Jeste li gledali oproštajnu utakmicu Saleta Đorđevića

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Meni se baš baš baš dojmilo ! Brate, tolika publika došla zbog njega, toliki gosti i prijatelji ! Dirljivo, zaista.Srećan je onaj ko ima toliko prijatelja i takvu publiku.
Svaka mu čast ! Veliki je sportista, ali po svemu sudeći, još veći čovek ! Jedan je Sale.


Uzgred, pošto je veličanstvenu priredbu uveličao i Dino Rađa, podetih se one velike misterije. Znate li zašto Dino rađa kad je Goran karan ?
 
I ja htela da postavim sad ovu temu :)

Ja sam se sva naježila... Svaka mu čast; i njemu i publici i svim gostima.
Baš sam se oduševila što su Rađa i Kukoč dočekani ovacijama, a ne zvižducima - mislim da su svi iz publike to uradili samo iz poštovanja prema Đorđeviću. Stvarno mnogo lepo.

I, ne znam zašto bi mu bilo teško :? Čoveče, uradio je sve što je mogao da uradi i ispraćen je na takav način, pa šta čoveku još treba?
Verovatno je bilo teško zadržati suze, ali ne zbog toga što je 'teško'.
Kad smo kod suza, jeste videli Jankovića kako je plakao :( Smrzla sam se :(
I keva mu je plakala; zamislite taj ponos 8)
Uh, i na kraju one patike 'o klin'...
Ma, divno je bilo :D

P.S. Zna li neko ko je onaj klinac što je igrao?
 
Milojko Vasic:
gigule:
ebote pa nije umro...muka mi je od tih priča kakav je BIO...pa jeste još majku mu...
Ne vidim nijedan post pre ovog tvog da je iko napisao da je Sale nešto bio.

aha moja greška...nisam ni mislila na vas... nego inače kako se i šta priča o njemu ovih dana...
jasnije sad?

inače,ja Saleta cenim ,jedan je od retkih naših sportista koji se pokazao i kao super lik...Čovek, sa velikim Č, što bi rekli neki ...
 
Bio - gledao! 8) :mrgreen:

Stvarno je bila lepa atomsfera, mnogo ljudi (sise organizatorske su se opet omrsili sa viskom karata u prometu), mnogo velikih imena kosarke je doslo da ga isprati. Ovo je inace prvi put da se na nasim prostorima ovako nesto radi.

Mislim samo da su se zeznuli sto sama utakmica nije malo vise rezirana. Tj ovi mladi aktivni igraci su mogli malo da izvode vise egzibicija, dogovernih akcija i sl. Ovako je utakmica bilo mnooogo formalna. A da mogli su da nadju i nekog normalnog voditelja koji bi malo vise pricao i odrzavao atmosferu u hali, ovako je bilo mnogo monotonih momenata. Al' dobro, sad znaju - sledeci put ce valjda biti bolje... valjda.

(P.S. Dino Radja je zestoko pljuvao po nama kada je bila afera sa ulaskom "Drazine tetovaze")
 
Kad_LupimLupim:
(P.S. Dino Radja je zestoko pljuvao po nama kada je bila afera sa ulaskom "Drazine tetovaze")
I to samo govori ko je kakav i koliki čovek :wink: Koliko je Đorđević velik, a i koliko ga publika ceni. Stvarno mislim da nije bio ispljuvan samo zbog Saleta, a ne zbog sebe.
Verujem da bi i naša publika žestoko ispljuvala Rađu da je bio ovde bilo kojim drugim povodom...
 
Utakmica je bila super ,stvarno pravi potez da Sale obelezi kraj svoje igracke karijere .Drago mi je sto je toliko kosarkasa doslo , jer to pokazuje koliko je Sasa Djordjevic omiljen.
Gest predaje dresa Bobi Jankovicu me je doveo do suza i svaka mu cast , pogotovo ako se zna da je Boba posle povrede prvu novcanu pomoc dobio od utkmice u Novom Sadu koju su organizovali Djordjevic i Danilovic ( dotadasnji njegovi rivali , ali da ne pljujem sada po rukovodstvu Zvezde , nije vreme ni mesto)
I...odusevio me je kos Paspalja .
 
atenaellada:
Gest predaje dresa Bobi Jankovicu me je doveo do suza i svaka mu cast , pogotovo ako se zna da je Boba posle povrede prvu novcanu pomoc dobio od utkmice u Novom Sadu koju su organizovali Djordjevic i Danilovic
E, na toj utakmici sam bila :) ... Pre cca sto godina :?
I bilo je mnogo dirljivo. Od tada imam autograme i Đorđevića i Danilovića. Ja bila baš klinka :)
 

Back
Top