pitanje za sve one koji nisu u vezi

T

tuzna

Gost
:cry: Mlada sam, lepa, skolovana i sama. Prlaze mi sve sami neandertalci koji "sricu azbuku do pola" sto ce reci da cu, kako sada stvari stoje, biti jos dugo sama. Nekad sam toliko usamljena da sam gotovo potistena. Pitam sad sve vas koji ste sami da li i vi nekad imate takav osecaj usamljenosti da to gotovo boli i kako izlazite na kraj s tim?
 
tuzna:
:cry: Mlada sam, lepa, skolovana i sama. Prlaze mi sve sami neandertalci koji "sricu azbuku do pola" sto ce reci da cu, kako sada stvari stoje, biti jos dugo sama. Nekad sam toliko usamljena da sam gotovo potistena. Pitam sad sve vas koji ste sami da li i vi nekad imate takav osecaj usamljenosti da to gotovo boli i kako izlazite na kraj s tim?

e da ako si lepa i to idi na ples
a nekad nisu ni neandertalci loshi !!
 
tuzna:
:cry: Mlada sam, lepa, skolovana i sama. Prlaze mi sve sami neandertalci koji "sricu azbuku do pola" sto ce reci da cu, kako sada stvari stoje, biti jos dugo sama. Nekad sam toliko usamljena da sam gotovo potistena. Pitam sad sve vas koji ste sami da li i vi nekad imate takav osecaj usamljenosti da to gotovo boli i kako izlazite na kraj s tim?

... pa pazi, i ja sam u slicnoj situaciji, s tom razlikom da sam ja zeleo da se nadjem u ovoj situaciji. naime, smorih se pomalo. naravno da imam vrlo cesto uzasan osecaj usamljenosti, ali me spasavaju mnoge stvari koje radim i kojima sam posvecen. jednostavno ucim, crtam, pisem, treniram, i resio sam da se ne opterecujem time da li cu naci devojku koja mi odgovara ... jednostavno pustam stvari da idu svojim tokom.
pusti i ti ...
posto si mlada, lepa, skolovana, onda dakle pretpostavljam i sposobna i pametna, onda te lepe stvari nece zaobici.
just let it go ... :lol:
 
...i ja sam u slicnoj situaciji,dugo sam uzivala u slobodi,a posto u zadnje vreme zelim da promenim taj status,mislim da ce se i to desiti...samo igrom slucaja su oko mene uglavnom devojke,sta se to dogada :shock:,ali ima i muskih,claro,samo moramo valda vise obratiti paznju na njih
 
tuzna:
:cry: Mlada sam, lepa, skolovana i sama. Prlaze mi sve sami neandertalci koji "sricu azbuku do pola" sto ce reci da cu, kako sada stvari stoje, biti jos dugo sama. Nekad sam toliko usamljena da sam gotovo potistena. Pitam sad sve vas koji ste sami da li i vi nekad imate takav osecaj usamljenosti da to gotovo boli i kako izlazite na k
raj s tim?
 
[sad sve vas koji ste sami da li i vi nekad imate takav osecaj usamljenosti da to gotovo boli i kako izlazite na kraj s tim?[/quote]smanji slusanje Djoletovih tuznih pesama,poslusaj savete koji su ti pristigli,a bavljenje sportom pomaze uvek.osim toga,kroz "NET"nikad nisi sama !
 
Sigurna sam da mnogi od nas tacno znaju o cemu govoris...
Cinjanica je da je svet "skrojen" po meri parova i da je strasno tesko biti sam... cak i iz tih banalnih svakodnevnih "prakticnih" razloga.
Ipak, moje iskustvo govori da je strasno vazno nauciti biti sam... upravo radi kvaliteta veza koje tek tada mozemo ostvariti. Jer, od "biti sam" je jedino gore biti pored nekog a osecati se samim...
Dakle, glavu gore... i nemoj da "trazis" momka... Samo budi svoja, budi otvorena i svesna toga da mozes da funkcionises i kao jedinka, da postojanje tog "nekog" nije neophodno iako jeste tvoja ( :wink: haha... i moja!) zelje i izbor... ali ne po svaku cenu.
 
