Sony DSC-S80 zbog kog cu da se ubijem !!!

Veseli_Ubica

Poznat
Poruka
7.186
Skoro sam dobio svoj prvi digitalac, navedeni model sony-ja od brata iz slovenije. koshtao je oko 280 evra + MemoryStick Pro 256MB (nije poznata cena)...

E, sad, taj aparat bezbedno dodje do mene, i isprobavam ga nekih 5 dana, a onda..!! Keva ga je ispustila dok je bio ukljuchen i objektiv izvuchen. pao je na neki itison valjda, i to tachno udario objektivom o tlo. Sad je on zaglavljen i ne moze da se uvuche.

Dam ga jednom choveku, on ga odnese u bg (u neki sonijev servis(valjda)), posle sedam dana kazu mi da ce popravka da koshta oko 300 EVRA !!! Skuplje nego ceo aparat !! (slomljeni su neki zupchanici(opet valjda)) I shta sad ??

Jedno vreme sam ocajavao, pa sam dosao na ideju da pitam ovde:
- Da li igde mogu da ga popravim za manje pare? Poshto je jeftinije da kupim novi, dao bih ga i nekom neovlashcenom serviseru da pokusha, bolje nego da skuplja prashinu i da me podseca na lepih 5 dana s njim...

Plz dajte mi neku ideju, savet, bilo shta poshto nema shanse da kupim novi aparat (samo da ga ponovo dobijem :))
 
Uh, bas nemas srece. Nemogu ti savjetovati nista, mislim da mu nema popravke, to sto su ti oni rekli cjenu od 300 E meni se cini da bi ti za te pare jednostavno dali novi aparat, nebi se ni trudili da ga opravljaju ili bi ga mozda opravili i zadrzali za sebe. Digitalci su vrlo osjetljivi.

Moj CANON A75 je padao jedno 5-6 puta, jednom prilikom na sljunkovitoj plazi ali srecom samo poneka ogrebotina. Radi kao sat

Prihvati kvar kao nesto sto se moralo desiti, sudbina, kupi CANON i uzivaj, neces se pokajati
 

Back
Top