RAK & LAV

Tamigo

Aktivan član
Poruka
1.657
Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

ja sam rak 26.06.1982. a on lav 30.07.1968.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?
 
pozdrav Tamigo

naravno da lav tebi deluje zaštitnički i moćno ...
samo je pitanje koliko ti njemu deluješ reprezentativno ???

ako ti je zaista stalo zažmuri pa šta bude ...
lavovi su pozitivci i hedonisti u najboljem smislu te reči ...
mnogo traže ali mnogo i daju ...
ne pristaju na prosečnost , vole da su prvi i jedini i da im se to stalno ponavlja ...

želim ti puno sreće u ovom ,, poslu ,, . :wink:
 
Мало то има везе са хор.
Али...чињеница је да се ја са женским раковима слажем...па мало је рећи феноменално. Имамо супер комуникацију...а и 3 моје девојке су били ракови. Из мог искуства...проблем настаје кад упадну у меланхолију и анализирање...али зато су за пријатеље...екстра.
...и немој да те плаше толико...нисмо ми ни пола толико лоши, колико круже гласине. :wink:
 
Tamigo:
Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

ja sam rak 26.06.1982. a on lav 30.07.1968.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?

Mislim da je malo stariji za tebe... :lol: :lol: :lol:
 
Mikol:
Tamigo:
Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

ja sam rak 26.06.1982. a on lav 30.07.1968.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?

Mislim da je malo stariji za tebe... :lol: :lol: :lol:

Izvini što ću da se složim sa ovom izjavom ali to je prvo na šta bi trebala da obratiš pažnju...to će ti biti smetnja više nego bilo koji horoskop...
Inače ja sam lav i imala sam jednu vezu sa rakom...nije uspela jer rakovi ponekad vuku lava dole, u melanholiju..znaju da budu posesivni, iznad granice tolerancije...
Mada, sve je ovo individualno.....sretno....
 
Jugoslovenka:
Mikol:
Tamigo:
Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

ja sam rak 26.06.1982. a on lav 30.07.1968.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?

Mislim da je malo stariji za tebe... :lol: :lol: :lol:

Izvini što ću da se složim sa ovom izjavom ali to je prvo na šta bi trebala da obratiš pažnju...to će ti biti smetnja više nego bilo koji horoskop...
Inače ja sam lav i imala sam jednu vezu sa rakom...nije uspela jer rakovi ponekad vuku lava dole, u melanholiju..znaju da budu posesivni, iznad granice tolerancije...
Mada, sve je ovo individualno.....sretno....

Upravo Rakice jesu poznate po svojoj potrebi da pronađu starijeg ili sigurnijeg muškarca tako da u njenom slučaju razlika u godinama ni u kom slučaju nije mana već značajna prednost. Polje idealnog partnerstva gledano sa pozicije Raka jeste VII polje [ili sedmi znak] a to je Jarac, Mister Pouzdanko, a u obzir dolaze i svi muškarci koji poseduju kvalitete simbolike znaka Jarca - mogu biti stariji 7 godina i više, pouzdani i staloženi tipovi koji znaju šta od života žele. Lav je svakako jedan od najprivlačniji jer pri svemu poseduje sjajan izgled, elokventan je i omiljen u društvu, deluje sposobno...


Veza između muškarca Lava i žene Raka može biti izuzetno uspešna jer on ima potrebnu samouverenost i potrebu da vodi, bude lider u vezi a njoj jeste potreban moćniji muškarac na kog se može osloniti. Veza muškog Lava i ženskog Raka se mnooooogo razlikuje od kombinacije u kojoj su polovi obrnuti jer Mesec jeste majka zodijaka a Sunce otac, Merkurovi pripadnici su deca... Snažan i moćan Lav poseduje naglašen stav, autoritativan je, i kod devojke u znaku Raka može rano da izazove potrebu za vezivanjem.

Kada je situacija obrnuta muškarac Rak jeste privučen jakom ženom u znaku Lava ali on za nju nije dovoljno kvalitetan, njegovo presabiranje se tumači kao nesigurnost a to je za ženu Lava očajna situacija, "pa on ne zna šta želi... :x ".


_______________
www.spicum.com
 

Back
Top