Kako se snalazite?

ASR

Početnik
Poruka
10
Pozdrav forumasi :)
Pitanje je prosto,kako se snalazite za sex,ako zivite sa svojima,pa nemate gde,jel cimate ortake za praznu gajbu,iznajmite hotel itd. Ne racuna se kad ti tvoji odu na neki put.Imas neku vezicu,a nemas gde za sex,zivis sa svojima kao i ona,a opet ti treba kesa za hotel,u autu je nekomforno za duze staze.Ja se snalazim tako sto cimam ortake koji zive sami.Da cujem i vase misljenje.
 
Zavisi od situacije do situacije... Nekad proteram ukucane (tj. ukucana), nekad pod vedrim nebom, nekad u kolima (njenim, ne vozim - mene vozaju :P), povremeno TA/SC Balasevic i tako...

Kad je volje, mesto se nadje...
 
u avionu
kamion
i kad je odmor
i kad sam sam
...i sta sad

i na travi
i na njivi
i u sljivi

STO JA VOLIM TAJ SEX...JA VOLIM TAJ SEX...JA VOLIM..TAJ SEX...

P.S. Sad bila ta pesma na radiu pa sam uspeo ovo da pohvatam 8)

Dok svira radio
sta bih ti radio...

P.P.S E sad ide ova pesma :lol:


btw. ma ja sam uvek pun kesa pa kad nema gde ja platim hotel 8) 8) 8)


nikad nisam vise slagao nego u ovom postu :twisted: :twisted: :twisted:
 
ASR:
Pozdrav forumasi :)
Pitanje je prosto,kako se snalazite za sex,ako zivite sa svojima,pa nemate gde,jel cimate ortake za praznu gajbu,iznajmite hotel itd. Ne racuna se kad ti tvoji odu na neki put.Imas neku vezicu,a nemas gde za sex,zivis sa svojima kao i ona,a opet ti treba kesa za hotel,u autu je nekomforno za duze staze.Ja se snalazim tako sto cimam ortake koji zive sami.Da cujem i vase misljenje.

Zhivim sa mojima, zhivi i on, ali smo kod njega skroz opushteni, uvek i u svako doba.. kad god mozhemo
g015.gif

Uh, da nam nije toga...
 
ja ponekad zivim sa ocem...pa kad nesto privedem...moram i njemu da nadjem nesto...ili mu dam 20 eura da ide negde...mada sam uglavnom sam u stanu...yebo te...leto covece...pa mozes gde hoces...na krovu zgrade...na haubi...
 
ha ha ha
doktorirao bih na ovu temu....nekada imao SVOJ potpuno prazan stan, trenutno gradim nesto svoje prilicno veliko....drugar imao kucu u centru pa mu se nedavno uselila riba...a ostalo....od pescanih plaza Dunava do hotela na Avali ...to bi bio pravi roman...sreca za max 20 dana zavrsavam lepo full konforno mesto u blizini Lida..... :lol:
 
ASR:
Pozdrav forumasi :)
Pitanje je prosto,kako se snalazite za sex,ako zivite sa svojima,pa nemate gde,jel cimate ortake za praznu gajbu,iznajmite hotel itd. Ne racuna se kad ti tvoji odu na neki put.Imas neku vezicu,a nemas gde za sex,zivis sa svojima kao i ona,a opet ti treba kesa za hotel,u autu je nekomforno za duze staze.Ja se snalazim tako sto cimam ortake koji zive sami.Da cujem i vase misljenje.
najboje je i najjjace negde malo van grada, na nekoj livadici ili u velikom zbudju 8)
 
jos nisam ni ves masinu probala...uhhhh kol'ko ce se sve to oduziti :lol:

a sex na konju??sigurno je super..dok jasemo konja..negde..onog..pravog.. velikog..nigde nikog nema :D

ili malo smrdljivije..sex u stali..medju svinjama..u stvari svinje nisu u stali..ne znam gde one zive...
:?
sex u stali medju kravama ili konjima u govnima do guse mmmmmm :lol:
 
BG Pastuv:
ha ha ha
doktorirao bih na ovu temu....nekada imao SVOJ potpuno prazan stan, trenutno gradim nesto svoje prilicno veliko....drugar imao kucu u centru pa mu se nedavno uselila riba...a ostalo....od pescanih plaza Dunava do hotela na Avali ...to bi bio pravi roman...sreca za max 20 dana zavrsavam lepo full konforno mesto u blizini Lida..... :lol:


dakle ko nije znao ,,pastuv ima;;da se podsetimo;;
- imao svoj stan
- uskoro nešto veoma veliko
- i još nešto u blizini lida
 
avesic:
BG Pastuv:
ha ha ha
doktorirao bih na ovu temu....nekada imao SVOJ potpuno prazan stan, trenutno gradim nesto svoje prilicno veliko....drugar imao kucu u centru pa mu se nedavno uselila riba...a ostalo....od pescanih plaza Dunava do hotela na Avali ...to bi bio pravi roman...sreca za max 20 dana zavrsavam lepo full konforno mesto u blizini Lida..... :lol:


dakle ko nije znao ,,pastuv ima;;da se podsetimo;;
- imao svoj stan
- uskoro nešto veoma veliko
- i još nešto u blizini lida

Siroko nema sta........
 

Back
Top