Ja sam heroinski ovisnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nolllexija

Obećava
Poruka
56
Ne znam dali ova tema spada ovde u stvari nespada ni u onu zdravlje ali potrebna mi je vasa pomoc.Lupam se heroinom vec godinu dana i pokusavam da prestanem ali je to sve na dan dva,sve se svodi na beskrajnim lovom na drogu.Zeleo bih da se skinem bez lecenja jer ce tako porodica shvatiti sta se desava.Zovem se Aleksandar,zivim u Sremskoj Mitrovici i imam 27 god.Droga je usla u moj zivot spektakularno kao neko otkrovenje a sad je postala krst koji moram da nosim.Pisite o vasim iskustvima sa drogom,potrebna mi je pomoc ,savet, bodrenje da ti prekidi nebudu od dan ili dva nego barem koji mesec...
 
Nisam ovisnik, ali ipak nešto znam, pa da ti napišem dok ne zatvore temu...
Sam se nikada nećeš skinuti... To će ti reći svi bivši ovisnici. Možeš biti čvrst karakter i da te mi ovde bodrimo do sutra, ali od toga nema ništa.
Lečenje je jedino što može da ti pomogne, i to je samo prvi korak posle kog te čekaju neviđena iskušenja. To što će porodica da ti sazna je u tvojoj situaciji zanemarljiv faktor...
Znači pamet u glavu i traži pomoć od stručnjaka... Ne kažem da je to lako, ne znam, verovatno je jako teško, ali to ti je jedini izlaz...
 
u brate pa tisi se opasno navukao. dobro je to sto hoces da se skines, samo ocekuj posle nekog vremena neuzimanja reakcije tela, tako da jednostavno nece moci da se ne primeti.
mislim da bi narkomane najlakse lecili tako sto bi ih jednostavno zatvorili u neki kavez.... :D malo surovo ali efikasno

sta da ti kazem, trkni u neko savetovaliste, ima ih sigurno po gradu, pa vidi tamo sta ce da ti kazu. sigurno znaju vise od mene i ostalih ovde :)
i sve je to pitanje volje u stvari

srecno
 
bile su neke emisije o ljudima sto su se kao super skinuli s droge...mislim da su bili iz NS..cini mi se da je neko lecilishte pri nekoj crkvi. opet ja o crkvi :roll: ali nije ti neki bash info :I
a imas onu emisiju na 202 nocu
mene bash i briga sto si na drogi ionako sam zavisna od neta. sto mislis da ce neko da ti pomogne
a pricaj nam kako je...eto da te iskoristimo dok si zhiv..ali precizno
 
nolllexija:
Zovem se Aleksandar,zivim u Sremskoj Mitrovici i imam 27 god.

Надам се да адреса није КПД "Сремска Митровица". Немам искуства са дрогама, али често срећем хероинске зависнике. Ако им је веровати на реч да су прекинули захваљујући боравку у фрушкогорским манастирима, онда покушај са таквим колективним одвикавањем. Зезнуто.
 
Neka porodica shvati sta se desava. Reci im, oni ce svakako, na koncu svega imati volje i zalje da ti pomognu vise nego bilo ko drugi. Sto pre im kazes i sto pre krenes sa lecenjem to bolje. Cudi me cak da te do sad nisu provalili, jer imam komsiju heroinomanai znam kako to izgleda. Jezivo. Potrazi strucnu pomoc sto pre i gledaj da zakucas na prava vrata i da se obratis ljudima koji zaista mogu i zele da ti pomognu. Ljudi sa neta ne mogu, sam sebi ne mozes...shvati.
 
Danas sam se probudio i poslednju lovu dao za kvoter to je zadnje sto cu ikada usmrkati.Javljacu se dalje cvrsto sam resio da uspem i uspecu.Dajte poneku lepu rec...nismo mi narkomani svi tako grozni samo smo uplaseni zivotom.HELP HELP HELP HELP
 
Izvinjavam se, zasto ponavljanje ove iste teme dva puta na istom mestu, a onda, uprkos svim kolektivnim savetima za ozbiljno lecenje - ponovo tvrdoglavo poricanje i ponovno trazenje pomoci? sve ovo lici na manipulaciju vise nego na ozbiljnu zelju za lecenjem od heroina. Svasta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top