Govor cveca

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
:D Evo jednog simp pitanja....a mozda i lepe teme za koju se ne secam da sam je videla...Dobijala sam cesto cvece, sto mi naravno prija ali nikad nisam razmisljala da li se tim cvecem nesto porucuje...Pre neki dan dobijem belu ruzu i on kaze...neka ti to bude poruka sta stvarno mislim o tebi...Sta?
 
ja bele ruze saljem drugaricama za rodjendan, jer je bela ruza simbol prijateljstva 8)

a to za zute nije tacno, tako mi je barem rekla prodavacica u cvecari :roll:
 
Ja sam cula da su bijele ruze simbol nevinosti, divjenja, postovanja....
Crvene ljubavi
Zute ljubomore
Roza ne znam
da je plavo cvijece simbol prijateljstva (iris npr.)
 
sad cu 12. da opet odem u tu cvecaru
pa cu se raspitati ponovo kod te prodavacice
ne mogu sad tacno da tvrdim sta mi je rekla
jer sam zadnji put bio kod njih za novu godinu :roll:
 
Captain Jack Sparrow:
kad pospem cvece po krevetu na kom vodim ljubav sa dragom zenom .... e tad cvece govori vise nego sto mislite .... jedino izbegavam ruze sem latica :oops:

KAD POSPES RUZE PO KREVETU???
Ja sam ih dozivjela kad sam dosla da zivim s' dragim...kako je to diiiiiiiiivno....onda svo cvijece svih boja znaci jedno!
 
loop:
sad cu 12. da opet odem u tu cvecaru
pa cu se raspitati ponovo kod te prodavacice
ne mogu sad tacno da tvrdim sta mi je rekla
jer sam zadnji put bio kod njih za novu godinu :roll:

imam bolji predlog... saFataj je iza nekog tjoshka, pa ako odgovori pogreshno... ne znam... lemaj je... :?
 
mammy:
Captain Jack Sparrow:
kad pospem cvece po krevetu na kom vodim ljubav sa dragom zenom .... e tad cvece govori vise nego sto mislite .... jedino izbegavam ruze sem latica :oops:

KAD POSPES RUZE PO KREVETU???
Ja sam ih dozivjela kad sam dosla da zivim s' dragim...kako je to diiiiiiiiivno....onda svo cvijece svih boja znaci jedno!

e kazi...je l kad te startuje drugi dobar frajer je l tebi svejedno kao iskreno si nezainteresovana onda
 

Back
Top