sitna *

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
znate ono..cekate po pola sata negde a ne morate...zakazu vam pa vas ispale..idu preko reda

uf lose mi ide ali ta sitna zezanja..
je l predjete preko njih ili se bunite i kako
 
Ako neko hoće da mi da pare - mogu dugo da čekam
Ako neko treba da mi vrati pare - ljutim se ako čekam
Ako meni nešto treba - mogu ja i da pričekam, nije problem
Ako nekom ja trebam - neka čeka
Ako je nešto stvarno hitno - čekanje ne postoji

:P
 
?:
znate ono..cekate po pola sata negde a ne morate...zakazu vam pa vas ispale..idu preko reda

uf lose mi ide ali ta sitna zezanja..
je l predjete preko njih ili se bunite i kako
Ponekad se bunim.
Al retko. :roll:
Najčešće s beduinskim mirom stojim (i stojim, i stojim...)
pred šalterom u opštini, u čekaonici doma zdravlja, u banci, pošti itd. :lol:
 
ja vristim ako se pretera. iz sve snage. njih bude
1. sramota sto se neki manijak dere na njih (a svi izadju iz kancelarija da vide sta se desava)
2. pomisle : ova nije normalna kad tako vice, daj joj sta treba pa nek ide
zavrsi se tako sto sam ja svoje obaveze zavrsila, izbacila iz sebe negativnu energiju, izblamirala i one na salteru i one sto "preskacu i uskacu" :D
hm, skoro da jedva cekam da neko uskoci ispred mene, ali sad me znaju pa nece. a ja nikad ne idem preko reda
 
Ja se ne zalim, mirno cekam, a imam debele zivce za te stvari. Jedino ako je neko bas nekulturan prema meni, saspem mu u lice par sitnih detalja o njegovom ponasanju i za par minuta zaboravim na to.
Vremenom sam naucila da nema vajde od nerviranja u takvim situacijama, bolje se nasmijati ljudskoj gluposti 8)
 
majcheki:
Ako neko hoće da mi da pare - mogu dugo da čekam
Ako neko treba da mi vrati pare - ljutim se ako čekam
Ako meni nešto treba - mogu ja i da pričekam, nije problem
Ako nekom ja trebam - neka čeka
Ako je nešto stvarno hitno - čekanje ne postoji

:P

pametno recheno 8)
 
uglavnom sam bila strpljiva i pre,cekala uredno ako nisam imala vezu...i to...ali otkako radim sa ljudima i ja cesto imam pirliku da ih ispaljujem i ostavljam da cekaju i satima jer ja ne mogu da stignem...znam to da cenim kad sam ja u pitanju pa cekam mirno gde treba.inace...prema ostalima totalno sam poremetila osecaj,pustam ih da cekaju jako dugo..znam da nije humano ali....nekako...nije me briga.
 
samo boring i ja se svadjamo? ne mogu da verujem. a bila sam sigurna da nas je mnogo vise. mada kad ja pocnem, ima dosta ljudi koji se ubace. sami valjda nece da se blamiraju. a imam drugaricu koja nece da se svadja pa je posle nervozna bar dva sata jer je cekala i pustala ljude preko reda. i to joj pokvari bar deo dana pa tako pokvari i meni.
 
?:
znate ono..cekate po pola sata negde a ne morate...zakazu vam pa vas ispale..idu preko reda

uf lose mi ide ali ta sitna zezanja..
je l predjete preko njih ili se bunite i kako

A ne, razradio sam super Zoro - osvetnik sistem.
Kad te zeza neko od službenika, uvek traži šefa. Oni obožavaju da maltretiraju svoje potčinjene. Znači, svi oni koji imaju ime i prezime negde zakačeno na košulji, imaju u blizini pretpostavljenog, koji jedva čeka prigovor na svoje roblje..
 
za cekanje u redu za hranu sam gadan...jadan onaj ko upadne ispred mene, skratio je zivot z par dana...

stvar koja me je do skoro nervirala ali sam je lako eliminisao.
kupim pepsi na odmoru (svakodnevna pojava) i onda skoci masa njih da se grebe. jedno vreme sam im i davao, nekima, ali onda sam poceo samo da prolazim pored njih i ignorisem ih (ono kao pricam sa ortakom i ne cujem) ili im jednostavno kazem - ne dam, kupi

za ostalo sam tolerantan

savet - ako vam se neko nesto zameri
- ako ste zensko pocnite da vristite
- ako ste musko pricajte tihim smirenim jednolicnim glasom i slozite facu kao serijski ubica koji je upravo izasao iz zatvora na uslovnu
- urlajte kao zver (pri tom je pozeljno da vam se vide ocnjaci i da tiho rezite u pauzama)

:D

ne bi verovali ali i ovo poslednje deluje, i to bolje nego prethodna dva, vak i na likove koji su veci od vas :D
oprobano
 
majcheki:
Ako neko hoće da mi da pare - mogu dugo da čekam
Ako neko treba da mi vrati pare - ljutim se ako čekam
Ako meni nešto treba - mogu ja i da pričekam, nije problem
Ako nekom ja trebam - neka čeka
Ako je nešto stvarno hitno - čekanje ne postoji

:P

Pa otprilike tako i ja mislim :)
 
ja sam pre neki dan trazila menadzera u prodavnici zbog jedne glupace na kasi koja me maltretira vec mesecima (i ceo kraj)...
ovaj put je presla sve granice normalnog ponasanja, menadzer se nije ni izvinio (iako je zena napravila totalni haos i provalila da se zayebala sa racunom)..
sad pokusavam da udjem u trag glavnom menadzeru za sve te radnje u gradu i da pisem protestne mailove... :lol:
najvise me nervira kad neko ne zna svoj posao, pritom je tek dosla iz neke latino zabiti,ne zna jezik kako treba, pokusava da mi naplati vise i pritom se jos dere na mene..
pa sad ce da se vrati kuci, kravetina..

eto...imam strpljenja do odredjene granice ali preko toga ne odgovaram za svoje postupke..

[/i]
 
He,ovakvih gluposti kod mene na poslu GOMILA.
Kazu napisi ovo, ja napisem, onda kazu, to je bilo, pisi drugo. Posalju te na zadatak, ti stignes na pola puta, oni ti jave da je neko vec otisao.
Dogovorimo se ko dezura za vikend, a onda dodje nas dvoje i tako...
Totalna dezorganizacija.
Vec sam oguglala.
Danas pitam, cim sam stigla, da radim istoriju, kaze kolega, on ce. Pri kraju radnog vremena blejim u prazno dva sata i kad sam krenula kuci, isti kolega pita, hocu li da uradim istoriju. :lol:
 

Back
Top