Da li si tu...moje malo vrapche?

šetač

Obećava
Poruka
90
Vreme prolazi i dosta toga se dogodilo,ali jedno nije,nije se dogodilo to da se sretnemo ponovo....
negde,gde smo bili sigurni da cemo pronaci jedno drugo,kada god zatrebamo jedno drugo,kada pozelimo da osetimo koliko radosti i srece donese mali smesak na tudjem licu,znajuci da smo mi razlog za taj gest zadovoljstva...
Naidjem li ikada stazama tvojih snova,da li te tren u nekom dalekom secanju podseti na nesto sto smo ikada jedno drugom ucinili,rekli,pozeleli-usnama,rukama,ocima,mislima.....?
Da li pred spavanje jos pogledas na onu nasmesenu zvezdu koja sija samo za tebe...jos uvek je tu i ceka...
tebe,da joj odgovoris...
ljubavi moja....
 
ay6.gif
 
Tuznih prica ima dosta,to je tacno,ali da znamo da iskoristimo vreme koje provedemo sa onima koje volimo i da priliku kada treba reci sta iskreno osecamo ne propustimo krijuci se iza onoga sto nismo,mozda takve price ne bi postojale u tolikom broju.....mozda...
 
A joj...bas je lepo receno....
i podsetilo me je na jedinog coveka koji me je zvao -vrabac...
Nikad nisam saznala zasto bas tako ...koja je to osobina vrapca koju i ja imam? :)
ali mi je ostao u divnom secanju...i zbog toga sto me je tako zvao...i sto mi je puno pomogao u zivotu...a bio mi je potpuno nepoznata osoba do tada... :)
 
Suzy:
A joj...bas je lepo receno....
i podsetilo me je na jedinog coveka koji me je zvao -vrabac...
Nikad nisam saznala zasto bas tako ...koja je to osobina vrapca koju i ja imam? :)
ali mi je ostao u divnom secanju...i zbog toga sto me je tako zvao...i sto mi je puno pomogao u zivotu...a bio mi je potpuno nepoznata osoba do tada... :)



:D :D :D :D :D :D
DRAGO MI JE DA OVO BUDI LEPA SECANJA!!!!!
 
šetač:
Nadjoh,
ali kako pticu,koja nikada nije na istom mestu,zadrzati...a ne sputati joj duh,
kako umesto slobode da bude uvek tamo gde zeli,reci joj,ostani tu...a da to ne bude kao kavez,
Neka je neka leti,znam da je tako najsretnija...

Ako je voliš pustićeš je da ode.....ako ti se vrati....onda se volite :P :wink:

Leteti, leteti
lepo je leteti
živeti, živeti
lepo je živeti!

:)
 

Back
Top