Da vidimo ko je manji (manji!?)

Loop je 36% gay! :shock:

Vi ste heterosexsualno opredeljeni.Popusti malo strejteru!Mnoge devojke zele da zgrabe momka sa gay elementima. :o

---------------------------

najvise me zbunilo ono da li mislis da su dobri vozaci dobri ljubavnici?

---------------------------

ma sisaju oni meni (piiii) , nema ono veze sa istinom...ja sam 100% stejt[retard] :lol:
 
:arrow: "qronja je 46% gay"

Mislim da su ipak prenapumpali ovaj test! Mora da je neki gay loby u pitanju. Pa $ta ako mi je najbolji ortak sexy, ako imam sexy toysove i zhelim da odem na nudisimo bitch.. 2005a bre! :) Jo$ da mazhem lice pomadama napumpalo bi mi na 90% pa bih odma mogao da se kandidujem za novog urednika chasopisa "Dechko" :wink:

test je fake!
 
raindog:
rain je 46 % gay

vi shte vrlo otvorenog uma i uravnotezheni prema oba pola, kod vas preovladava strejt stil :lol:

Isto.. hahah jummy!
a082.gif
 
Omen je 50% gay!
Čestitamo! Vaš skor je tačno na sredini, Vi ste veoma otvorenog uma i u seksu ravnodušni prema oba pola!

Kakva je ovo glupost!? Ne mislim na rezultat (%), već na pitanja. I, šta onda znači "otvorenog uma" ako si "u seksu ravnodušan prema oba pola"? Dovraga, mislila sam da znam šta znači biti otvorenog uma...a uopšte u seksu nisam ravnodušna! Moja seksualna orijentacija je sasvim jasna.
Ili ovo samo znači da nisam dovoljno ženstvena.....jer jesam obarala ruku sa drugarima, umem da promenim gumu na automobilu (gumu ili točak?), nemam donji veš koji mi donosi sreću, da...jesam se par puta u životu potukla, mislim da je bolje biti pametna nego lepa...
Ok, test je zabavnog karaktera, ali su pitanja ipak mogla da budu malo inventivnija.
 
Omen:
Omen je 50% gay!
Čestitamo! Vaš skor je tačno na sredini, Vi ste veoma otvorenog uma i u seksu ravnodušni prema oba pola!

Kakva je ovo glupost!? Ne mislim na rezultat (%), već na pitanja. I, šta onda znači "otvorenog uma" ako si "u seksu ravnodušan prema oba pola"? Dovraga, mislila sam da znam šta znači biti otvorenog uma...a uopšte u seksu nisam ravnodušna! Moja seksualna orijentacija je sasvim jasna.
Ili ovo samo znači da nisam dovoljno ženstvena.....jer jesam obarala ruku sa drugarima, umem da promenim gumu na automobilu (gumu ili točak?), nemam donji veš koji mi donosi sreću, da...jesam se par puta u životu potukla, mislim da je bolje biti pametna nego lepa...
Ok, test je zabavnog karaktera, ali su pitanja ipak mogla da budu malo inventivnija.

takodje 50 % :lol: :lol:
a na sve ono dodajem da mi drugarica jeste sexy. :lol:
pitanja su stvarno... :roll: :lol:
 
Da, definitivno ono pitanje o indijancima i kaubojima nije na mestu... Trebali su to da lokalizuju... Tipa cetnici i partizani :lol:

Ili ono da li je neko srecan kad vidi donje rublje... Mislim bas se ozarim od srece kad prodjem pored nekog izloga :lol:

Pa ono pitanje oko prijatelja - sta ako mi je najbolji prijatelj osoba suprotnog pola?

A pitanje koje uopste ne kapiram (jbg, plav sam valjda :oops: ) je ono:

Da neko dodje da spava sa nekim, i pita gde je njegov krevet rekao bi mu...
[] Gde je njegovo mesto
[] Idi na svoje mesto

Mislim wtf...

No nema veze, zezancija kao i svaki drugi 'test'...
 
boki25:
prvo sam se oladio kad je kazaljka otisla na stotku, a ono ispalo samo 30%.
kaze da treba malo da oladimjer cure vole tipove sa gay elementima.
jbg, sad mi malo i zao....

Nemoj si bre naivan, to se samo ****** reklamiraju, nemoj reci da si naseo, i meni su to rekli, ali znam ja dobro kakve tipove cure vole.

Daj bre kao cure vole... Boze kao da sam od juce!
 

Back
Top