Jezero

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
danas sam čula da blizu Novog Sada ima neko Ledničko jezero koje je mnogo lepo... Pa ako ima, jel može mala pomoć oko toga gde se tačno nalazi :wink:

Hvala
 
majcheki:
danas sam čula da blizu Novog Sada ima neko Ledničko jezero koje je mnogo lepo... Pa ako ima, jel može mala pomoć oko toga gde se tačno nalazi :wink:

Hvala

Nije "Ledničko", nego Ledinačko, odakle lednik na Fruškoj Gori? :shock:

Kao što mu ime govori :arrow: nalazi se kod Ledinaca.
 
Izvinite, greškom sam ga prekrstila, nisam znala čak ni da postoji do sada, a načula sam da je raj na zemlji... Hvala na sajtu, odštampaću mapu. Kiss Novosađani, najbolji ste :wink:
 
majcheki:
Izvinite, greškom sam ga prekrstila, nisam znala čak ni da postoji do sada, a načula sam da je raj na zemlji... Hvala na sajtu, odštampaću mapu. Kiss Novosađani, najbolji ste :wink:

Lepo jeste, ali nije baš raj na zemlji, nemoj da odeš sa takvim očekivanjima, pa da se razočaraš. Do nekih 4-5h popodne je gužva takva da svi gaze po tebi, a posle nema sunca. Ovo za gužvu - važi vikendom, ne znam kako je radnim danima.
 
HEMI 426:
budi spremna da se vozis dosta uz brdo i to po ne asfaltiranom putu, ipak, vredi malo truckanja... :D

za iskrene fanove ledinackog jezera :arrow:
4x4-lada-niva.jpg

picture_0024.jpg
 
Ja sam cula da su ga bas lepo sredili, a voda je zaista fantasticna! Mada, kako kaze Storm, sunce zaista brzo zadje za brdo, pa je posle brrrrr!
 
E, a uvako izglega zimi...

A zamislite voznju uzbrdo, trruckanje pa jos sneg do kolena...

A da vam tek kazem kojim kolima :shock: , ali "boj ne bije svijetlo oruzije..."

showimg.jpg


Verujte mi bilo je fantasticno!
 

Back
Top