Zašto je bolje biti muškarac

Q

Queen_

Gost
Dopunite započeti niz :lol:

- Završiš svaki telefonski razgovor za 30 sekundi
- Prijatelji te ne sazaljevaju kada se ugojis
- Kada menjas programe na TV-u, ne zadrzavas se tamo gde vidis suze
- Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao
- Svi tvoji orgazmi su pravi
- Kada odsluzis vojsku, vise nikada ne moras da ribas WC
- Previse seksa nece ti unistiti reputaciju (naprotiv)
- Mozes se istusirati i obuci za 10 minuta
- Ne moras se brijati ispod nivoa vrata
- Mozes da ispiš(a)eš svoje ime u snegu
- Mozes jesti bananu i sladoled na javnom mestu a da te niko ne gleda pohotno
- Ne dobijas slom zivaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili cipele
- Mozes se diviti Klintu Istvudu, a opet neces odmah posle filma poceti sa dijetom
 
Gazdarica:
EH, Jagodice, prosle nedjelje probudi me drug u 6 sati ujutro sa vijescu da mu se zena poradja... Elem, porodila se u 8 h, a on je od tada pa do danas non stop pio, dok je ona lezala u bolnici, sva umorna, krvava i okrpljena... Pa, gdje je tu pravda...?


pravda ---- a oni zgodni asistenti ,,,pa četvrta godina na praksi --- pa doca koji je tek završio ?????... gazda nemoj da si na kraj srca
 
Dok gledam zene i njihove muke oko kilaze, dezena, boje kose i svega ostalog vidim koliko sam srecan sto sam muskarac. Ali, nama je na vratu vojska, drzava i ceo svet sa svim svojim problemima dok se od zena trazi samo da budu zene i nista vise.
 
Gazdarica:
EH, Jagodice, prosle nedjelje probudi me drug u 6 sati ujutro sa vijescu da mu se zena poradja... Elem, porodila se u 8 h, a on je od tada pa do danas non stop pio, dok je ona lezala u bolnici, sva umorna, krvava i okrpljena... Pa, gdje je tu pravda...?

da ali kako to tebe pogadja...mislis kao opsta nesreca zena
 
Queen_:
Dopunite započeti niz :lol:

- Završiš svaki telefonski razgovor za 30 sekundi
- Prijatelji te ne sazaljevaju kada se ugojis
- Kada menjas programe na TV-u, ne zadrzavas se tamo gde vidis suze
- Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao-------pa i nije baš,
- Svi tvoji orgazmi su pravi------pa i nije baš, ejakulacija nije isto što i orgazam.
- Kada odsluzis vojsku, vise nikada ne moras da ribas WC------kupiš čučavac , dobro centriraš i nemoraš ni pre ni posle vojske...
- Previse seksa nece ti unistiti reputaciju (naprotiv) -----pa ovo mu dodje kao dokaz da žene vole ljude koji krv koriste za donjeg drugara , a ne za mozak...
- Mozes se istusirati i obuci za 10 minuta---gde je ovde razlog razlike
- Ne moras se brijati ispod nivoa vrata-----neko iznad neko ispod
- Mozes da ispiš(a)eš svoje ime u snegu----živeo pišopis
- Mozes jesti bananu i sladoled na javnom mestu a da te niko ne gleda pohotno------a gay prolaznici
- Ne dobijas slom zivaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili cipele-----navodjenje je sastavni deo zavodjenja....
- Mozes se diviti Klintu Istvudu, a opet neces odmah posle filma poceti sa dijetom...mrdaj dupetom i ne brineš za dijetu...
 
migud:
Cek`, a ti to primetis u onim bolovima?


jaaaa ---???? pa dobro bre i nokautirana primetim ,,,, šalim se ---bolovi prodju,,, ma bio u bolnici jedan lik-doca --- ljudi ,,,pa žene su se šminkale kada je on išao u vizitu ,,, zamisli porodilje još ne splasnule-izmučene a nakarmenisane ,,,hahahahahaha--- ja sam doduše samo maskaru stavljala
 
