Skriveni tiganj, pritajeno lonche!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chan Shaolin Si:
Keeper:
ja dve godine nisam odgledao dobar novi film.
ovo je strasno sta nam rade, zatrpavaju nas glupostima od matrixa i terminatora, ma da se skenjas. zaista je psihicki nezdravo .....

uzmi ova dva navedena gore ima da se useres od radb´nji zvek su filmovi

hmmmmm ... spy game ... da, bred pit i jos jedan matori glumac ... da, to je bilo dobro ... :)
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
ja dve godine nisam odgledao dobar novi film.
ovo je strasno sta nam rade, zatrpavaju nas glupostima od matrixa i terminatora, ma da se skenjas. zaista je psihicki nezdravo .....

uzmi ova dva navedena gore ima da se useres od radb´nji zvek su filmovi

hmmmmm ... spy game ... da, bred pit i jos jedan matori glumac ... da, to je bilo dobro ... :)

da bas taj, a jesi li gledao ovaj drugi sa Jene Hackmanom?
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
ja dve godine nisam odgledao dobar novi film.
ovo je strasno sta nam rade, zatrpavaju nas glupostima od matrixa i terminatora, ma da se skenjas. zaista je psihicki nezdravo .....

uzmi ova dva navedena gore ima da se useres od radb´nji zvek su filmovi

hmmmmm ... spy game ... da, bred pit i jos jedan matori glumac ... da, to je bilo dobro ... :)

da bas taj, a jesi li gledao ovaj drugi sa Jene Hackmanom?

hmmmmm ... nisam. ne nisam sigurno ...
ma smorili me ti americki filmovi. idem da gledam samo evropske ... francuski filmovi su loodilo.
"cudesna sudbina amelije pulen"
"nepovratnici"
vinsent kasel je lik nad likovima ... i zena mu monika beluchi ...
kakav je samo film "doberman", loodilo.
a dobri su i engleski. umres od smeha ... ima jedan film noviji, engleski, dolaze tipovi u arapskim odelima, u suknjama, i kao da opljackaju neku firmu dijamanata. i u kolima ih jedan navuce kao da popiju vijagru ... i oni svi uzmu po dva komada ... i dolaze tamo, sede u tim arapskim haljinama, a ono medju nogama sator se podigao :lol: dolazi prodavac i skenjao se ..... "nemojte me silovati ... samo blago, molim vas ..."
hehehe. ma englezi su carevi 8)
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
ja dve godine nisam odgledao dobar novi film.
ovo je strasno sta nam rade, zatrpavaju nas glupostima od matrixa i terminatora, ma da se skenjas. zaista je psihicki nezdravo .....

uzmi ova dva navedena gore ima da se useres od radb´nji zvek su filmovi

hmmmmm ... spy game ... da, bred pit i jos jedan matori glumac ... da, to je bilo dobro ... :)

da bas taj, a jesi li gledao ovaj drugi sa Jene Hackmanom?

hmmmmm ... nisam. ne nisam sigurno ...
ma smorili me ti americki filmovi. idem da gledam samo evropske ... francuski filmovi su loodilo.
"cudesna sudbina amelije pulen"
"nepovratnici"
vinsent kasel je lik nad likovima ... i zena mu monika beluchi ...
kakav je samo film "doberman", loodilo.
a dobri su i engleski. umres od smeha ... ima jedan film noviji, engleski, dolaze tipovi u arapskim odelima, u suknjama, i kao da opljackaju neku firmu dijamanata. i u kolima ih jedan navuce kao da popiju vijagru ... i oni svi uzmu po dva komada ... i dolaze tamo, sede u tim arapskim haljinama, a ono medju nogama sator se podigao :lol: dolazi prodavac i skenjao se ..... "nemojte me silovati ... samo blago, molim vas ..."
hehehe. ma englezi su carevi 8)

ovo jeste americki film ali radnja se desava u Bosni vise se prica srpski nego engleski

kao srbi obaraju americki avion pilot ostaje ziv tj jedan je ranjen i srbi ga ubijaju jurnjava onda cio film za ovim drugim pilotom ma jak film nema price.
 
mislis od novih filmova ili uopste?
za kakve filmove si raspolozen?

ako si za pustanje mozga na pasu i zabavu gedaj LXG (ovo novo sa sean connery-jem). glupo do bola, nema nikakav smisao, nisu se drzali ni opisa likova.. ali sareno je i ima neke kao akcije. i ne davi sa kvazi pateticnim delovima, sto je velika boljka americkih filmova.

