ENIGMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja volilm enigmu, i mogu da kazem da je slusam do malih nogu, mada sam je se tada vise plasila nego volela... :)
sad mi je enigma super, bas je onako nekako opustajuca...
 
Sad bih odgovorio na temu ali verovatno nema svrhe jer ce neki "moderator" da se napravi pametan pa ce da je zakljuca! Mozda one tri tackice. Hajde da ga ubijemo. Poslacu mu poruku u kojoj neprestano govorim "NI!"

Inace Enigma je super. I ja sam je se plasio kao klinac ali sada je bas volim. Bas opusta. Imam neki divx sa spotovima i dobri su skoro isto koliko i muzika.
 
Kao klinja sam cuo neke pesme od Enigme... Da bih nedavno video spot za "return to innocence" i podsetio se te fantasticne pesme, uzeo sam njihov "best of" album od brata i odusevio se! :D
 
Enigma je OK,Jel istina da iza nje stoji neki Rumun koji zivi u Spaniji?Tj da on pishe muziku , pravi ''aranzmane'' i pishe rechi?! :roll:
 
aman zaman pobogu zaboga!
ovo mi se josh nije desilo... znam koliko me nervira da pretrazhujem forum u potrazi za istom temom, posebno zato shto znam da cje mi izaci 577 stranica koje me zaista mrzi i ne vredi da gledam svaku... pa crknem samo da izokrecjem strane...
elem... josh mi se nije desilo da za ukucanu jednu jedinu rech koju trazhim (ovoga puta ime benda je u pitanju) dobijem samo jednu jedinu stranu rezultata. ok, mozhda sam to samo ja u pitanju...

naishla sam tako na toj prvoj (jesam li napomenula mozhda je to jedina strana?...) na dve teme koje pokazuju da nova svakako nije bila potrebna.
bicju ljubazna i ostavicju linkove za iste.

ENIGMA i još po nešto...
ENIGMA

ako vam je prva mozhda nedovoljna, imate stariju temu na kojoj sasvim pristojno mozhe da se nastavi rasprava o grupi... kao da se shto se toga tiche tema mozhe biti aktuelna ili ne... hm, pa da.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top