Cemu nepotrebno igranje???

Milannn

Početnik
Poruka
3
Upravo sam procitao jedan problem neke devojke koji je tipa:"...on mene coolira pa ja njega cooliram pa se mi svi tako cooliramo a ustvari zelimo da budemo zajedno ali ali ali... pravila, pravila... nepisana pravila...cimnula sam ga juce a i on je mene cimnuo...ali samo jednom...da me zeli poslao bi poruku..." aaaaaaa ljudi dokle.....

Pa me zanima cemu nepotebno igranje?? Jasno je meni da je veca draz kada je teze osvojiti nekog ali kad si vec tu na pragu zasto stati? Strah, sujeta, nezrelost ili nesto drugo?
 
Pa... te igrarije nastaju kad čovek nije siguran u sebe i ne zna da li sa nekim može da bude ili ne, kada je u nedoumici da li se sviđa osobi u koju je zaljubljen ili ne; pa - da ne bi ispao kreten, da ne uplaši tu osobu nekim svojim postupkom, da je ne otera od sebe umesto da je sebi približi.

Ja nemam ništa protiv tih igrarija, jeste da stvar onda nije spontana ali bar nije ni ishitrena :lol:
 
Devilishgirl:
sta se podrazumeva..jesam rekla da me mrzi da mislim...ali I'll try...jeste gledali zivotinje sa rogovima..i sta se radi..e tako nesto..muzjaci i zenke..zakoni prirode..animal planet...duboko je to..

Јао, молим те, for the sake of women, не остављај ништа недоречено или да они ваде из тих дубина смисао. Само нам још фали емисија о парењу домаћих кокошака и петлова и оде наше перје!

Следећи пут, драга, буди детаљнија. Још боље, не пиши ништа ако те мрзи.

Мада, упутница ти је феноменална! Таман на тим каналима могу да виде да мужјаци треба да имају лепше крзно и перје од других примерака да би добили последњу фуфу своје врсте. Зато нама све накарадно иде у животу: жене се депилишу, леже под кварцним лампама, замазују којекаквим pro V - ph - aloja - activ deo - anticel- color fix - clearing формулама и пероксидима.

Добро да смо живе!
 
Protiv igrarija sam, kao i lagarija, ali sam za flertarije i muvarije :wink: naravno da biste nekoga zaveli odnosno smuvali(u zavisnosti od toga da li ste musko ili zensko)morate malo i da se pravite da ste nedodirljivi i da je tesko doci do vaseg srca, a jos teze ostati u njemu(sto je naravno cista glupost, ali treba tako da izgleda i da se dobro odglumi :lol: )
 
igranka je zakon...mnogo zanimljivo...mnogo volim kad muvam nesto sto voli da se igra...samo da ne traje kratko...tandara bandara....po mogucstvu da je nateras da se zaljubi...da otkaci....pa je otkacis...da se vise ne igra...sa igracem....sto sam ja poceo da lupam yebo te zivot....
 
AllPacino:
igranka je zakon...mnogo zanimljivo...mnogo volim kad muvam nesto sto voli da se igra...samo da ne traje kratko...tandara bandara....po mogucstvu da je nateras da se zaljubi...da otkaci....pa je otkacis...da se vise ne igra...sa igracem....sto sam ja poceo da lupam yebo te zivot....

e alle ti si najbolji :P
 

Back
Top