Koliko puta se voli u zivotu?

Ma ja volim nekoga ceo zivot, i svaki put mislim da je to NAJVECA ljubav. Mada, mislim da ja kad zavolim nekog, volim ceo zivot :)

OK postane to posle neka druga vrsta ljubavi, i svakoga volimo na jedinstven nacin, ali mi vise nije svejedno kad sretnem tog nekog.
Evo mi sad pade na pamet, sta bi bilo (mada je to nemoguce) kada bi se svi oni nasli na jednom mestu u isto vreme, kako bih reagovala i sta bih osecala? :) :roll:
 
čudna je ta vaša računica....

Stiče se utisak , da ako mislimo da imamo ili smo imali veliku ljubav ,treba zatvoriti mogućnost da se rodi nešto veće.

Svaka je ljubav na svoj način velika, i vuče nas da je još više uvećamo. Osim ako su pojedinci takvi da je guše zbog svojih stavova. E onda je ona prva najveća , jer su se pojedinci tad prevarili i "nasukali" tj. nisu je dovoljno ugušili....

I onda kako reći koliko ljubavi ima u životu...

Što više nesreće više i ljubavi...Kako pa sad to?

Pa ako ste imali više nesreće da izgubite više partnera , onda ste imali i mogućnosti da imate /ostvarite više ljubavi. Da li ste ,ili niste to je druga stvar.

Drugo , što je više ljubavi koje nisu stigle da se ostvare do kraja , to je lakše stvoriti utisak da su potencijalno bile velike (ili da su velike u ispoljenom delu).

I na kraju bukvalno , što je više nesreće u životu , to su partneri više oslonjeni na medjusobno poverenje i veze su jače , emocije jače, a kod ljubavi se ne definiše strast već obično emocije i rane zavisnosti ispoljavanja....

Zato , spoznajte da li ste vi na toj strani . Da li ste spremni da otvorite dušu ljubavi ili je gušite u strahu od povredjivanja ili nesamostalnosti ili zavisnosti.
Onda će te biti korektni prema osobama koje su spremne da ostvare velike stvari , pa i velike ljubavi , pa ih nećete kočiti , ili ako ste i vi spremni , lakše će te ih prepoznati....
 

Back
Top