Muskarac jarac hoce samo prijateljstvo

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ... :roll:
 
Moja prva duga i ozbiljna veza je bio jarac...katastrofa od veze...ne pokazuju osećanja, vrlo su hladni i proračunati i posao im je na prvom mestu...i da, skloni su prevari...
Posle raskida smo postali prijatelji, i trajemo i do danas...za prijateljstvo, to je sasvom solidna kombinacija ali ljubav..neeeeeeeeeeeee
Posle par godina, pomislih, pogrešila sam u proceni jarca pa sam se udala za jednog...kakva greška...isti je bio kao i onaj...posao, neverstvo, ne pokazuje osećanja...tako da ljubav zaboravi...
To je moje iskustvo..što opet ne mora da znači da je i tvoj jarac takav...ipak mislim da nama lavicama treba neko mnogo temperamentniji.....
Sretno...
 
TheLoner:
verovatno mu se ne dopada to sto ces da ga prevaris kad tad.. (cim naidje bolji tip iza coska.. ;) )
i onda pametno razgranici.. "just friends" .. :roll:


Sjajna procena!!! :wink:

Savršeno tačno, za Lavicu je Jarac fantastičan izazov ali on nije kao drugi koji se zaleću na sve što leti, neeeeee... on misli, racionalizuje i razmatra kakve su mu realne šanse za naredne godine jer je poznato da je fantastičan strateg. Osim toga nije njemu do sjaja i svega "mega", on je asketa zodijaka, skromne su mu potrebe i skoro da nema prohteve pa mu Lavica deluje kao sjajna promena koja preskupo košta [ne mislim na novac već.... sve ostalo]

Zanimljiva je :roll: ali, ne, hvala. :wink:


________________
www.spicum.com
 
ariela:
Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ... :roll:
Nisam astrolog ali znam da nema logike (bar takve) :idea:
 
ariela:
Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ... :roll:
 
orca:
ariela:
Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ... :roll:

Pa mackice tako ti je to kad biras pogresan par rogova, treba birati one manje, a srce vece, jarcevi kapiraju da su im lafice prevelik zalogaj,dok su ovi drugi ko' krojeni za vas :) :wink:
 
Kao da je samo za jarčeve karakteristično da se iza "budimo samo prijatelji" krije dovoljna nezainteresovanost...
Verovatno njoj nije toliko važno, to što je on njoj izazov, a njemu ona prevelik zalogaj, jer opet se dolazi do istog zaključka.

Možda on, zapravo ne želi da izgubi prijateljicu... ali opet - nedovoljna zainteresovanost.
 

Back
Top