REKREACIJA

osim kratkog perioda od mesec dana kad sam isla na aeerobik,ovo je prvi put u zivotu da nesto konkretno radim ,da imam trenera i plan i program.
body-bilding.
 
nemam 30 ni 40, ali rekreiram se tako što imam GAZELU (fitnes sprava - kao da skijaš, a može da se skopi posle, ne zauzima puno prostora) i idealna je zateže sve mišiće, a pri tom ne gubiš vreme odlaska do fitnes centra i natrag. :P Super stvar. :) Preporučujem! :P Pozdrav!
 
Krevetska gimnastika - aktivira gotovo svaki misic na telu ako je dovoljno 'mastovita', odlicno przi kalorije, i usput oslobadja veliko zadovoljstvo... Bolje nego grliti se sa koznim dzakom punim peska, trcati po Kosutnjaku, izigravati samoubicu na dva tocka, itd.
 
Ma jest... mlati se jedno 5-6 puta (taman koliko bi meni onako bilo dovoljno - sve preko toga dobrodoslo :lol: ) dnevno i to kompletno sa predigrom i svim pozama koje ti mogu na pamet pasti, pa ne da ces mrsaviti nego ces se isusiti :lol:
 
da li neka zena upraznjava ekipni sport ponekad? kosarka, odbojka, vaterpolo, podvodni hokej.....jeste culi da smo trece u podvodnom hokeju, na svetu...zenska repr
 
?:
da li neka zena upraznjava ekipni sport ponekad? kosarka, odbojka, vaterpolo, podvodni hokej.....jeste culi da smo trece u podvodnom hokeju, na svetu...zenska repr


a što nisi pomenula fudbal -- pa ne ...ima ih baš dosta ,,
ja tren odbojku ali sam preko leta na pauzi ,,, uhvatili me živci - jedva čekam da prodje more i te gluposti od letovanja pa da se vratim na sport
 
avesic:
Aphroditi:
Macevanje sabljom. Brz, energican sport. Refleksi, koncentracija, eksplozivna energija. I dosta znojenja. :wink:


u tom slučaju karate je zakon ,,,, jokeju pokaži im jedan mavaši geri ,,, --a dok stigneš ja ću jedan iz okreta
Mogu ja jedan usiromavasi i usirogeri i uramavasi i majgeri i tobimajgeri... :wink:
Eto dame karate je odlicna rekreacija a i nesto moze da se nauci 8)
 
avesic:
?:
da li neka zena upraznjava ekipni sport ponekad? kosarka, odbojka, vaterpolo, podvodni hokej.....jeste culi da smo trece u podvodnom hokeju, na svetu...zenska repr


a što nisi pomenula fudbal -- pa ne ...ima ih baš dosta ,,
ja tren odbojku ali sam preko leta na pauzi ,,, uhvatili me živci - jedva čekam da prodje more i te gluposti od letovanja pa da se vratim na sport

e da fudbal
inace ni p.hokej ekipa ni ove neke nishke fudbalerke nisu uspel da odu na neka prvenstva. prve zbog para a druge zbog ital. vize :shock:
eto sve je protiv zenskog razvoja
 
da znaš znaku pitanja ... ceo sportski svet usmeren na muškarce ,,, ma ok su naši sportisti ali nikako da se sponzoriše ženski tim --ajde rukometašice bile aktuelne ,, mada nestale nešto ili se pojavljuju na nekim šlj kanalima
 
Haha.."jokej" ide tek sutra...nisam se javljo jer sam imo tehnickih problema licne prirode.....
Inace kad smo kod karatea.....mnogo se bre prosipate(sa naglaskom na i)sa izrazi...idi bre...
 

Back
Top