KO GLEDA TV (P)OSTANE GLUP

Betty

Elita
Poruka
21.481
jel vam se čini da je tako?
Od ranog jutra - o malinjacima, o staklarima paraćinskim ("bojeno staklo je hit u Evropi, ovi staklari vredno rade"), o Iraku od rane zore. A sve to dosadnim priglupim neintoniranim glasom, gistro brzo, a ni sama ne razume šta čita....
I još kad vas neko spopadne komentirama nesrećene iračke dece ili neznamčegaveća, onako, uz doručak....šta vam se čini? Kuda ide sve to? Šta ću ja s tom informacijom?
Pogađate - DELETE.
Tek toliko da se zaglupiš....
 
u mojoj kuce se tv skoro i ne pali....gledamo vijesti, dnevnik, prognozu vremena...vrlo rijetko neki film...upravo zbog stvari koje si ti, Betty, navela....mislm da je TV posebno poguban za djecu...pa sad vise nema ni normalnog crtaca...
 
ma mislim....od rane zore (11AM) krene FILM :shock:
pa ko će da gleda film ujutro???
Dobro, ja gledam samo sa dvd jer mogu da pauziram da donesem kafu i kola, odem do wc i slično, ali tv filmovi su ionako sr.anje - moja mama, ne znam kako, opušteno gleda do tri puta jedan, e tek onda više neće :)
najgore što se meni dešava da mi neko od ukućana, ZNAJUĆI da begam od Tv (mrzim ZVUK tv-a!) uzme da mi PREPRIČA sve ono od lega ja u stvari i begam
pa onda
ne gledam al se nerviram još više
mislim, ako ignorišem tv to znači da me ne zanima
znači NE ZANIMA me šta je BILO na tv
boli me ćošak....
naravno, nemam s kim d agledam sunđer boba (to je jedino što me privlači)

jel se od tv postaje glup
ubeđena sam da je na pomolu nacija idiota
 
ja gledam vesti i Late night with Conan O'Brien (pocne u 12:30)...
i mene smara zvuk TV, ne mogu da podnesem kad je stalno ukljucen...
filmovi...da!!! ali ugl sa DVD-a.....poslednje sto sam gledala je Paklena Pomorandza...
a da li zatupljuje....zavisi sta gledas normalno...
 
U poslednjih godinu dana imam recimo oko 50h TV programa odgledano.
Kad i internet svedem na tu meru, ima da budem skroz pametna :lol:

Na TVu volim Discovery. Bila neka ql emisija o kraljevskim porodicama Evrope (pre svega danska loza, ali i sve ostale povezane)...
I pogledam poneku seriju dok večeram. Čak ni Kulturni nokaut više ne gledam... Lunu Lu ponekad. :roll:
 

Kada gledam TV onda sam pravi switcher, ili prebacivač kanala.
Od 50 - tak ponuđenih, najviše se zadržim na cartoon net, francuskom Arte, pregledam stajliš CNN-a, čisto da uporedim sa sutrašnjim novinskim "vestima" iz sveta. I to ponekad. Domaće kanale gledam npr. kada gostuje Beba Popović i slični. Dakle, ne mogu da kažem da uopšte ne gledam TV, ali mogu da kažem da ne pratim TV program. Volim seriju "Homicide", ali je to repriza iz 90 -ih.

Zaniljivo je, kada odete u goste, koliko ljudi ima uključen TV.
Roditelji moje devojke ne gase TV uopšte, pa je prijemnik TV aparata odličan spas, kada se posle ručka pređe u dnevnu sobu, a ponestanu reči.

Niko nije rekao da gleda Spice Platinum, tako da ste totalno neiskreni...
I da, ja se slažem da je TV aktivan učesnik i saveznik u spasavanju trulih brakova.
 
Tv je saveznik u čemu? Pa to je najlakše, odvrneš tv ceo dan i onda prepričavaš ŠTA TI SE SVE DESILO
a nisi se mako iz kuće - gledo tv pa doživljavo "stresove", napade talibana, razvode slavnih, a tek paraćinski staklari, jbt, šta bi Jevropa bez njiju....:lol:
ŠTA TI JE ŽIVOT SEDI - USTANI SEDI -USTANI, majkumuimperijalistićku :mrgreen:

Mmmm...da.

Calimero, ja sam non stop onlajn ali nisam zbog toga gluplja nego što jesam :wink:

E, a šta autorska prava? Sad ću da pogledam, jel ima takva tema na ns? Pazi, ja SANJALA miting koji sam kao gledala na TV gde neko u masi drži tu parolu....:shock:
 
jel ima neko da mu je tv centralno mesto u kuci? :twisted:
Okuplja se porodica oko tv! Jbt, ja bih se pre razvela od porodice nego gledala TV NEDELJOM O RUČKU!

U mom selu (gde sam odrasla i stasala u mladicu) je stvar lepog vaspitanja iskljuciti tv kad dodju gosti (muzika i ostalo je ok), isto kao sto ces da se izvinis pre nego sto odtipkas "hitni" sms, ili odgovoriš na poziv (mob)ako si s drugaricom ili na dejtu s nekim...
 

Back
Top