Gde je sad i shta radi vasha PRVA LJUBAV ?

prva velika ljubav...
ajde da kazem:
sada se je.be sa kim god stigne...
u roku od par dana provozaju je bar 2 audija i 3 BMW-a
pravi primer sponzoruse...ej ne mogu dalje
jer mi je malo zao!

A bila je cvetak,najlepsi pupoljak,koji
je kasno sazreo...(ovo je bilo za romanticne)
ma sta god da kazem ispasce jeftino...a mozda u
ovom slucaju to i treba tako da zvuci !
 
Pa sta... trebam sve da navedem?
Ok... why not...

Jelena, osoba koja mi je prvi put malo pomerila srce, ko zna gde je danas, nisam je sigurno video 5-6 godina niti sam se raspitivao, niti me interesuje...

Glede prvog seksanja, bio pijan, gotovo i da se ne secam s' kim je to bilo (dobro, lazem, nisam bas toliko pijan bio - zvala se Gordana (Goca) ali to je jedino sto se mogu setiti u vezi nje, cak mi je tesko da se setim njenog izgleda) - nemam blage veze gde je ona danas i sta radi.

Prva ozbiljnija veza - Ana, fitnes instruktorka... Izdrzali skoro godinu dana gotovo non-stop jedno kraj drugog... Dok ja nisam shvatio da smo mi tu samo zbog seksanja i da ja nemam nekih emocija prema njoj. Srecom, i ona je to isto shvatila, pa smo se 'sporazumno razisli'... Do pre 2 nedelje nisam znao ni gde je ni sta je, dok je nisam sreo u gradu... Sa detetom! I to odprilike staro 3-4 godine, taman toliko proslo od kad smo se razisli :roll: Bio me oblio 'ladan znoj, al' srecom objasnjeno mi je da nije moje :D ... Naime, udala se, rodila dete, razvela se i sad uziva u zivotu. Ovde je u BG-u...

Ali prva prava ljubav (ono, da ja to zaista osecam), e to je posebna prica o kojoj ne bih. Tek, danas zivi gde je zivela i tad, radi gotovo isto sto je radila i tad, a sticajem okolnosti sad radimo i neki 'biznis' zajedno...
 

Back
Top