pomoc oko kupovine

nexi94

Početnik
Poruka
7
treba mi savet oko kupovine
naime problem je sledeci:
treba mi konfiguracija do 400 eura
resio sam se za neki 17'' monitor ravan naravno.
komp bi sluzio za zabavu uglavnom(filmovi,muzika i poneka igrica naravno nista zahtevno)
naravno da sve bude novo.
a i ovo je hitno tako da pozurite malo sa ponudama
 
Kom ćeš se privoleti carstvu.Ja sam lično za amd.
matična Epox rda+ ilirda3+ ako hoćeš sata ili abitNF7 oko 60-70e
cpu sempron 2400 overklokuj ga oko70e
kingston 2x256 pc 400 oko 60e
120 gb WD 1200BB caviar oko65e
kombo lite-on ili sony oko 40e
kartica asus ili his 9550 ali puna verzija oko65e
monitor samsung795 mb oko130e
modem intel 536 ep ne znam cenu valjda je oko 10 e
optički miš obavezno
malo veće kućište zbog hlađenja oko15-20e
Ups prešo sam 500e.Krati na memoriji uzmi samo jednu ,pa kasnije kad dođeš do kinte uzmi još jednu.Uzmi i manji hard od 80gb.Ne znam gde više da kratimo,jedino na monitoru.Uzmi neki jeftiniji mada za 20 e gubiš mnogo od kvaliteta.
 
ma daj brate,sta ocekujes za 400 eura,komp.se jednostavno uvuce coveku u krv,pa se posle kaje zasto nisam kupio jacu masinu itd.Moje misljenje je :SAKUPI JOS LOVE I KUPI DOBAR KOMP.
 
ha ha... Ako nekome treba Barton procesor moze ga naci u Pancevu... Medison Computers
Jadranska 17
Pancevo

Kada sam gledao cenovnik pre dva -3 dana bio je Barton 2800+ :).... Cena je oko 130-140 evra :shock: tako da znate ...
 
dvr liberty dobro kaže...
Znam da lova zna biti problem, ali da ja uzimam novi komp., nebih uzimao ništa ispod: athlon 64 3000+ (venice obavezno), s.939 dfi nforce 4 ultra(ne SLI)- to kao osnova, a ostalo ako bas nema para po izboru ako hoces...i miran si par godina (obe se komponente klokaju ko blesave, od ovog atlhona napraviš '4000+' bez problema) 8)
 

Back
Top