eksplozije u Londonu

BodoniuS

Primećen član
Poruka
636
Tri eksplozije u metrou i jedna u autobusu zadesila je danas London kilometar od najstrožeg centra Londona.
Zadnji izveštaji: preko 50 poginulih i preko 1000 povređenih.

Da američke i engleske obaveštajne službe nisu eksperimentisale i stvarale islamke terorističke organizacije u poslednjih 30-ak godina, ne bi im se to nikada ni desilo.

Da nisu žmureli na hiljade mudžahedina u Bosni, da nisu direktno podržavale terorističke kampove za obuku OVK kao i sam terorizam na KiM, da nisu podržavale mudžahedine u Avganistanu, da nisu dozvolili Pakistancima da naprave nuklearke, da se Rambo nije družio sa pravednim svetim ratnicima u Avganistanu, ovoga ne bi ni bilo...

Jer, ko se mača lati, od mača i gine...
 
Za eksploziju je odgovorna Al Kaida - evropski deo, kako su sami izjavili. To su oni isti koji su bili u Bosni, koji su radili i na Kosovu i ciju aktivnost niko nije hteo da prizna.
Kada su avioni srusili kule bliznakinje 11 septembra u Americi, ameri su poceli da se pitaju sta oni uopste traze u Iraku. Kako su Amerikanci po prirodi glupi, prihvatili su jadno objasnjenje Busa da je to cena koju oni placaju zbog "prodavanja demokratije".
Amerikanci su glupi, englezi manje ali je Bler ipak Busov dupelizac i uspeo je da plasira istu tezu.
Valjda ce i njima da dodje iz d...ta u glavu.
Naredna zemlja za ovakve akcije, ovakve ili slicne je, na zalost, Italija, koja je i pored protivljenja naroda, zahvaljujuci malom skocku Berluskoniju, prisutna u Iraku. E sada ce i oni najverovatnije da plate isti ceh.
Niko nam nije verovao, zbog amerikanaca, ali muslimanski fanatici ne prastaju. Manijaci jesu ali ih religija tako uci.
U Americi su ipak relativno mirni jer znaju da je sada Evropa na redu. Pitanje je samo GDE JOS ?
 
Za eksploziju je odgovorna Al Kaida - evropski deo, kako su sami izjavili. To su oni isti koji su bili u Bosni, koji su radili i na Kosovu i ciju aktivnost niko nije hteo da prizna.
Kada su avioni srusili kule bliznakinje 11 septembra u Americi, ameri su poceli da se pitaju sta oni uopste traze u Iraku. Kako su Amerikanci po prirodi glupi, prihvatili su jadno objasnjenje Busa da je to cena koju oni placaju zbog "prodavanja demokratije".
Amerikanci su glupi, englezi manje ali je Bler ipak Busov dupelizac i uspeo je da plasira istu tezu.
Valjda ce i njima da dodje iz d...ta u glavu.
Naredna zemlja za ovakve akcije, ovakve ili slicne je, na zalost, Italija, koja je i pored protivljenja naroda, zahvaljujuci malom skocku Berluskoniju, prisutna u Iraku. E sada ce i oni najverovatnije da plate isti ceh.
Niko nam nije verovao, zbog amerikanaca, ali muslimanski fanatici ne prastaju. Manijaci jesu ali ih religija tako uci.
U Americi su ipak relativno mirni jer znaju da je sada Evropa na redu. Pitanje je samo GDE JOS ?
 
Ta anglosaksonsko-jevrejsko-americka bagra siri ratove, komunizam i unistavanje po celom svetu! Prvo su preko onog smrada jevrejskog Lenjina ufurali komunizam u carsku Rusiju i jos gomilu drzava pa i nasu. Nisam ja doveo Tita na vlast za koga niko u Srbiji nije cuo u ono vreme nego ti isti banditi anglosaksonski. Pa onda zajedno sa amerima-jevrejima udri Vijetnam, Afganistan, Bejrut, Irak, Bosna, Hrvatska i Srbija pa samo Srbija pa Kosovo i td i td... A oni Izraelci se kolju sa balijama godinama i niko da intervenise?! Da su glupi srbi manje urlali rusi braca, grci braca pravoslavci, englezi saveznici prijatelji i td. i vise gledali kako da se uslihtamo uz pravu evropu sada ne bi sedeli kao najgori klosari u redovima za vize.
 
BodoniuS:
Tri eksplozije u metrou i jedna u autobusu zadesila je danas London kilometar od najstrožeg centra Londona.
Zadnji izveštaji: preko 50 poginulih i preko 1000 povređenih.

