Tehnoloski fax

Nakon hemijskog smera nigde! Moja keva završila polimere pre sto godina i celih pet godina radila u struci, jedino preko ima nade za tehnologe!
Jedan brat završio hemijski smer, radi kao asistent za bednu platicu, sprema se da ide preko!
Drugi brat završio prehrambeni smer, konditore, nigde ne radi već dve godine( doduše, ovaj smer ima još i najveće šanse, ali je stvarno teško)
Meni rekli da će me izbaciti iz kuće ako upišem tehnologiju! :)
 
Nemoj da te plase tim pricama kako nema posla za tehnologe.Naravno da nema kad bi svi hteli da im radno mesto bude ispred nosa,a to ne moze.Niko nece da te moli da radis za njega.Zato kad zavrsis,diplomu u ruke,na net i naci ces posao,jer nas traze svuda u svetu.Najvise se traze P-smerovi.
 
inspirion:
Ekstra fax.Samo gledaj smer da bude neki u modi.
Ja bio uzeo oonaj sto ima u sebi naziv biotehnoligija.Tako nesto

HHAHAH Biras smer a nzn ni ime...
Biohemijsko inzenjerstvo i biotehnologija
Perspektivu imas posle faksa, prvo se raspitaj o smerovima pa izaberi onaj koji ti se svidi a nemoj da juris popularne ili "moderne" Najvece interesovanje je za OHTPI, BIB i FI mada su sve popularniji Zastita i HI...
 
ajkula:
inspirion:
Ekstra fax.Samo gledaj smer da bude neki u modi.
Ja bio uzeo oonaj sto ima u sebi naziv biotehnoligija.Tako nesto

HHAHAH Biras smer a nzn ni ime...
Biohemijsko inzenjerstvo i biotehnologija
Perspektivu imas posle faksa, prvo se raspitaj o smerovima pa izaberi onaj koji ti se svidi a nemoj da juris popularne ili "moderne" Najvece interesovanje je za OHTPI, BIB i FI mada su sve popularniji Zastita i HI...

Najlepse devojke su sa tog smera.

A ja nisam sa tog faxa.I ne lozi devojku da upisuje neke gluposti sto ne vrede.
 

Back
Top