Ne znam da li si probirljiva,sto svakako nije lose,ali nemoj biti tuzna.Ako nemas problema u porodici,ako zivis sa njima,sve ostalo se sredi.Kazes da si lepa,obrazovana,pametna........slusaj,u slicnoj sam situaciji,ali veruj mi da je bolje biti sam,nego po cenu drustva trpeti svasta,sto u pocetku i ne vidimo.E sada,znala sam osobe koje u stvari podsvesno vole takve tipove,prostake,neandrtalce i budale,cak i one koji biju,ili ih kasnije kao muzevi ne pustaju iz kuce.Ne bi bilo lose da upises neki kreativan tecaj ako te to zanima,ili nadji dobar posao koji zahteva punu angazovanost od tebe,barem 2 puta nedeljno neke vezbice ili aerobik,polozi voznju,citaj........mozes poceti da radis na sebi pomocu knjige Dzozefa Marfija,Moc Podsvesti.Ako budes iskrena prema sebi i vredno i tacno upotrebljavala pozitivne stavove iz knjige,mozes sresti osobu koja ti sasvim,i u svemu odgovara.Nemoj biti tuzna.Dogadja nam se ono sto mislimo,zato misli vedro i lepo.Poslusaj me,bices ok.
 
Na ovo sam morao da odgovorim...Iako sam prvi put ovde i neznam nista o ovome...Kakav je ovo forum...??Nego...Ti treba da se drzis toga da ne trazis dlaku u jajetu vec jaja u dlakama...Valjda ce neko razumeti...Ako se tebi neko stvarno svidi, i ako se tu stvori neka ljubav onda nece imati veze koliko je skolovan taj tip...Razumeces valjda... :? I nemoj vise da se oslanjas na to koliko ko "zna azbuku" nego nemoj biti odbojna za takve "debile" vec probaj...Nece skoditi...
 
Nauci da uzivas u sebi i u svom vremenu. Pronadji neke sitnice koje ti znace, prednosti toga sto si sama. Neko ce se pojaviti kada se najmanje budes nadala to je uvek tako. Obogati svoje vreme,svoj zivot. Nemoj da sedis zatvorena u sobu i oplakujes svoju sudbinu. Izadji idi na mesta gde nikad nisi bila, upisi sto je vec neko rekao kurs plesa, strani jezik. Bori se za svoju srecu. Lepota dolazi iznutra. Napuni se pozitivnom energijom da bi njom mogla nekoga da privuces, pesimizam odbija ljude. Osmeh na lice! :wink:
 
Dzigi:
Na ovo sam morao da odgovorim...Iako sam prvi put ovde i neznam nista o ovome...Kakav je ovo forum...??Nego...Ti treba da se drzis toga da ne trazis dlaku u jajetu vec jaja u dlakama...Valjda ce neko razumeti...Ako se tebi neko stvarno svidi, i ako se tu stvori neka ljubav onda nece imati veze koliko je skolovan taj tip...Razumeces valjda... :? I nemoj vise da se oslanjas na to koliko ko "zna azbuku" nego nemoj biti odbojna za takve "debile" vec probaj...Nece skoditi...

Dzigi je u pravu,evo i ja sam debil pa sta mi fali?
 
serpiko:
Dzigi:
Na ovo sam morao da odgovorim...Iako sam prvi put ovde i neznam nista o ovome...Kakav je ovo forum...??Nego...Ti treba da se drzis toga da ne trazis dlaku u jajetu vec jaja u dlakama...Valjda ce neko razumeti...Ako se tebi neko stvarno svidi, i ako se tu stvori neka ljubav onda nece imati veze koliko je skolovan taj tip...Razumeces valjda... :? I nemoj vise da se oslanjas na to koliko ko "zna azbuku" nego nemoj biti odbojna za takve "debile" vec probaj...Nece skoditi...

Dzigi je u pravu,evo i ja sam debil pa sta mi fali?

ne nego treba da zavrshi faks u roku... blj.. ;)
 
samo veruj u sebe i bavi se sobom, gaji prijateljstva i nemoj puno da razmisljas o tome, sve je u zivotu prolazno pa i usamljenost, budi najbolja najveselija, opusti se, znas ne moze vecito da pada kisa, sve ce doci na svoje,
znam da ti ovo verovatno sad nista ne znaci ali voli sebe umesto da se sazaljevas.
ispuni svakodnevnicu necim a kad ne znas cim idi setaj , kuvaj, druzi se, cini sebe bogatijom osobom.
pozdrav
 