Da američke i engleske obaveštajne službe nisu eksperimentisale i stvarale islamke terorističke organizacije u poslednjih 30-ak godina, ne bi im se to nikada ni desilo.

Da nisu žmureli na hiljade mudžahedina u Bosni, da nisu direktno podržavale terorističke kampove za obuku OVK kao i sam terorizam na KiM, da nisu podržavale mudžahedine u Avganistanu, da nisu dozvolili Pakistancima da naprave nuklearke, da se Rambo nije družio sa pravednim svetim ratnicima u Avganistanu, ovoga ne bi ni bilo...

Jer, ko se mača lati, od mača i gine...

Tačno tako! Svrgli su Rezu Pahlavija i na njegovo mesto pravo iz Pariza postavili Ajatolaha Homeinija i od tog momenta ovaj svet nije više kao pre... Kad Čečeni kolju Ruse nikom ništa, kad Šiptari kolju Srbe, opet nikom ništa, kad nas bombarduje 78 dana "civilizovani" Zapad i pobije 3000 ljudi, nikom ništa!
 
BodoniuS:
Tri eksplozije u metrou i jedna u autobusu zadesila je danas London kilometar od najstrožeg centra Londona.
Zadnji izveštaji: preko 50 poginulih i preko 1000 povređenih.

Da američke i engleske obaveštajne službe nisu eksperimentisale i stvarale islamke terorističke organizacije u poslednjih 30-ak godina, ne bi im se to nikada ni desilo.

Da nisu žmureli na hiljade mudžahedina u Bosni, da nisu direktno podržavale terorističke kampove za obuku OVK kao i sam terorizam na KiM, da nisu podržavale mudžahedine u Avganistanu, da nisu dozvolili Pakistancima da naprave nuklearke, da se Rambo nije družio sa pravednim svetim ratnicima u Avganistanu, ovoga ne bi ni bilo...

Jer, ko se mača lati, od mača i gine...
Ja volim ovu pruku(bravo),ali to nije somo to,bacanje peterde to dvospratni autobusi,Tony Blair moze to da iskiristi kao 9/11/01,pa na G7+1 sommet ubedi G+1 da ratuju protiv (komunizam-terorizam) za kog se zna da su ga oni financirali njihov interest radi.
 
Vojnicina Toni jos ne kapira kakvu bedu navlaci Engleskoj svojom iskompleksiranom, dupelizackom politikom. Ne shvata da se protiv dobro organizovanih akcija glomazna struktura kao Amerika i V. Britanija ne mogu izboriti. ovo je tek pocetak.
 
King 7::
Ma ja im neverujem,da bi uverili svoj narod da toboz jure teroriate oni ovo sami rade.
Engleska vlada je dobro prosla za vreme bombardovanje Srbiju i Srpske zemlje,zato moz da se zahvale S.Milosevina i njegovoj bnadi, ja verujem da je Srbija imala dometne rakete.
 
Najzad počinje i njima da se dešava ono što su nama radili. Sve se vraća kao bumerang. Mogu reći da mi je veoma drago, a što se tiče nevinih ljudi-NEMA NEVINIH LJUDI, ni u Engleskoj ni u SAD ni u Francuskoj ni u Nemačkoj, svi su oni vikali te 1999. bombardujte ih to im i treba.

SAMO NAPRED POBIJTE IH BRE, SVE! :twisted:
 
vzeoy7y9:
King 7::
Ma ja im neverujem,da bi uverili svoj narod da toboz jure teroriate oni ovo sami rade.
Engleska vlada je dobro prosla za vreme bombardovanje Srbiju i Srpske zemlje,zato moz da se zahvale S.Milosevina i njegovoj bnadi, ja verujem da je Srbija imala dometne rakete.
Sve je moguce u politici, zato je prljava. Ali nesto ne verujem u tu kombinaciju zato sto je prevelik minus za Tonija i Engleske tajne sluzbe. Vera u bezbednost je pala.
Srbija jeste imala rakete.
 
Ja verujem da je ovo pocetak invazije islama. Mnogo slucajeva je zataskano i nedokazano. Ljudi po Evropi nisu uopste svesni sta im se sve dogadja i da su muslimani potencijalni vojnici u njihovim zemljama. Baze su Bosna i Kosovo. Dobro placeni Havijer Solana i ostali kao pravi levicari cute. Plisana, uspavana, homoseksualizovana Evropa se nece lako nositi sa glavosecama iz severne Afrike. Sto je najludje, nasrcu na druge po svetu a front im se otvara po podzemnim zeleznicama i trznim centrima.
 
