Sex sa invalidom

Znaci ovde nema niko ko je bio ili je u vezi sa invalidom? (Sem obi-wan)
Ili niko nece da kaze? Ili nema ni invalida koji posecuju ovaj forum?
Mada, kad bolje razmislim, ako je tako, niko mi nece odgovoriti na ova pitanja...
Smart... :)
 
Na ovo pitanje ne mogu -iskustveno da odgovorim...ali da li bi....
Sve zavisi ko je u pitanju.....vec sam ovde spominjala da mi je najveca ljubav pre 7 god. poginula na Kosovu....
hiljadu puta sam pozelela da se vratio..bilo kako...u bilo kom stanju...samo -ziv.Volela bih ga istom snagom....i ne bih mu dozvolila da senka nezadovoljstva predje njegovim licem....
I drago mi je sto vidim da i ovde ima ljudi koji imaju tu -snagu- da to mogu....(a onaj ko je pitao ne spada u tu grupu....da spada ne bi ni pitao...)
 
Ovde nesto ne stima. Jel se ovde govori o ljubavi prema invalidu ili o sexu sa invalidom?
Da volim invalida bih i mogao. Sex sa njim-NIKADA. To znaci da ne bih mogao da budem sa invalidom ni i u jednoj varijanti. Ugusio bih tu vezu po cenu bilo cega.
 
ma obozavam ih narocito ako nemaju noge

el ovo ultrashovinstichki

sa kad me zgazi tramvaj kad izadjem

a da li biste bili u vezi sa invalidom koji ne moze da ima sex odnose.. aj ovo i nije neki problem..kako ljudi ono regulishu
 
snoshaj efendija:
Ovde nesto ne stima. Jel se ovde govori o ljubavi prema invalidu ili o sexu sa invalidom?
Da volim invalida bih i mogao. Sex sa njim-NIKADA. To znaci da ne bih mogao da budem sa invalidom ni i u jednoj varijanti. Ugusio bih tu vezu po cenu bilo cega.

hehe...ne mogu da verujem da nema ni jedne zvezdice !!! :lol:
 
Suzy:
bems:
To ne mozes znati.

OK. ne mogu...
ali da ne postoji bar neko dvoumljenje....ipak mislim da ne bi pitao....right?

Pitanje je bilo da li neko ima iskustvo takvo ili ne, misljenje...
Nisam pitala da li da budem u vezi sa invalidom. Nemam dvoumljenja oko toga da li da budem sa bilo kim, vec sam u vezi.
Nisi pazljivo procitala sve poruke. Temu sam otvorila razmene misljenja radi i zbog druga koji je invalid i ima problem sa nalazenjem devojke,
a poseduje sve kavalitete momka vrednog i ljubavi i paznje, pa i sexa.
 
Tema je bila jako zanimljiva, ali je postala sa nekim komentarima smesna, da ne kazem jadna :x

? jesi li ti toliko isfrustrirana i ogorcena ili samo volis ovde ljude da podbadas i ismevas?

Efendija, mozda ce ti moje pitanje zvucati kao iz spanskih serija, ali bih te molila da bez macho gluposti razmislis i iskreno odgovoris. Dopustio bi da umre ljubav i mozda jedna divna veza, samo zato sto neko ne moze recimo da hoda i tebi sa tom osobom sex izgleda nezamisliv?
 
željela bih samo da se uključim u ovu temu o sexu sa OSI. Naime, moj momak je korisnik invalidskih kolica :heart: , ja sam fizički zdrava osoba. ali to nije razlog a ni prepreka da volim jednu takvu osobu. A ne znam zašto je ovo tabu tema, i zašto se u nju uključuju ljudi koji nemaju pojma o toj populaciji. Ne može niko da priča na ovu temu još pogotovu sa dozom negodovanja, ako isto nije probao ili osijetio na svojoj koži!
 
