Koliko puta se voli u zivotu?

Bolja osoba se nuzno ne postaje izmenom karaktera, vec gubljenjem ruznih navika i sl. - navike nisu isto sto i karakter... Navike su nadogradnja karaktera... Losa ili dobra, to vec zavisi od doticne navike...

Covek se menja ceo svoj zivot, nekad pristaje na stvari na koje nikada ne bi ranije, nekad ne pristaje na stvari na koje je pristajao ranije... panta rei... svet se menja, pa i mi sa njime...
 
i tako sam ja zamalo izgubio glavu...resio ja da se promenim...da budem mnogo fin...pa sa devojkom samo tako...fino...bez igranki...bez zayebancija...bez varanja...jos poceo svaki dan da joj saljem ljubavne poruke...za malo se zaljubio...strasno...mislim strashno...kad..yebo te zivot..ona valjda skontala da sam puko za njom...da sam gotov...pa pocela da zateze...da glumi nekog pobednika...uf...morao sam da promenim plocu...da se vratim starim navikama...varanju...zayebavanju...ignorisanju....i evo ....sad je opet sve u redu...i bas nam je lepo...znaci...zayebi promene...
 
Incognito:
Keliska, dusho, pocinjes da me zabrinjavas... Mislim sa sve vise tvojih stavova se ne slazem...

Kako moze od volje da zavisi da li ces nekoga voleti, koliko jako ces tu istu osobu voleti i koliko dugo ces je voleti?

Sto Djole davno rece: To ne bira pamet, nego srce...

Inco, druze, nemoj se brinesh... misljenja postoje da bi se razlikovala... ali i medjusobno poshtovala...

Naravno da mozesh da utichesh na to da li cesh i koliko nekoga da zavolish kao i na to kada cesh da prestanesh nekoga da volish...

Mislim da ti i ja imamo lichnog iskustva kada su takvi momenti u pitanju...

Sve je stvar odluke... hocu ili necu... a volja je pokretach svega...

I nemoj mi tu skrnavish Balashevica da se ne probudish u krvavoj posteljini odsechenin ...samo nekih (ti odliiichno znash kojih) udova...
:P
 
Kelis:
I nemoj mi tu skrnavish Balashevica da se ne probudish u krvavoj posteljini odsechenin ...samo nekih (ti odliiichno znash kojih) udova...
:P

A je l'... tz tz tz... ja ti predlozim kako da pretis jednoj osobi (ti odliiicno znas kojoj) a ti to upotrebis na mene... Pa nije fer! ... Mada, ne plasim se ja, nisi to uspela ni kad sam ti bio na dohvat ruke (i satare), virtuelno tek neces moci :P

/troll off
 
AllPacino:
i tako sam ja zamalo izgubio glavu...resio ja da se promenim...da budem mnogo fin...pa sa devojkom samo tako...fino...bez igranki...bez zayebancija...bez varanja...jos poceo svaki dan da joj saljem ljubavne poruke...za malo se zaljubio...strasno...mislim strashno...kad..yebo te zivot..ona valjda skontala da sam puko za njom...da sam gotov...pa pocela da zateze...da glumi nekog pobednika...uf...morao sam da promenim plocu...da se vratim starim navikama...varanju...zayebavanju...ignorisanju....i evo ....sad je opet sve u redu...i bas nam je lepo...znaci...zayebi promene...

Ima jedna teorija , još nisam načisto da li je potpuno istinita ili nije , ali kaže ovako ....

Ako u vezi ne ljubomorišeš ti , onda će ona, ako ne zatežeš ti onda će ona, ako ne praviš mangupluke ti onda će ona....