King 7:
Ja verujem da je ovo pocetak invazije islama. Mnogo slucajeva je zataskano i nedokazano. Ljudi po Evropi nisu uopste svesni sta im se sve dogadja i da su muslimani potencijalni vojnici u njihovim zemljama. Baze su Bosna i Kosovo. Dobro placeni Havijer Solana i ostali kao pravi levicari cute. Plisana, uspavana, homoseksualizovana Evropa se nece lako nositi sa glavosecama iz severne Afrike. Sto je najludje, nasrcu na druge po svetu a front im se otvara po podzemnim zeleznicama i trznim centrima.

И ја верујем да је ово почетак ИНВАЗИЈЕ ислама...
али њих је управо Запад створио, школовао,
обучавао, наоружавао, помагао, па погледај на
Косову или било где када дођу тзв.међународне
мировне снаге - ту одмах почне да цвета криминал,
дрога, трафикинг и све друге наказности.
Дакле, они их стварају и праве од њих дивље звери
у нади да ће их напујдати на онога кога они
изаберу - међутим, звер се може окренути и
против њих самих...
Деца плаћају грехе својих родитеља до деветог
колена па изгледа да и народи плаћају грехе
својих државника...
 
Vodili su gadnu politiku dugo vremena. Stara, nakindjurena ***** Evropa je flertovala malo sa bliskim istokom, malo sa ovim, malo sa onim a mi pravoslavni smo dobijali po glavi. Umesto da su nas ozbiljno shvatali i da nas nisu podcenjivali i smestali gluposti oni su se igrali sa meckom. Ova kola kad krenu nizbrdo nece se zaustaviti. Gadnu su gresku napravili.
 
David:
Ovome mora da aplaudiraju sad oni koji su za neke "nove zore", napade azijatskih plemena i sl....

Браво Давиде, научио си лекцију.
А сада неколико цитата, да кренем од речи једног Енглеза:
No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast. Richard III, Play by Shakespeare.

Роналд Реган:
Твој терориста је мој борац за слободу. (Ко ли је оно основао Ал Каиду?!?)

П.П. Његош:
Вук на овцу своје право има
Ка' тирјанин на слаба човјека
Ал' тирјанству стати ногом за врат
Довести га к познанију права
То је људска дужност најсветија


У вези овог последњег - ко је први почео?!? Неће бити да су то муслимани. Први су почели латини Крсташким ратовима. Ко је стрељао 2000 МИРНИХ ДЕМОНСТРАНАТА у Индији?!? Чија колонијална империја је обухватала пола света? Ко је "научно" доказивао (на основу Дарвина) да су црнци и Индуси половина или три четвртина људи?!?
Мислите ли да зато нема казне?!?!

Уосталом, ево шта каже британска штампа на дан атентата:
Blerov argument neodrživ
U analizi mogućih motiva i ciljeva terorista Indipendent piše da počinici napada očigledno pokušavaju da utiču na britansko javno mnjenje kako bi izvršilo pritisak na premijera Blera da se povuče iz Iraka, raskine savezništvo sa Sjedinjenim Državama i prestane da podržava Bušovu bliskoistočnu politiku.

Naravno da su jučerašnji bombaški napadi bili varvarski, kao što je to i rekao Toni Bler, ali šta je sa civilnim žrtvama anglo-američke invazije Iraka, decom koja ginu od kasetnih bombi i nebrojenim nevinim Iračanima koje ubijaju na američkim kontrolnim punktovima, pita autor članka u Indipendentu i konstatuje: jedno je izvesno - očigledno je da više ne stoji argument britanskog premijera da je borba protiv terorizma u Iraku efikasan način da se zaštiti Britanija.

Уосталом, страх од терориста је много мањи у Шпанији од како су се повукли, а увек је био мањи у Француској и Немачкој које воде другачију политику.
 
Ma gledam onog Blera i gradonacelnika Londona kako pricaju o varvarskom cinu, o tome kako su nevini ljudi poginuli i slicno. A boli njih ***** sto u Iraku svakih par dana ginu isti takvi ljudi, sto su u Srbiji isto ginuli, kao i na drugim ratistima. Jbg kolateralna steta.
Ja bih voleo da mogu da kazem da mi je zao, ali iskreno nije. Ravnodusan sam. Cak stavise kad sam gledao rusenje bliznakinja u Americi osecao sam veliko zadovoljstvo.
Lako im je da salju svoje ljude da ratuju tamo ko zna gde, ali kada osete rat na svojoj kozi onda je frka. Onda je to varvarstvo.
 
