Verovatno...........

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Ste u zivotu bile prinudjene da stopirate
v2.jpg
...kakva ste neprijatna iskustva[ili prijatna]....imale u tim situacijama.... :?:
 
Ja imam jedno horor stopersko iskustvo. Stalno sam stopirala kad sma išla na fakultet ili posao i uglavnom sam sretala OK likove. Jednog dana stane mi frajer nešto stariji od mene, pristojnog izgleda. Čim sam ušla on je kao kroz zube prokomentarisao "I bolje nego što sam mislio". ja sam čula šta kaže i nekako mi se odmah krv sledila u žilama, ali sam se pravila kao da nisam čula. Minut nakon toga, tip vadi kitu i počinje da drka :shock:
Jao, ja nisam znala kud ću i šta ću. Ne mogu da izađem, dosta brzo je vozio, ne usuđujem se da progovorim jer ne znak kakva reakcija će da mu bude. On samo reče " Ako ti se sviđa, preuzmi posao". Ja sam okrenula glavu ka prozoru i tu on stade na semaforu. Ja na brzinu otvorim vrata i pobegnem glavom bez obzira.
Nakon toga više ne stopiram, makar čekala autobus satima...
 
Queen_:
Ja imam jedno horor stopersko iskustvo. Stalno sam stopirala kad sma išla na fakultet ili posao i uglavnom sam sretala OK likove. Jednog dana stane mi frajer nešto stariji od mene, pristojnog izgleda. Čim sam ušla on je kao kroz zube prokomentarisao "I bolje nego što sam mislio". ja sam čula šta kaže i nekako mi se odmah krv sledila u žilama, ali sam se pravila kao da nisam čula. Minut nakon toga, tip vadi kitu i počinje da drka :shock:
Jao, ja nisam znala kud ću i šta ću. Ne mogu da izađem, dosta brzo je vozio, ne usuđujem se da progovorim jer ne znak kakva reakcija će da mu bude. On samo reče " Ako ti se sviđa, preuzmi posao". Ja sam okrenula glavu ka prozoru i tu on stade na semaforu. Ja na brzinu otvorim vrata i pobegnem glavom bez obzira.

Mogu da zamislim kakav mentol.......a sto ga nisi nesto pitala.......
Nakon toga više ne stopiram, makar čekala autobus satima...
:?:
 
Queen_:
lav607:
Queen_:
šta nije jasno?

Mogu da zamislim kakav mentol.......a sto ga nisi nesto pitala.......
:?:



Upalo pogresno.......evo sad....... :?:

Šta da ga pitam? Čiko, čiko, a šta to držiš u rukama? :roll:
Čim sam ušla, počeo je da d rka.

Ma ne recimo tipa da li mu stvarno podje za rukom da naleti na takvu ovcu da mu ga izduva.......mislim.....ili slicno.....
 
Queen_:
ma daj, ja sam tada samo mislila o tome kako da pobegnem. Nisam smela da progovorim, šta znam kakva bi mu reakcija bila. A i nismo se vozili kroz neko super naseljeno područje

Ma znam zezam se samo smo kazem mogla si malo da ga zavlacis.........mada razumem u strahu......covek bas i ne razmislja mnogo.....ok.....
 
Queen_:
Ja imam jedno horor stopersko iskustvo. Stalno sam stopirala kad sma išla na fakultet ili posao i uglavnom sam sretala OK likove. Jednog dana stane mi frajer nešto stariji od mene, pristojnog izgleda. Čim sam ušla on je kao kroz zube prokomentarisao "I bolje nego što sam mislio". ja sam čula šta kaže i nekako mi se odmah krv sledila u žilama, ali sam se pravila kao da nisam čula. Minut nakon toga, tip vadi kitu i počinje da drka :shock:
Jao, ja nisam znala kud ću i šta ću. Ne mogu da izađem, dosta brzo je vozio, ne usuđujem se da progovorim jer ne znak kakva reakcija će da mu bude. On samo reče " Ako ti se sviđa, preuzmi posao". Ja sam okrenula glavu ka prozoru i tu on stade na semaforu. Ja na brzinu otvorim vrata i pobegnem glavom bez obzira.
Nakon toga više ne stopiram, makar čekala autobus satima...

