Ovo je pod forum ljubav i sex

peach:
uzasi promiskuiteta :x

nego,probaj tu ideju da predstavis na NS forumu,ima da lete saxije,drvlje i kamenje... :lol:

Pazi, tamo bi to mozda jos najbolje proslo... Ali samo kad bi neki progutali svoj nepotreban ponos i rekli, ej i ovako mi se nista ne desava u zivotu, pa ajde malo dinamike...

Tamo ima dosta i tipova i riba koji ustvari nemaju s kim da se sexaju, a hteli bi,i umesto da zajednicki rese probleme jedni drugima, oni se samo prepucavaju...
 
:lol: :wink:
jooooj,pocecu da se divim tvojoj inteligenciji! 8)
samo,znas ko bi ti tamo priznao da je "zagoreo"-niko! :?
mada,evo i ja bih prva odbila da ucestvujem u tom dogadaju :( ...ne radim neke stvari "u grupama",mada sam uverena da neki likovi mastaju o tome...:lol: :lol: :lol: :wink:
 
peach:
:lol: :wink:
jooooj,pocecu da se divim tvojoj inteligenciji! 8)

Nisam ja bio djak generacije i prvi na takmicenju u srbiji na lepe oci, koje svakako imam :wink:

Znam niko nece da prizna da je 'zagoreo' na to sam i mislio, skroz si me shvatila i razumela sta sam hteo da kazem! To i kazem, svi su na gubitku, a nece jedni drugima da pomognu.

A sto se tice grupnjaka, tu me nisi razumela. Ocito da nisi bila na takvim zurkama gde na kraju dohvati ko koga stigne, jer to ne znaci da se svi na kraju izye... nego se svako smuva sa nekim, pa ko se odsexa, odsexa se, a ko ne nikom nista, tj. ko ima gde da ubegne na kraju ode ko nema ostavi za drugi put. I bude super!

U tom svetlu, to bi bila super zurka, zar ne?
 
@Aleksej
tacno,nisam bila na takvim zurkama :? ...ja na zurke il' u paru vec smuvana (sad,tu da l' bude sex posle ili ne-nije tema :lol: ) il' sama i pre i posle zurke :roll: ...bas kontam nesto,nikad se nisam smuvavala po zurkama cak ni kao klinka :shock: ...valjda tamo pijem i zezam se pa mi nije do toga,a i ono,kao:neuracunljiva sam te izbegavam sve aktivnosti zbog kojih bi se narednog dana mogla kajati :( ...uf,bas sam ogranicena :x ...dobro,smuvala sam se 2 puta s tipom koga sam upoznala na zurci...al' to malo kasnije...koji dan...koji istrcani krug... :lol:
ti si,bre,sve nesto na brzaka:1-2-3,k'o da nisi novosadjanin :lol:
nego,sto se grupnjaka tice,nije bilo u kontextu tvoga posta...nego,onako :roll: ...bzvz :lol: :lol: :lol: :wink:
nego,kamo topic na NS? 8)
 

Back
Top