sex u dugoj vezi?

spirittt:
Sa devojkom se zabavljam skoro 2 godine.
Sex mi je dosadio pa sada imam odnose 1 u 10 dana,mozda ni toliko "cesto"..Kako da ponovo bude kao pre???Privlace me druge devojke,pun je grad klinki i to mnogo dobrih,a ja ne bih da prevarim devojku,jer to bi stiglo do nje kad tad ,a i hteo bih hteo da je zadrzim jer sa njom imam ono sto sa drugim nemam-ljubav!
A s druge strane nemamo cesto odnose i ona se zbog toga ne oseca najbolje pa to ima domino efekat..
Lepse mi je sa njom da se "mazim",da lezim po ceo dan i tako..
Kako da resim ovo?Pozdrav

Пази кад те разумем у потпуности.
Није ни чудо што сад имам продужени јунски рок. :roll:
Ако дођеш до решења...јави ми.

P.S. Ма не би био проблем када би она желела 1 у 10...то би ми било мало (мада сам везао 15 дана без...меца + моја температура + озбиљан испит = одмор :oops: :roll: ), проблем је што некада имам утисак да би желела да бројке буду пермутоване.
...и наравно...што онда када се видимо...без 3 пута не могу да се извучем.
Да не причам о томе што ми тада треба...мало дуже до оргазма...некада и 45 минута (рецимо трећи пут).
Мислим...желим ја да јој пружим задовољство...али брате...не желим да следећи дан бауљам као врећа...
 
Ljuba82:
P.S. Ма не би био проблем када би она желела 1 у 10...то би ми било мало (мада сам везао 15 дана без...меца + моја температура + озбиљан испит = одмор :oops: :roll: ), проблем је што некада имам утисак да би желела да бројке буду пермутоване.
...и наравно...што онда када се видимо...без 3 пута не могу да се извучем.
Да не причам о томе што ми тада треба...мало дуже до оргазма...некада и 45 минута (рецимо трећи пут).
Мислим...желим ја да јој пружим задовољство...али брате...не желим да следећи дан бауљам као врећа...

http://www.animamundiweb.com/animamundi/flash/Grok.swf
 
Snezna_kraljica:
Ljuba82:
P.S. Ма не би био проблем када би она желела 1 у 10...то би ми било мало (мада сам везао 15 дана без...меца + моја температура + озбиљан испит = одмор :oops: :roll: ), проблем је што некада имам утисак да би желела да бројке буду пермутоване.
...и наравно...што онда када се видимо...без 3 пута не могу да се извучем.
Да не причам о томе што ми тада треба...мало дуже до оргазма...некада и 45 минута (рецимо трећи пут).
Мислим...желим ја да јој пружим задовољство...али брате...не желим да следећи дан бауљам као врећа...

http://www.animamundiweb.com/animamundi/flash/Grok.swf

Хахахах...нешто тако. :lol:
 
srebro:
Ne kapiram kako mlada osoba može da "izgubi želju za seksom".. :shock: Kao da izgubiš želju za jelom,pićem,vazduhom...
Ta sve ide sa godinama, drugo, život se razvija u drugom smeru kao i interesovanja. Problem može da postoji i među već navedenim stvarima, da jednostavno imaš neko lično nezadovoljstvo ili brigu koju sam sredjuješ. Postoji da i njoj nešto zameraš ali to niste regulisali. Razmisli, istina i otvorenost će ti doneti dobro. Možda je postala dosadna, možda se opustila u vezi, pa te privlače druge, pričaj sa njom. :wink:
 
Gazdarica:
Kiss_me:
Ma ja mislim da su oni samo presli na "stepenicu vise". To pokazuje i to da se maze i pricaju u krevetu... Ipak, sex cini cuda i nedostaje kad ga nema.
E da, pricajte o tome o cemu mastate, a nikada niste uradili, pa pokusajte. Mislim da ce pomoci :) :idea:
A mazenje bez seksa je stepenica vise...? :roll:

Ma Gazdinka, mislila sam mentalno, ono, veza je sazrela, ne vodi ih vise samo strast i zaljubljenost... Kontas? :)
 
Sex ne mora nikada da oslabi intenzitetom ako se osobe dovoljno vole i dovoljno su mastovite da u svoju intimu unose novine. Problem je sto se ljudi posle odredjenog vremena opustaju. Muskarci vise nemaju poriva da zavode svoju devojku. Devojke nemaju vise potrebe da fasciniraju svoje muskarce.
Mislim da ljudi ne shvataju da svaki trenutak moze da bude ''poslednji'' ili ''presudni'' ... moje misljenje je da se samo ne treba opustati u vezi, kao da ti je ta veza za ceo zivot i da vise nema sta da se trudis oko nje. Uvek u vezi biti svez i nasmejan .... i pun ideja .... tako ce i sex biti uvek drugaciji.
 
Lepo receno... Ima i ona izreka: Ljubav ne umire na kraju, vec na pocetku... Cim neko (ili oboje) u vezi popusti pod naletom vremena i dozvoli sebi da se opusti, uzme tu vezu i svog partnera per-granted etc. - veza je vec nepovratno i nezaustavljivo krenula ka provaliji, a onda je samo pitanje vremena kad ce to kulminirati...
I naravno, onda pocnu ljudi da se pitaju - pa gde smo mi to pogresili, pa trte-mrte, ne shvatajuci da je problem nastao mnogo, mnogo ranije i da je samo cekao da izadje na povrsinu...
Pa onda, kao i svaki davljenici, pocnu se hvatati za slamku pokusavajuci da ne propadnu u tu provaliju... medjutim, eventualno, svi popuste... A onda ko nauci nesto iz toga - nauci, ko ne nauci - ponovi istu gresku ponovo... Repetitio est mater studiorum...
 

Back
Top