A joj, kakav lik!!! :D
 
Bilo je i prijatnih i neprijatnih iskustava... Ovih prvih mnogo vise...
A vozila sam se i sa popom i sa hitnom pomoci i sa vatrogascima i sa vojskom i sa UNPROFOR-om i sa konjskom zapregom... O kamionima da i ne pricam...
 
lav607:
Ste u zivotu bile prinudjene da stopirate
v2.jpg
...kakva ste neprijatna iskustva[ili prijatna]....imale u tim situacijama.... :?:
ja sam prosla puno mesta stopirajuci...upoznala dosta ljudi i nikada nisam imala neprijatno iskustvo...cak stavise ako smo bile nas tri cetiri u drustvu uvek su mene terali da pruzim palac jer prvo vozilo koje naidje stane...E sad da se ne misli da sam ja izasla na put u nekom izdanju od koga se krivuda od iznenadjenja vec sasvim sportski odevena i sa osmehom koji uliva poverenje...jer ni onom ko staje nije bas svejedno...znam jer sam i vozac i nisam primala stopere nikad... mozda sam eto imala srece...nije to bas uvek tako...Najduzi put stopom bio mi je do Budve sa drugaricom...super smo prosle a zadnji ko nas je vozio dobio je kafu i sok...i danas smo dobri poznanici i cesto se cujemo... :D
 
'uliva poverenje' ..interesting...

bolje da ne kazem sta bih ja radila tim prsticima..

i uopste me ne potresa ako se nekome nesto desi...sama je trazila..

imala sam i ja bisere u skoli koje ne sacekaju da dodju do stanice, a palac je vec tu..i posle 'jao bila frka'..ma drkaj ga...

ok stvar izbora..ja ne bih bez obzira na okolnosti..bas je ponizavajuce..cak i da se ko zna sta desilo..i bas nema basa ceo dan..put pod noge..ili u najgorem slucaju pozovem nekog da kolima dodje..

najsmesniji je autor teme...'prinudjene da stopirate'
..what? 9 mesec ..pocele kontakcije?
 
Nekad sam stopirala ih zabave.Nikad nisam dozivjela ni jedno lose iskustvo,mozda zato sto nikad nisam stopirala sama.Bilo je zabavno izaci iz kuce sa drugaricom i krenuti ko zna gdje,zavisno od pravca vozaca koji prvi stane.
 
P aja stopiram samo kada moram....mada to ponekad udje u krv...znam i takve osobe...
Ali nikada mi se nije desilo nesto ruzno....tako da...
To je velika avantura i pri samoj pomisli osoba treba da bude svesna sta sve moze da joj se desi...
Nemam pojma sta jos reci....
 
pre tog jednog negativnog iskustva, imala sam neverovatno pozitivna. Jednom sam ustopirala jednog čikicu od oko 65 godina i lepo se ispričala sa njim, on mi na kraju vožnje ostavio vizit karticu, ispostavilo se da je vlasnik (zajedno sa ćerkom i sinom) jedne velike privatne firme. Zvala sam ga nakon par dana kada sam videla da se održava sajam na kome će učestvovati ta firma, radila par dana za njih na sajmu, kasnije u kancelariji još dve godine. Jedan od najlepših perioda mog života u Bg.
 
Devilishgirl:
najsmesniji je autor teme...'prinudjene da stopirate'
..what? 9 mesec ..pocele kontakcije?
Ne lupetaj gluposti... Pokusaj da se zamislis u situaciji da zivis u zemlji u kojoj bjesni rat, autobus ne saobraca vec nekoliko godina, a i da saobraca ti ne bi mogao da se vozis njime, jer nemas sta ni da jedes, a kamoli da platis kartu...
 
Ma nekad stvarno moraš... Ja sam bila sa drugaricom, ali da sam bila sama ne bih smela majke mi, išla bih kilometrima pešaka, kao debilče i gledala uplašeno da li će neko da mi iskoči iz nekog šumarka.

Prosto ne zna čovek šta je gore ponekad.

Te situacije su stvarno zle.
 

Back
Top