ko je rekao ja?

A zasto si ti rekao "payche". Doduse, i on je rekao kako je siguran da je rekao kako je ja rekao ja iako je ja rekao ja sam rekao ja, ali te to ipak ne sprecava da kazes - ja sam rekao da je payche rekao da je on siguran da je rekao kako je rekao ja sam rekao ja iako je ja rekao ja sam rekao ja.

E sad si me zezno, jer moram da kazem da Zenon nije rekao da je payche rekao kako je ja rekao ja iako je ja rekao ja sam rekao ja, ali je payche rekao kako je ja rekao ja iako je ja rekao ja sam rekao ja, pa ja definitivno nisam rekao kako sam ja rekao ja.
A da si lepo kao i ostali rekao kako ti nisi rekao da sam ja rekao ja nego je neko rekao ja sam rekao ja, ja bih rekao da ja nisam rekao da sam ja rekao ja, a ni zenon, jer je on rekao da nije rekao ja sam rekao ja nego je neko drugi rekao ja sam rekao ja, ali to sigurno nije payche prvi rekao jer je on vec rekao kako je ja rekao ja sam rekao ja pre njega.
 
A sta se ti qrcis zemunac, kad sam ja rekla da je payche rekao ja da je rekao ja, ali i ja sam rekla ja kako cu reci ja i kako sam rekla ja pa kazem ja da je rekao ja pa cu opet ja reci ja!
:lol: :lol: :lol:
 
pa naravno ja! shto vishe pitate ko je rekao ja kad je odgovor na pitanje u vezi svakog ja postoji jako jednostavan odgovor... svako ja sam ja jer sam ja jedino ja koje postoji, a postoji mnogo ja... samo shto sam za sebe ja jedino ja jer sam ja jedno veliko ja i zao ponavljam, ja sam rekla ja, a dzaba vama svakom pojedinachno shto govorite 'on je rekao ja' 'ona je rekla ja', 'on je rekao da je ona rekla ja' ili obrnuto! ja sam ja i jedino sam ja mogla retji ja...
uh sad sam se i velika JA zbunila... :roll: :? i ne bih znla shta sma rekla o tom ja... ko je rekao ja na kraju? :?
 

Back
Top