Pozorishte,bioskop,itd...

Dakle ova tema nekako spada u kulturni segment foruma...ali me strashno zanima koliko nas(tinejdzera) uopshte posecuje ove "ustanove"? Dakle koliko chesto...i da li uopste idete u pozorishte,bioskop...???

uuu pa svaki dan negde odem. a sad sto se tice bioskopa i pozorista....u bioskop oko 2x mesecno, a u pozoriste retko jer nema sanse da nagovorim ove iz drustva, pa uvek sa sestrom idem..
 
Često posećujem bioskope.. Zadnji put kad sam bio samo nas je šestoro bilo u sali.
A ispred tip prodaje aktuelne filmove, ljudi naravno navaljuju.:roll: A kvalitet slike je..:dash:

auuu da..ono nije normalno kako malo ljudi ima :neutral: ja bila prekjuce da gledam betmena i oko trideset ljudi samo bilo....a da ne pricam kad sam jednom usla sa drugaricom i jos dvoje ljudi...zalosno!!!!!!!!!!!!!!
 
NE idem uopste ni na predstave (dosadno),bioskop (karta skupa a vise nemamo ni bioskop u gradu)!!

daj bre..pa uvek mozes da nadjes nesto zanimljivo, sto ti lezi, odgovara od predstava...imamo sjajne glumce!!! a bioskop...skupa karta :neutral: pa pre cu tri puta da platim bioskop (ako mi se neki film bas bas svidi) i gledam film ko covek sa drustvom u sjajnoj atmosferi i mocnim ozvucenjem nego da dam sto dindzi za krsinu od prekopiranog diviksa gde ce odma da zafali srpski titl i slika...nju necu da pominjem....a bre bioskope imamo dobre...renovirala se roda na banovom i dom sindikata (posebno sala 4) je fenomenalan....ma fora je sto nece ljudi da mrdnu dupeta i plate pisljivu kartu jednom u tri meseca....ma, radite sa ocete - bijoskop je zakon
 
Hmmmm...predstave...to mi nedostaje. : (

Kao mali ishao sam skoro svakog dana u "Pozorishtance Puzh" da gledam predstave,ponekad sam gledao i po 2-3 zaredom.

Sada manje posecjujem pozorishte,ne znam ni sam zashto. :neutral:

U bioskop idem 1-2 puta mesechno,onako sa drushtvom. : P
 
Ne secam se kad sam zadnji put bio u pozoristu !
A SECAM SE !!!
Bio sam kad je razredni reko : Karta za pozoriste vam je 50 din. Ko se prijavi da ide u pozoriste sutra posle 3. casa, izostace sa Matematike istorije i fizike !!!
I naravno . . . . . . . . SVI SE PRIJAVILI !!!
 
Obožavam da idem u pozorište i to činim svaki put kada je na repertoaru nešto što me interesuje. Doduše, češće gledam opere, balete i operete od igranih predstava, ali gledam i ove poslednje.
Bioskop slabo... Volim da pogledam kada budu projekcije u ccf-u ili neki festival na kom se prikazuju alternativni filmovi. Nisam inače luda za novotarijama iz Holivuda.
 
Не идем, јер не могу толико дуго да гледам нешто (осим ако није у питању нека утакмица...)

А и реално, и биоскоп и позориште су скупи...
 
па, ја ионако могу за џабе да уђем у позориште

али, зависи, јер, мени ни 1000 динара за улазницу за неку утакмицу није пуно, а где је још пут до тамо и назад... али за биоскоп и позориште јесте, јер ја једноставно не волим да гледам филмове, представе, опере и слично... не знам ни сама колико пута сам седела неких 45 минута и онда устала и отишла негде... и уопште ме није занимало шта се даље дешавало...
 
Pa u bioskop idem otprilike jednom mesechno kad izadje neki dobar film i kad se skupi banda...

Shto se pozorishta tiche, mnogo volim pozorishte, mada ne mogu da se pohvalim nekim prevelikim dijapazonom odgledanih predstava, kako krene shkolska godina ja sam u pozorishtu 2-3 puta mesechno!:arrow:
 

Back
Top