King 7:
Dok gledam zene i njihove muke oko kilaze, dezena, boje kose i svega ostalog vidim koliko sam srecan sto sam muskarac. Ali, nama je na vratu vojska, drzava i ceo svet sa svim svojim problemima dok se od zena trazi samo da budu zene i nista vise.


proka pronalazač :roll: ---- dabogda našo ženu koja će da ti bude samo žena u tom smislu ,,,, i dabogda imao oko sebe samo takve žene da nikada ne promeniš mišljenje ,,,, ---- zabludnik jedan zat.ucani
 
Queen_:
Dopunite započeti niz :lol:

- Završiš svaki telefonski razgovor za 30 sekundi,chesto tjutetji,tako da morash zvati 6 puta dok ne shvatish da i ti uchestvujesh...
- Prijatelji te ne sazaljevaju kada se ugojis,vetj te prozivaju...
- Kada menjas programe na TV-u, ne zadrzavas se tamo gde vidis suze,vetj guze...
- Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao,a ni prednjica,vetj rezultati,shto je tezhe...
- Svi tvoji orgazmi su pravi,da,pravi,ali na shta oni liche...?
- Kada odsluzis vojsku, vise nikada ne moras da ribas WC...oribao juche
- Previse seksa nece ti unistiti reputaciju (naprotiv),ali hotje zdravlje,i udaljiti te od prijatelja za koje netjesh imati vremena...
- Mozes se istusirati i obuci za 10 minuta,tachno,ali da li se tushirash a ne zapirash,onako iznad lavaboa,grozno,a tek da se obuchesh a da te ne pitaju shta trenirash... :roll:
- Ne moras se brijati ispod nivoa vrata,no,chesto svakodnevno morash "guliti" vrat sa licem,skoro do ochiju,kada zavrshish,izgledash kao da u tebi obitava chupavi alien kojeg si za trenutak pripitomio...
- Mozes da ispiš(a)eš svoje ime u snegu,ledu,na zidu...i to je jedina kontrola te stvari koju tjesh imati ikada,sve drugo u zhivotu netje zavisiti od tebe...
- Mozes jesti bananu i sladoled na javnom mestu a da te niko ne gleda pohotno,ali da im se chesto gadish,jer tjesh ih jesti istovremeno...
- Ne dobijas slom zivaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili cipele,vetj tjesh uvek sam to retji,shto je maximalno jadno...
- Mozes se diviti Klintu Istvudu, a opet neces odmah posle filma poceti sa dijetom
,vetj uzeti zakon u svoje ruke i napraviti mnogo vetje sr@nje...
-MOZHESH BITI TOTALNI DEBIL,PA IPAK BOLJE PROTJI U ZHIVOTU OD BILO KOJE SPOSOBNE ZHENE...sad but true...

sve je relativno... :roll:
 
g-rock:
avesic:
... dabogda našo ženu koja će da ti bude samo žena u tom smislu ,,,, i dabogda imao oko sebe samo takve žene da nikada ne promeniš mišljenje ,,,, ---- zabludnik jedan zat.ucani

pa, mislim, to i yeste swe sto muskarcu treba> zenstwena zena, a ne neka radikalna feministkinja, puna kompleksa i zelje da se dokaze!


ajde da se svadjamo malo a??? --- ,,,, pa i muškarci su ženska potreba ali bajo ,,----- san svake žene je samo PRAVI muškarac ----- ma misli šta hoćeš --- ja volim muškarce ,,, ali one prave ,,,,podrazumeva ---- nikako zakržljali ispod 80 kg ,,, one što se ne prepiru sa ženama ,,koji imaju svoj stav ,,koji su sposobni ,,, džentlmeni ....
muškarac koji pljuje po ženi koju ni ne poznaje ,,,, pa neka narod odluči ,,,da li je to pravi muškarac ---bez obzira na izgled
 

Back
Top