poneli i u ofis kad bi mogli, dokolica im hrani mozak i vraća snagu jer daje priliku intuiciji da proradi
LAV - Ne odriče se dokolice baš na sav glas, ali se rudi da joj veže ruke i noge. Smatra je privilegijom posle trijumfa nekog. Vreme je njegovo najveće blago, te i dokolicu koristi da pronađe nove ideje i podsticaje za posao
DEVICA - Nema praznog hoda ovde, plaš i se edelimično tog zadovoljstva i zabave, a i prosto mora stalno nešto da stvara i proizvodi. Doklica se dozvoljva samo u slučaju teške bolesti ili iscrpljenosti, i tad se proglasi za terapiju
VAGA - Voli laku stranu života i uvek je pomalo slatko lenja, ali je koči srah od osude, te ne zabušava dok traje posao. U vreme odmora zato potpuno se prepušta uživanju u zabavi i odmoru!
STRELAC - Hiperaktivan i neumoran, teško mu je da lenstvuje. Dokolica i gubljenje vremena - za njega je nagrada i radost, naročito sa finim stvarima i ljudima koji mu prijaju. Ništa ne vole sami da rade,pa ni da uživaju u neradu!

Aj sad :wink:
 
BIK - uđiva u radu, izdržljiv znak i istrajan, ali se dokolici raduje jer onda postaje i kreativan - uz sladoled (hihihihihi...)




Ha ha ha, kako sam se slatko nasmijala.....potpuno tacno...uz to sto OBOZAVAM sladoled!
 
Dženi, rekoh daje to bilo mesto sa OK muzikom :wink:
Jagodo, pozvana si, nije valjda da dokoličariš samo u krevetu sa (ne)poznatima :D

obećala sam ostatak -
ŠKORPIJA - Opasna kraljica noći - lenjost nije deo njenog sveta, i ne polazi joj za rukom da ceni onog ko nije isti kao ona, niti može da ga voli. Jedini ustupci lenjosti su kada je reč o seksu i misteriji, tada postaej setna i mažna, i paranormalna. U stanju da satima gleda dno šolje a da toga nije ni svesna.
JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
VODOLIJA - Ovom znaku lenjost ima ukus izazova. Opušta se i podaje dokolici iz čiste provokacije, naročito kad vidi da se drugi napinju iz petnih žila. Impulsivna priroda koja inače veze nema sa lenjošću, traži slobodu i brze akcije, te vodolija gubi svoje vreme - zato što mu se može! I, zbog pijatelja s kojima bi ćaskala. Jedino joj savest štopuje vreme, ona je sam svoj gospodar.
RIBE - srećne su u svom svetu snova, ćudljivi i nepredvidivi.Ulažu izuzetan napor u posao, a onda se predstave kao žrtva da bi otišle na oporavak. Lenjost joj u stvari pristaje kao prirpijena večernja haljina, tad auživa u životu i razrađuje utiske. U doklici je uvek kad je stvarnost uplaši ili zamori, u tom svetu nema budilnika i rokovnika. Uzima onoliko vremena koliko joj treba i ponovo nalazi sebe.
 
Betty:
JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
Vreme je dragoceno :D
joint2.gif
 
Miss_Jo:
Betty:
BLIZANCI - S glavom u obalcoma, nemaju pojma ni šta je dokolica jer preprtljavaju nešto po mozgu non stop, dosadan im je nerad, al kad im je stvarno dosadno (makar i u sred važnog razgovora) oni duhom odlutaju a ni toga nisu svesni

Tacno je, znala sam da ce ovako nesto da nam pise :lol:


heheheh...i ja sam se prepoznala u tome :wink:
NIKAD, ali nikad ne konstatujem šale npr.nekoga ko me nervira ili ga ne poštujem, ni pitanja ni išta - nesvesno - NE ČUJEM GA, ne vidim...Isto ko sa nepristojnim pitanjima - znam da me je nešto pitao, vulgrano, ali ne znam ŠTA iako sam slušala - i onda ljubazno zamolim da ponovi...Jelima neko taj problem? Turi ti ga podsvest na ignore....
 
VODOLIJA - Ovom znaku lenjost ima ukus izazova. Opušta se i podaje dokolici iz čiste provokacije, naročito kad vidi da se drugi napinju iz petnih žila. Impulsivna priroda koja inače veze nema sa lenjošću, traži slobodu i brze akcije, te vodolija gubi svoje vreme - zato što mu se može! I, zbog pijatelja s kojima bi ćaskala. Jedino joj savest štopuje vreme, ona je sam svoj gospodar.

TO TI PRICAM :lol:
 
Anak1n:
Betty:
JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
Vreme je dragoceno :D
joint2.gif


sad nas je dvoje, hihihi...
imam i ja rogove ali ovnovske...
 
LAV - Ne odriče se dokolice baš na sav glas, ali se rudi da joj veže ruke i noge. Smatra je privilegijom posle trijumfa nekog. Vreme je njegovo najveće blago, te i dokolicu koristi da pronađe nove ideje i podsticaje za posao


vreme jeste moje najvece blago,ali bas da ne volim dokolicu ne bih rekla.ali ne u tom smislu da blejim u zid,svakako cu raditi nesto...kao sada na netu. :roll: :lol:
 
Betty:
JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
Recimo, totalno neistinito. Vrlo često dokoličarim, a onda sam nesrećna zbog toga. I tako u krug :roll:
 

Back
Top