Nenad81:
Najzad počinje i njima da se dešava ono što su nama radili. Sve se vraća kao bumerang. Mogu reći da mi je veoma drago, a što se tiče nevinih ljudi-NEMA NEVINIH LJUDI, ni u Engleskoj ni u SAD ni u Francuskoj ni u Nemačkoj, svi su oni vikali te 1999. bombardujte ih to im i treba.

SAMO NAPRED POBIJTE IH BRE, SVE! :twisted:

Ne mogu da shvatim da neko moze da razmislja na ovaj nacin, pa tu su obicni ljudi stradali, ljudi koji idu prevozom na posao, imam mnogo prijatelja u Londonu, znam mnogo divnih ljudi tamo - i nasih i Engleza, i Pakistanaca, i Indijaca i raznih, i mnooogo mi je zao i veoma sam pogodjena zbog svega. Nije me briga za politiku i politicare, oni sve uvek zakuvaju, a neduzni stradaju. I jesu neduzni, koliko i mi, pa i kod nas je bre nekada 90% ljudi glasalo za Slobu - pa jesmo li svi krivi za zlocine i ostala sranja!!! Mediji kreiraju misljenje javnog mnjenja. A svi smo mi neosetljivi na tudje nesrece i svejedno nam je i za cunami, i za teroristicke napade i za sve ostalo dok zlo ne zakuca i na nasa vrata. A London je multietnicki i multinacionalni grad koji treba da bude primer mnogima kako svi mogu zajedno da zive i rade, i da niko nikog ne pita ko je koje nacije, jer to nije ni bitno... A kod nas se odmah sikanira neko ko se zove npr. Mujo ili ko ima drugaciju boju koze, i samo se nadamo da Kinez nije dobio sedmicu na lotou i slicno. Ma London je bre najdivniji i najfenomenalniji grad na svetu, treba da sluzi za primer mnogima, nikad mi nigde nije bilo lepse nego tamo i nadam se da ce da se oporavi od ovog udarca koji su mu naneli bolesni umovi...
 
I neverovatno je kako ste samo ograniceni i uskogrudi vi na ovom podforumu, radikalski glasaci, velike patriote,nacionalisti, likujete nad tudjom nesrecom, a kako onda mozete da ocekujete da ce nama biti bolje u buducnosti? Nece Srbiji nikad biti bolje dok se ne promeni svest takvih kao sto ste vi. NESRECA JE UNIVERZALNA, bila ona u Srbiji, Srebrenici, Iraku, Londonu, Moskvi, Njujorku, Sri Lanki...
 
Estella:
I neverovatno je kako ste samo ograniceni i uskogrudi vi na ovom podforumu, radikalski glasaci, velike patriote,nacionalisti, likujete nad tudjom nesrecom, a kako onda mozete da ocekujete da ce nama biti bolje u buducnosti? Nece Srbiji nikad biti bolje dok se ne promeni svest takvih kao sto ste vi. NESRECA JE UNIVERZALNA, bila ona u Srbiji, Srebrenici, Iraku, Londonu, Moskvi, Njujorku, Sri Lanki...

HEY!!! :x
bez generalizacije, molim... :wink:
 
Nexus 6:
Estella:
I neverovatno je kako ste samo ograniceni i uskogrudi vi na ovom podforumu, radikalski glasaci, velike patriote,nacionalisti, likujete nad tudjom nesrecom, a kako onda mozete da ocekujete da ce nama biti bolje u buducnosti? Nece Srbiji nikad biti bolje dok se ne promeni svest takvih kao sto ste vi. NESRECA JE UNIVERZALNA, bila ona u Srbiji, Srebrenici, Iraku, Londonu, Moskvi, Njujorku, Sri Lanki...

HEY!!! :x
bez generalizacije, molim... :wink:

Sorry, pozz :wink:
 
Estella:
I neverovatno je kako ste samo ograniceni i uskogrudi vi na ovom podforumu, radikalski glasaci, velike patriote,nacionalisti, likujete nad tudjom nesrecom, a kako onda mozete da ocekujete da ce nama biti bolje u buducnosti? Nece Srbiji nikad biti bolje dok se ne promeni svest takvih kao sto ste vi. NESRECA JE UNIVERZALNA, bila ona u Srbiji, Srebrenici, Iraku, Londonu, Moskvi, Njujorku, Sri Lanki...

Да се ниси удала за Јеретика па сада тупиш, јесу они плакали када су нас Бомбардовали
 

Back
Top