[/color]
da li je sex sa nepokretnim osobama uopšte moguć :?:
moj brat je bio nepokretan (kvadriplegija) i nije mogao da upražnjava sex :cry:

Ja sam nova na ovom forumu, i ne znam kada je ova tema postavljena! Ali moram da ti odgovorim! Sex sa nepokretnim osobama naravno da je moguć, bitno je u glavi da se razjasne neke stvari same sa sobom i onda se pusti mašti na volju! Mislim da od vas (koji komentarišete)ovu temu niko i ne sluti šta znači sex sa nepokretnom osobom:lol:, prije svega dosta više pažnje, ljubavi i sigurnosti. A zar to nije ono najvrednije?! U jednoj već poruci sam napomenula da je moj momak u kolicima, odnosno paraplegičar, zajedno smo već dvije godine i ne bih ga mijenjala za 100 zdravih u krevetu:heart:!
Žao mi je zbog tvog brata, ali kvadriplegija je takva nažalost, sama nesposobnost za samostalni život vuče sa sobom i to, odnosno sexualnu nemoć Iako to nije uvijek pravilo sve zavisi od oboljenja ili povrede. Ali nažalost tvoj brat nije osijećao i pokretao ništa sem glave, tako da je logično da nije mogao upražnjavati sex. :(
 
Veza i sex sa nepokretnom osobom ne mora biti osudjena na propast. Najbitnije je da ona druga, pokretna osoba prevazidje barijere koje sigurno postoje u glavi! Ako se to prodje, to moze biti jako lepa i uspesna veza! Ne treba ih deskriminisati u svakom slucaju!

BRAVO!!! Na ovom forumu nisam pročitala pametniji komentar :klap:! drago mi je da neko tako razmišlja, ne treba osuđivati nešto što je drugačije od nas!
 
.....nije mi se desilo ali smatram da bih bila u stanju da volim takvu osobu posto za mene fizicki izgled nema presudan znacaj i s obzirom da sam cin sexa mi ne znaci mnogo i uvijek se moze naci nacin ako ima ljubavi.......mislim da je veca tragedija da zivis sa emotivnim invalidom .....nazalost sve ih je vise.........
 
da, imala sam i ljubav i sex :(...mada, tesko mi je da odgovorim ovako jer ja njega i ne vidim kao invalida.....moja ljubav, moja srodna dusa....a razisli smo se jer nam je postalo pretesko, nije se moglo izdrzati....ako osoba koju volis ima fizicki problem obaveze se gomilaju....oni traze vecu posvecenost...nije svako sposoban ili u mogucnosti za takve zrtve.....
 
da, imala sam i ljubav i sex :(...mada, tesko mi je da odgovorim ovako jer ja njega i ne vidim kao invalida.....moja ljubav, moja srodna dusa....a razisli smo se jer nam je postalo pretesko, nije se moglo izdrzati....ako osoba koju volis ima fizicki problem obaveze se gomilaju....oni traze vecu posvecenost...nije svako sposoban ili u mogucnosti za takve zrtve.....

izvini ali mislim da si jako sebična! tvoja ljubav, tvoja srodna duša...razmisli malo, on to nije bio! Za ljubav se sve može, za sve si sposoban pa i za svaku žrtvu. Ja ne znam koji je invaliditet imao taj o kome ti pišeš, možda je bio problem i u njemu, ti ljudi koji dožive tu nesreću i ostanu unvalidi, njima je najveći problem suočavanje sa stvarnošću i nažalost mnogi nisu psihički stabilne osobe! Već sam rekla moj Nenad je paraplegičar, znači u kolicima, i ako je ikada pokušao to da iskoristi kod mene, momentalno sam mu to izbila iz glave! :dash: Ja znam da se ja njemu moram prilagoditi i spremna sam na to, ali i on mora da iskoristi ono što mu je ostalo i da se trudi da bude koristan, i u tome uspjeva! Sposoban je za samostalan život a ja sam tu da mu taj isti život uljepšam i učinim od njega najsrećniju osobu - jer to ljubav radi a on to zaslužuje:heart::zag:
 

Back
Top