- aliens. moze uvek da se gleda... ono, najbolja akcija. :)

- black hawk down. najbolja kamera i montaza jos od vidocq-a. iako nisam fan ovakvih filmova mislim da je genije onaj ko je izmontirao film, a o kameri da ne govorimo. sve ostalo - tropa.

- catch me if you can. po istinitom dogadjaju... zabavno.



ako si za nesto ozbiljnije:

- das experiment (FANTASTICAN nemacki film)... boga mi, od jedno 3-4 hiljade flimova koje sam do sad gledao, experiment mi je u top 10. nema ga na divx-u, ali ima u video klubovima. inace, film je inspirisan istinitom pricom o eksperimentu u kome su ljudi "simulirali" zatvor. bili su podeljeni na cuvare i zatvorenike. u pocetku je sve bilo super, a posle... gledaj film, sta da ti kazem. :)

- chasing amy... nije za povrsne i one koji misle da sve znaju. opasan za mladje narastaje, poucan za starije (ako shvate). :D

- y tu mama tambien. e, ovo je za filmofile gurmane. u spanskom (meskickom) stilu. gluma na kvadrat.

- recruit i phone booth sa kolin farelom su isto ok.

scent of a woman sa al pacinom... jest da je mator film, ali nije bitno.. valja. :)

ima jos dobrih filmoova.. to zavisi od ukusa i od toga sta ti se gleda...
 
rastamann:
Da li su vas neki filmovi ostavili bez teksta u poslednje vreme...
...Topic je postavljen zato shto nemam pojma shta vishe da gledam, a nece da shkodi.....A chim ne shkodi, znachi da koristi...
Magnolia; Americka ljepota; Ledena oluja; Arlington Road; Zakletva; Zemlja tigrova; Election; Pod sumnjom; Meet the parents; Bolnicarka Betty; The Tao of Steve; The Others; The Royal Tenenbaums...
Unazad pet godina su svi snimljeni. Nije bas da je u "posljednje vrijeme"...Nabac'o sam svega, i kino filmova i tzv. "malih filmova"... Meni su "legli", pa ti vidi ako nisi nesto gledao...
Pozdrav
 
Meni je od starijih dobar "Afera Tomasa Krauna" (Pirs Bronslent) , neki opusteni triler/drama sta li je, svidja mi se i "Plaza" sa Leonardom Di Kapriom, ili "Iskonski greh"sa Banderaskom i Angelino Dzoli... nisam skoro gledala dobar film pogotovo domaci, a ni ja nisam ljubitelj terminatora i hulkova...
 
Halka preskocite sem ako ste student rezije, jer je jedino rezija OK.
Terminatora 3 preskocite ako znate drugi deo napamet i to vam je omiljeni film tog zanra.
Ja volim filmove u zavisnosti od raspolozenja. Zato imam nekoliko kolekcija: Odri Hepbern, Meg Rajan i sl. romanticne komedije. Onda avantura: Indijana Dzons. SF - Ratovi zvezda. Celu kolekciju Dzems Bond filmova, sve delove Umri muski, Smrtonosno oruzije... Imam dosta starih filmova, mjuzikla, komedija, ratnih... Od domacih imam samo Andjele iako ne znam zasto, jer su non-stop na TV. Tako da mogu da biram. Ne volim drame i filmove sa tuznim krajem.
Iako me je "Pritajeni tigar..." odusevio!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top