Outlook

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Posle nekih problema sa virusima ili čim već, sredilo mi se stanje na računaru, ali ne radi mi Microsoft Outlook. Ne mogu da ga startujem, zvao nekog drugara, kaže pomaže samo reinstalacija Windowsa. A to mi se baš ne radi.
Dakle, pitanje je: zna li neko nekakav program koji mi može poslužiti umesto Oitlooka, koga sam koristio kao podsetnik-planer-agendu i upisivao razne zabeleške? Jako, jako mi je potreban. Neki program, znači, koji će mi to odraditi. :(
Unapred hvala svima. :?:
 
Ako posredi greska u Outlok Expres tada treba da udjes u ADD Remove Windows components i da obrises stiklu ispred OE i odobris brisanje a posle toga ubacis instalacioni CD i u opcijama za dodavanje Win.Komponenti dodas OE.
 
@ Zokky
Dakle, pitanje je: zna li neko nekakav program koji mi može poslužiti umesto Oitlooka, koga sam koristio kao podsetnik-planer-agendu i upisivao razne zabeleške?

Definitivno coveku ne treba OE.

Jomini, slusaj kraljicu. :wink:
 
Ja sam razumeo da: posto ne moze da ga koristi, a ne namerava da reinstalira Win, u tom slucaju mu treba drugi, a kojim slucajem da je moguce da ga popravi on bi OE ili Outl. koristio.
 
Hvala ljudi, probaću za vikend da sredim office.
Znači, još jednom, nema neki drugi programčić koji radi kao nekakav podsetnik-planer?
 
I ja koristim OUTLOOK 2003.
Preporucujem ti da kopiras fajl sa .PST ekstenzijom u kojoj se nalaze snimlljeni podaci (kontatkti,...) to zatim otvori na nekom drugom racunaru koji takodje koristi OUTLOOK , exportuj podatke u .CSV ekstenziju (Coma separated values) i onda biraj koji god hoces softver za razmenu poste i kontakata. Na tebi je izbor. Licno sam u tom formatu prebacio podatke u Yahoo adresar, pa koristim i Yahoo Synhron. za sinhronizaciju podataka na oba klijenta.
Mislim da ti je to najelegantnije resenje, jer vise neces zavisiti od programa a podaci ce biti uvek mobilni.
 

Back
Top