pomoc

ian

Aktivan član
Poruka
1.909
...Imam mali problem...treba da pronadjem jednog dechka koji zivi i studira u Atini...ne znam adresu, chak ni u koju shkolu ide, izuzev da studira ekonomiju, crnac je i zove se Richie..
Gledala sam neshto po forumu ali pod Evropom svashta i nishta. Da li iko ima neku ideju?
Znam da trazim iglu u plastu sena, ali mi je jako stalo do drugarice kojoj je to bitno..
 
ian:
...Imam mali problem...treba da pronadjem jednog dechka koji zivi i studira u Atini...ne znam adresu, chak ni u koju shkolu ide, izuzev da studira ekonomiju, crnac je i zove se Richie..
Gledala sam neshto po forumu ali pod Evropom svashta i nishta. Da li iko ima neku ideju?
Znam da trazim iglu u plastu sena, ali mi je jako stalo do drugarice kojoj je to bitno..

auh, sa tim podatcima koje imas, tesko ces ga pronaci.
 
Ma znam... ali mora da postoji neki nachin.. mozgam.. mozda da trazim shkole u Atini...ili... suludo zvuchi... ona mu je zapisala pogreshan broj (sluchajno), a pritom izgubila njegovu adresu i telefon... pokushacu da iskopam josh neku info.
 
Poznajem ja jednog grka sto studira ovde medjunarodnu ekonomiju (ja zivim u Trstu). On je iz Atine i clan je neke organizacije koja okuplja studente ekonomije sirom sveta. Cak su povezani i sa Beogradskim ekonomskim, za divno cudo. Ako hoces mogu ga kontaktirati, ali molim te daj jos koju informaciju o tom Rickiju (bar godiste ili sta ti ja znam).
 
Koja:
Poznajem ja jednog grka sto studira ovde medjunarodnu ekonomiju (ja zivim u Trstu). On je iz Atine i clan je neke organizacije koja okuplja studente ekonomije sirom sveta. Cak su povezani i sa Beogradskim ekonomskim, za divno cudo. Ako hoces mogu ga kontaktirati, ali molim te daj jos koju informaciju o tom Rickiju (bar godiste ili sta ti ja znam).
super, Kojo hvala ti... chekiraj danas u toku dana ili eventualno sutra pre podne moju temu, a ja cu u medjuvremenu da saznam josh neshto...
 
Nema brines, Ian, samo sto ja tog grka ne vidjam vec vekovima, pa dok ga nadjem mozda ce potrajati. Ali ne brini nista, naci cemo mi Richija... :wink:
 
Chan Shaolin Si:
odes u atinu i i trazis ga po gradu a ako ga ne nadjes pocni da irlas dok re policija ne pokupi i onda im objasni sta ti treba.
hej Chan bla bla ... zamisli da tebe neko trazi.. nekad su komentari ovakvog tipa stvarno suvishi... ako ne mozesh da pomognesh, nemoj da...
 
Daj ian, i ti se uozbiljila...Nashla gde da postavish ovakvo pitanje....
"Kako da nadjem Timbuktua iz Republike Congo?"
Na takvo pitanje kakve odgovore ochekujesh...
Pozdrav, Rastamann
 
rastamann:
Daj ian, i ti se uozbiljila...Nashla gde da postavish ovakvo pitanje....
"Kako da nadjem Timbuktua iz Republike Congo?"
Na takvo pitanje kakve odgovore ochekujesh...
Pozdrav, Rastamann
pozdrav i tebi rasta... a gde cu ako ne ovde.. i slushaj ako ga pronadjem bice nama zezanja, ali kvalitetnog... zato lepi, veruj Iani...
bice nama Jah Rastaf.... :wink:
 
Betty:
ian:
Zak:
Bre ove zene,ko sta ko one o nigerima,ko baba o penziji.
Nije moj... ja neshto ipak plave vishe :oops:
No, bunila se verovatno ne bih... josh ako mirishe na shargarepu..ju


NA ŠARGAREPU????? Pa ti tražiš nekog zečića?????
zechicuuuuuuuuuuuu...
Ma jok Betty, to je samo iskustvo.. I ja sam se iznenadila.. Dodushe to je samo jedan od milion.. pun karotina i vitamina A..hehe
a taj milion nisam ni chekirala.. znachi mishljenje zasnovano na jednom i shturom iskustvu... :oops:
 
Richie je pronadjen i utuchen..I najverovatnije da ce zameniti Atinu za Beograd... da se ne bi izgubio i da bi se oporavio..
Mada nisam bash sigurna kako ce mu tek ovde biti..
 

Back
Top