U prevodu , suprotnost karakteristika će izazvati težnju za ispoljavanjem uobičajenih osobina u vezi....da li zbog usaglašavanja medju drugaricama ili sugestivnog delovanja magazin in i sličnih javnih medija i časopisa...А sigurno je da ona želi "normalnu" vezu...
Znači i kada je bez tempirane bombe (da te zajaši kad te smekša) opet će se javiti trzavice i ljubomorisanje.....(čuveno , pa što nije ljubomoran , pa on mene ne voli, pa što nekad ne drekne na mene , da bude muško....da bude čvrst)
 
To sto ti objasnjavas je samo zaostavstina glupih predrasuda ostala u glavama maloumnih zenskih osoba na koje se to prima kao pelcer.

Osoba koja ce ispitivati moju ljubav i 'muskost' na osnovu toga koliko sam ljubomoran, koliko vicem na nju, da l' je prebijam k'o vola u kupusu, itd. nema sta ni da trazi kraj mene jer nemam nameru da se ponasam kao dinaroidni kromanjonac...
 
Incognito:
Kelis:
naravno da ima...
volja ima veze sa svim... mozda zato sto je kljuch svega...

Keliska, dusho, pocinjes da me zabrinjavas... Mislim sa sve vise tvojih stavova se ne slazem...

Kako moze od volje da zavisi da li ces nekoga voleti, koliko jako ces tu istu osobu voleti i koliko dugo ces je voleti?

Sto Djole davno rece: To ne bira pamet, nego srce...

Jesi li ti to Inco, poistovetio volju i pamet? :?
Kelis je u pravu, volja ima veze sa svim. Sto je jaca volja sve bolje uspeva. Ljudi bez volje su ljudi bez energije i cesto idu linijom manjeg otpora. Zbog toga mnoge stvari propadaju, pa i ljubav. Volja kaze "JA HOCU", ne "Ja zelim", "voleo bih", bla, bla i onda cekas da ti sve padne sa neba. HOCU rusi sve prepreke pred sobom! I, oooooo, DAAAAAAA! To i te kako ima veze sa ljubavlju.
 
divlja u srcu:
Jesi li ti to Inco, poistovetio volju i pamet? :?
Kelis je u pravu, volja ima veze sa svim. Sto je jaca volja sve bolje uspeva. Ljudi bez volje su ljudi bez energije i cesto idu linijom manjeg otpora. Zbog toga mnoge stvari propadaju, pa i ljubav. Volja kaze "JA HOCU", ne "Ja zelim", "voleo bih", bla, bla i onda cekas da ti sve padne sa neba. HOCU rusi sve prepreke pred sobom! I, oooooo, DAAAAAAA! To i te kako ima veze sa ljubavlju.


e divlja vala da se prekrstim i nogama i rukama...i chim josh...
pa da se ti i ja jednom slozimo...
i to po pitanju ovoga gde me svi napravise ludom..
.

:P
 
Kelis:
divlja u srcu:
Jesi li ti to Inco, poistovetio volju i pamet? :?
Kelis je u pravu, volja ima veze sa svim. Sto je jaca volja sve bolje uspeva. Ljudi bez volje su ljudi bez energije i cesto idu linijom manjeg otpora. Zbog toga mnoge stvari propadaju, pa i ljubav. Volja kaze "JA HOCU", ne "Ja zelim", "voleo bih", bla, bla i onda cekas da ti sve padne sa neba. HOCU rusi sve prepreke pred sobom! I, oooooo, DAAAAAAA! To i te kako ima veze sa ljubavlju.


e divlja vala da se prekrstim i nogama i rukama...i chim josh...
pa da se ti i ja jednom slozimo...
i to po pitanju ovoga gde me svi napravise ludom..
.

:P

Potpuno se slazem sa ove dve dame.
 
nov@:
slatko volim :)):
nov@:
Jednom ili jednom po jednom? :D




jednom, ako imas srece!!!
:roll:
Maši okicama, maši, ali...tako je (sreću, naravno, treba shvatiti uslovno).
Jednom. Sve ostalo su puke imitacije ljubavi, zaljubljenost, štogod nalik...
Dozlaboga je kratak ovaj život da bi se u njega utnula i jedna jedina prava ljubav. Ona nas uvek nadživi...
 

Back
Top