...TENNIS...

Sanjalica_88

Obećava
Poruka
97
Gledala sam mushko finale Wimbledona i totalno sam odushevljena... Mech je bio i vishe nego uzbudjliv, igra vrlo kvalitetna, a igrachi... Eh... Stvarno je bilo super! :) :) :)
Iako odavno pratim tennis, nikada se nisam bavila njime... Volela bih bar rekreativno da ga igram, ali ne znam da li sam suvishe "matora" da bih sad pochela (imam 16 godina)... :oops: Gde bih mogla da treniram, koliko chesto i koliko bi to koshtalo???
:?: Ako neko ima neki savet za mene neka se javi! :?:
 
Sanjalica_88:
Gledala sam mushko finale Wimbledona i totalno sam odushevljena... Mech je bio i vishe nego uzbudjliv, igra vrlo kvalitetna, a igrachi... Eh... Stvarno je bilo super! :) :) :)
Iako odavno pratim tennis, nikada se nisam bavila njime... Volela bih bar rekreativno da ga igram, ali ne znam da li sam suvishe "matora" da bih sad pochela (imam 16 godina)... :oops: Gde bih mogla da treniram, koliko chesto i koliko bi to koshtalo???
:?: Ako neko ima neki savet za mene neka se javi! :?:
Mogu da ti pomognem,trener sam.Kasno ti je za takmicarski tenis ali za ucenje rekreativnog nikad nije kasno.Cas je 7-10 evra(mozemo se i drugacije dogovoriti :lol: ).Ako imas imalo smisla trebala bi za 10-ak casova savladati osnove :wink:
 
Sanjalica_88:
Gledala sam mushko finale Wimbledona i totalno sam odushevljena... Mech je bio i vishe nego uzbudjliv, igra vrlo kvalitetna, a igrachi... Eh... Stvarno je bilo super! :) :) :)
Iako odavno pratim tennis, nikada se nisam bavila njime... Volela bih bar rekreativno da ga igram, ali ne znam da li sam suvishe "matora" da bih sad pochela (imam 16 godina)... :oops: Gde bih mogla da treniram, koliko chesto i koliko bi to koshtalo???
:?: Ako neko ima neki savet za mene neka se javi! :?:

Hehe, isti sluchaj je bio sa mnom...mislila sam da je kasno sa 16 god i rekreativno ,ali sam ipak krenula i sad mi je super 8) Idem 2 puta nedeljno i placam 2500 d. mesecno

A sto se tice finala slazem se da je bio cool, kao uostalom i svaki mech u kome igra Roddick :oops:
 
Zeleznik(ne znam tacnu adresu, pored fudbalskog terena Lokomotiva), treniranje po grupama 4 puta nedeljno(trener car) 1200 mesecno.Ima li gde povoljnije? :lol:
 
Slusaj, ja treniram od 6te, a sada mi je 23. Igram za Svajcarsku reprezentaciju. Moja drugarica koja iga sa mnom u dublu, pocela je sa 15 i sad rastura. U Zurichu ima skola tenisa, ne placa se nista, samo put. To je ITF-ova ustanova, extra je, placa sve vlada. Ako si dovoljno dobro, ostaces, ako ne.... Pozdrav
 
Tenis je zakon sport.jedan je od najuzbudljivijih i treba ga cesto igrati makar rekreativno.Za tanis nikad nije kasno ako zelite da ga rekreativno igrate!!!Samo napred!Uzivajte u najlepsem sportu!!!
 
Tenis je zakon sport.jedan je od najuzbudljivijih i treba ga cesto igrati makar rekreativno.Za tanis nikad nije kasno ako zelite da ga rekreativno igrate!!!Samo napred!Uzivajte u najlepsem sportu!!!
 
Sanjalica_88:
Gledala sam mushko finale Wimbledona i totalno sam odushevljena... Mech je bio i vishe nego uzbudjliv, igra vrlo kvalitetna, a igrachi... Eh... Stvarno je bilo super! :) :) :)
Iako odavno pratim tennis, nikada se nisam bavila njime... Volela bih bar rekreativno da ga igram, ali ne znam da li sam suvishe "matora" da bih sad pochela (imam 16 godina)... :oops: Gde bih mogla da treniram, koliko chesto i koliko bi to koshtalo???
:?: Ako neko ima neki savet za mene neka se javi! :?:

Ne zaleci se :roll: ... Mogu da te naucim besplatno ako hoces... Samo reci kad i gde...
Znas cemu sam te do sad vec naucila( :oops: )!!!
Anyway, shto reche ovde trener za rekreativno ti nikada nije kasno ;)
 

Back
Top