Dve veze istovremeno...

Па, оно, није да су биле баш неке везе нити да је то баш трајало, али волим да се хвалим да јесам била у две везе. Истина је да сам заборавила да је прва веза ... веза. иф ју ноу вот ај миин.
 

Ranije..baš dok sam bio jako mlad, a rad :wink:
Imao sam čak i moto "Kakav je to muškarac koji nema barem dve ljubavnice?", pa sam posle pravio selekciju
"Ovo mi je devojka, a ovo ljubavnica", pa sam onda želeo da imam samo i isključivo devojku koja bi zamenila sve te površne "vezice".
Možeš da organizuješ sve, samo je bitno da si jako mlad i da tu fazu pređeš što pre. Ne, nisam lagao, znale su.
 
BG Pastuv:
:roll:

mislim da je na ovo pitanje najkompetentnija AV!
Kakve dve veze...pa to moze i za vece.....kod nje
ha ha ha ha
ps
odoh malo dalje od BG-a danas, let je popodne, krivo mi je sto necu moci da nastavim prepisku....


opet nisi shvatio --- ne trojka nego veza ,, a kada bude grupni seks za temu tada nemoj da se javljaš ,,,ustvari javi se ali samo postavljaj pitanja ili još bolje postavi temu ;;; ja bi al ne smem
 
Ako je sudeci po ovom forumu, pa mi smo ti takve moralne gromade da je to strasno... Ali u realnosti tako to retko kad ne biva...

U svoje tinejdzersko doba jesam bio sa dve osobe u necemu sto bi moglo da se nazove 'veza' odjednom, ali su obe znale i obe nisu pravile problem oko toga... A ja bio budala pa nisam iskoristio to...

Inace, generalno, ko voli - nek izvoli...
 

Back
Top