Misljenja...

leiasw

Zainteresovan član
Poruka
231
E sad... ovo vam je prilika da kazete lepo sta vas nervira, sta vam se svidja, sta biste promenili... sve sto mislite o 063 mrezi... Naravno mozete i postaviti neka pitanja, npr. ona koja biste postavili radniku Call Centra. Ovako vam se vise isplati, verujte mi. Manje se nervirate, ne maltretirate operatere, a i manje ce vas kostati.

Pozdrav
 
kvisko08:
Kenny:
Znam, Guardian, ali sam zeleo da budem siguran

I had great fun... :D (Skinuo sam 1,2GB do sada :wink: )

Zbog takvih kao ti, nece davati nista vise za DZ

Naravno, bice uvek ljudi da se prave pametni.
Ali da se bavis IT-ama, bio bi frustriran situacijom u koju smo uvaljeni zbog telekom mafije koja vlada kod nas. Ne verujem da postoji puno zemalja gde je Internet toliko skup, a toliko losa usluga! To je glavni problem.
Ne moraju da daju nista besplatno sto se mene tice.
 
Pre neku nedelju sam putovala u inostranstvo i pre toga zvala 063/9863 da pitam kako mogu da koristim svoju 063 pripejd karticu u romingu.

Prvi operater: za zvanje iz rominga kucajte *121* i broj koji zovete bez 99 ili +

Posto mi je drugar rekao da ne bi trebalo bas tako da bude, pozvala sam sutradan ponovo.

Drugi operater: za zvanje iz rominga kucajte *123* i broj koji zovete bez 99 ili +

???

kazem ja da su mi koliko juce rekli da se zove *121* a ne *123* a ona mi kaze da se kolega verovatno zbunio jer je 121 za proveru kredita, a 123 za zvanje iz roaminga.

Odlazim u inostranstvo i posle nekoliko pokusaja ispostavi se da ni drugi savet nije tacan, jer se zove *123*+xxxxxxxx, znaci ima plus pre pozivanog broja.

Zanima me da li bi mozda mogli sebi da zapisu na neki papir na stolu ove sifre, a ne da pricaju gluposti ljudima i da ih dovode u glupe situacije u inostranstvu !?!?
 
pitanje:
Pre neku nedelju sam putovala u inostranstvo i pre toga zvala 063/9863 da pitam kako mogu da koristim svoju 063 pripejd karticu u romingu.

Prvi operater: za zvanje iz rominga kucajte *121* i broj koji zovete bez 99 ili +

Posto mi je drugar rekao da ne bi trebalo bas tako da bude, pozvala sam sutradan ponovo.

Drugi operater: za zvanje iz rominga kucajte *123* i broj koji zovete bez 99 ili +

???

kazem ja da su mi koliko juce rekli da se zove *121* a ne *123* a ona mi kaze da se kolega verovatno zbunio jer je 121 za proveru kredita, a 123 za zvanje iz roaminga.

Odlazim u inostranstvo i posle nekoliko pokusaja ispostavi se da ni drugi savet nije tacan, jer se zove *123*+xxxxxxxx, znaci ima plus pre pozivanog broja.

Zanima me da li bi mozda mogli sebi da zapisu na neki papir na stolu ove sifre, a ne da pricaju gluposti ljudima i da ih dovode u glupe situacije u inostranstvu !?!?

Ako zelis posalji mi na private svoj broj mobilnog, provericu da li su registrovani ti pozivi i videcemo sta moze da se uradi po tom pitanju.

Poz.
 
фигхтер:
1€ - 1MB...значи изађе ти негде око 1000 отворених страница...можда чак и мало више. 8)
Ok, hiljadu wml stranica.
Ali ako hoces da surfujes preko kompa, koliko mozes da otvoris stranica sa tim? 6-7. Znaci, platis 8-10 din za otvaranje ove stranice. Sjajna stvar.
 
leiasw:
pitanje:
Pre neku nedelju sam putovala u inostranstvo i pre toga zvala 063/9863 da pitam kako mogu da koristim svoju 063 pripejd karticu u romingu.

Prvi operater: za zvanje iz rominga kucajte *121* i broj koji zovete bez 99 ili +

Posto mi je drugar rekao da ne bi trebalo bas tako da bude, pozvala sam sutradan ponovo.

Drugi operater: za zvanje iz rominga kucajte *123* i broj koji zovete bez 99 ili +

???

kazem ja da su mi koliko juce rekli da se zove *121* a ne *123* a ona mi kaze da se kolega verovatno zbunio jer je 121 za proveru kredita, a 123 za zvanje iz roaminga.

Odlazim u inostranstvo i posle nekoliko pokusaja ispostavi se da ni drugi savet nije tacan, jer se zove *123*+xxxxxxxx, znaci ima plus pre pozivanog broja.

Zanima me da li bi mozda mogli sebi da zapisu na neki papir na stolu ove sifre, a ne da pricaju gluposti ljudima i da ih dovode u glupe situacije u inostranstvu !?!?

Ako zelis posalji mi na private svoj broj mobilnog, provericu da li su registrovani ti pozivi i videcemo sta moze da se uradi po tom pitanju.

Poz.
Daj bre Cris mani se debila.
 

Back
Top