DANASNJE RIBE SU PUNE SEBE AGRESIVNE I VECINA TRAZI TIPOVE SA DOBRIM KOLIMA PARAMA I NEBITNIM BROJEM GODINA.A NAJVECI DEO RIBA KADA UJUTRU USTANU BEZ SMINKE SILIKONSKIH DODATAKA I RAZNIH UMETAKA SU OBCNE NAJOBICNIJE SA OGRANICENIM BROJEM RECI U OPTICAJU :!: SVI TRAZE NORMALNE DEVOJKE A TAKVIH JE MALO:evil:
 
da, ja mislim da i mi imamo preostre kriterijume kao sto i muskarci imaju. jedan moj frend oce devojku koja ne pije, ne pusi, ne drogira se, lepa je, pametna, bla bla bla... mislim ok su neporocne devojke i tako to, ali ako on nekoj devojci zameri to sto voli da pusi a inace je kvalitetna, ko tu onda ima visoke kriterijume?

ista stvar je i sa nama, mislimo da smo mnogo savrsene i zbog previse dignutog nosa ne vidimo neke druge manje skolovane, ali kvalitetnije likove...

dakle tuzna, iz licnog iskustva ti kazem da malo preterujesh. kreci se na mestima gde ima manje "neandertalaca", ali nemoj da ih dozivljavas na takav nacin jer ce danas-sutra tebe neki tip koji je kvalitetniji od tebe /ako ni po cemu drugom, a ono po parama/ tako etiketirati tebe... snobovski pristup ti nece pomoci da resis problem, samo ces se vishe povlaciti u sebe.

za kraj pesmica od zp "one vole frajere koji nose bradice, cije ih reci ostave bez daha, koji nikad ne prave belaja, koji nikad ne psuju alaha. ne znaju one da ti je srce vece neg u tog bradatog gmaza, nikad ti nece pruziti sansu, ne poznajes dovoljno govornih fraza"
 
MISTER X:
DANASNJE RIBE SU PUNE SEBE AGRESIVNE I VECINA TRAZI TIPOVE SA DOBRIM KOLIMA PARAMA I NEBITNIM BROJEM GODINA.A NAJVECI DEO RIBA KADA UJUTRU USTANU BEZ SMINKE SILIKONSKIH DODATAKA I RAZNIH UMETAKA SU OBCNE NAJOBICNIJE SA OGRANICENIM BROJEM RECI U OPTICAJU :!: SVI TRAZE NORMALNE DEVOJKE A TAKVIH JE MALO:evil:

e oci si mi otvorio!!!
btw, na ceni su i pismeni muskarci.
 
Anonymous:
serpiko:
Dzigi:
Na ovo sam morao da odgovorim...Iako sam prvi put ovde i neznam nista o ovome...Kakav je ovo forum...??Nego...Ti treba da se drzis toga da ne trazis dlaku u jajetu vec jaja u dlakama...Valjda ce neko razumeti...Ako se tebi neko stvarno svidi, i ako se tu stvori neka ljubav onda nece imati veze koliko je skolovan taj tip...Razumeces valjda... :? I nemoj vise da se oslanjas na to koliko ko "zna azbuku" nego nemoj biti odbojna za takve "debile" vec probaj...Nece skoditi...

Dzigi je u pravu,evo i ja sam debil pa sta mi fali?



al ste vi udarili po citatima, nego tema je smor ako hoces pravog cekaj ga ili ga trazi, ili se kresni sa nekim onako drugarski za prvu pomoc

ne nego treba da zavrshi faks u roku... blj.. ;)
 
:cry: :roll: :lol: Naravno da se svi ponekad tako osecamo! Mislim da se cak i oni koji su u vezi ponekad tako osecaju, kad su u svadji sa partnerom, kad preispituju svoju vezu,bla, bla ...Na srecu pa je kod mene to osecanje kratkotrajno. Snuzdim se, onako svojski, ali znam da usamljenost nece vecno trajati. Citam knjige, surfujem po netu, kao sad npr., jednostavno se trudim da ne mislim na to. Elem, nadam se da si nasla odgovarajuceg u medjuvremenu, ali ako nisi, glavu gore! Ide docek Nove godine, mozda bas tamo naidjes na mr. odgovarajuceg. Ne zaboravi samo jedno, ono sto privlaci ljude jeste pozitivna energija kojom zracis. Osmeh na lice i samo napred!
 

Back
Top