Ko mrzi izbore za mis?

smiley

Početnik
Poruka
21
Ljudi,zar to nije najgluplji nacin da se neko eksponira?
Pa samo kad vidim onu Vesnu Jugovic,nije mi dobro...
A kad sam videla da su ove godine u prvih 10 dve glupace iz moje osnovne...tek mi je onda pao mrak na oci...
 
Koja bre ljubomora forumashi?
Pa te k*rvetine treba po ulici...Zar bi iko normalan mogao da izigrava meso, ma nemam pojma za koje pare?
Nije poenta u lepoti...ali ne bih nikoga ko se shetka i uzima kesh nazvao uspeshnim...pre nesposobnim...
 
Nema shale bre, budimo ozbiljni....buahahahahahahaha
fart.gif
fart.gif
ruelps.gif
 
Jel vam se cini da je ona poslednja od pet koje su odgovarale na pitanja malo kao udarena peglom... I kao da je uragan prosao pred nje sa onom frizurom?
Lepe devojke se ne prijavljuju na izbor za miss. Eno ih svuda po ulicama Beograda, Nisa, Novog Sada, Podgorice... Zgodne, lepe, super obucene, gaze gradom i nemaju potrebu da budu najlepse u zemlji i svetu. Ali ima devojaka koje to vole. I nek im je sa srecom u tom trulom svetu mode, manekena i misica... Rok upotrebe 12 meseci! Ko se seca koja je bila miss pre cetiri godine?
 
rastamann:
Pa te k*rvetine treba po ulici...Zar bi iko normalan mogao da izigrava meso, ma nemam pojma za koje pare?
Nije poenta u lepoti...ali ne bih nikoga ko se shetka i uzima kesh nazvao uspeshnim...pre nesposobnim...

I'm with you all the way, my dear friend....Ti izbori me zadnjih godina vise asociraju na The ugly, uglier, the ugliest.... 8)
 
Lord of Chaos:
Ma to je ona posebna sorta - patuljasti somovi....in any way.... 8)

Ma ovaj izbor nije nista u odnosu na ono, kako se zvase, Elite Model Look (ispravite me ako gresim)...

Ono je ODVRATNO! Zamisli decu od 13-14 godina koja se golisava secu ispred gomile pedofila, koji im, sto rece sunrise, obecavaju brda i planine...

... sta se desilo sa devojcicama koje su nekad zelele da budu balerine, pijanistkinje, uciteljice...

Quo vadis, svete!
 
Da li ste gledali na B92 proletos onu crvenokosu ribu Rubi ... nesto...
Ona uglavnom luta po svetu i Americi i prica sa ludacima posebne vrste. I tako je ona bila na izboru za malu Miss Amerike. Koja je to tuga? One devojcice od 4-6 godina nasminkane, sa mini valom, utegnute u neke kostime, kao igraju i pevaju... A roditelji se samo smeskaju i trljaju ruke ako dete osvoji neku od nagrada. Ludaci!
 
Princeza:
Jel vam se cini da je ona poslednja od pet koje su odgovarale na pitanja malo kao udarena peglom... I kao da je uragan prosao pred nje sa onom frizurom?

Te dve glupace koje ja nazalost znam,su stajale na krajevima.Ona velika plavusa sto je bila desno je takva seljanka u dusi da je to strashno.Ajd oni su nju tu jos nekako sredili,ali ne daj Boze da je neko sretne na ulici,i jos cuje da je kao jedna od deset najlepsih u SCG.
A ona druga skroz levo,sto je lupila neki odgovor,je krajnje neprijatna i antipaticna devojka.Pa ako je vec usla u taj izbor,malo sharma nije na odmet.Sa njom sam se kao klinka redovno svadjala,ne samo ja nego ceo kvart,niko nije mogao da je smisli.
Ova sto je pobedila je ok,izgleda prijatno i sto je neko rekao,milo,ali takvih na mom faksu ima gomila
 

Back
Top