Seks za novac?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?
 
Razloga je isuvise, devojka moze biti lakog morala i ucinila bi sve za pare, ali moze biti i da je jako siromasna a kuca puna starih/bolesnih/decice pa nema drugi prihod, moze biti neka nimfomanka koja kad vec toliko voli seks da joj treba svaki dan, resi to i da naplati, itd...
Za muskarce vec ne bih znao, ja sam romantik, ali razumem da je neko suvise stidljiv, ruzan, debeo, slabo obdaren ili brzi gonzales, pa da ga ne bije los glas kod devojaka i ne trpi odbijanja stalno, ide lepo kod takvih zena/devojaka...
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?

Ne mislim nista preterano dobro o tome :hvala:
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?

Не мислим ништа, зашто и да мислим? Боли ме уво ко ће шта да ради...

А мислим да је то добра ствар, зато што ти кад су ти пуна муда изложен си манипулацији, жене користе мушку природу да би добиле што желе, а опет са друге стране се као згражавају кад мушкарац користи то што је нека одлепила за њим па манипулише, а манипулисати пиздом је као ок, овако испразниш се, па кад дођеш у такву ситуацију ти можеш да је*еш а и не мораш, није ти хитно, и онда хладне главе размишљаш дал то теби заиста треба или не, па можеш и да ногираш на време. Дакле само себи повећаваш шансе да испадне све ок... Сачуваш достојанство, образ, не ломиш кичму и не цимаш се око неког имбецила беспотребно.
 
Pre par godina sam slučajno upoznala devojku koja se dobrovoljno i dragovoljno bavi najstarijim zanatom na svetu. Imala je 30+ negovna, doterana, naručivala je duboreze u tetkinom ateljeu, inače nikada ne bih poverovala. Obučena svedeno, prelepa, obrazovana, dostojanstvena, finansijski obezbeđena.....
Oduvek sam se pitala šta tako nekoga može da navede da uopšte razmišlja o tako nečemu, a ne da to i uradi. Svi socijalni razlozi i tužne životne priče otpadaju. Deluje prefinjeno, ne jeftino. Čak i da su joj "cene" paprene, sve jedno mi nije jasno ni kako ni zašto.......
 
Mislim sve najgore o tome.
Cula sam za slucajeve koji to rade jer im je potrebna droga, pa u tom stanju izmenjene svesti jos pa da i razumem, ostale slucajeve ne opravdavam, mislim da su to psihicki ostecene osobe u svakom slucaju.
Mnogo mi je to bolesno, jadno i jedno veliko dno, znaci nemam razumevanja za takve stvari nikako.
Povraca mi se na samu pomisao.
 
...a sa aspekta nekog muskarca mozda bih i mogla da razumem ako ima neki problem, pa da iskoristi tu uslugu, ali na samu pomisao koliko je i kojih k... kroz tu "spodobu" proslo mi se opet bljucka...
 
Poslednja izmena:
Roba ko i svaka druga samo je malo kvaliteta ali su zato i cene mizerne neke se trpaju za pice neke za 20 evra a neke za voznju u besnoj makini.Sve u svemu zene su vrlo jeftine ali kad se uzme u obzir kolika je ponuda i kakav im je kvalitet to mu je onda i realna procena.
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?

šta da mislim...
gleda ćera kako njena drugarica ima, a ona nema pa bi da ima...a malo joj to što ima...
totalni sunovrat sistema vrednosti...
sve su to nama donele naše 90te, TV Pink, JK i njima slični...
eto najgrublje i najkraće...
 
Isto kao i o prodaji heroina,nekom treba on drugoj strani pare,uvek se nadje pametnjakovic da kaze da i jedni i drugi posteno zaradjuju lebac ali je sustina ista,tezak kriminalan cin.
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?
pa sto da ne brate kad za 10e imas klinkice all inclusive ,kad ne pusim i ne idem na kafe ni u kladze na sta bolje da potrosim pare
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?
Ne mislim ništa... ko voli i može neka izvoli...
Što se mene tiče, verujem da svako ima svoju cenu... e sad... onoliko koliko bih ja tražila niko neće da mi plati, a za neke sitne pare mi se ne isplati...
 
Ne mislim ništa... ko voli i može neka izvoli...
Što se mene tiče, verujem da svako ima svoju cenu... e sad... onoliko koliko bih ja tražila niko neće da mi plati, a za neke sitne pare mi se ne isplati...

Sve sto se kupuje i prodaje je ROBA.

roba , rob, roblje...

Covek nije stvoren da bude roba...ili rob.
Covek nije na prodaju.Nema cenu...sem onaj koji je samom sebi odredi.
Koliko god da je dobio, jeftino se prodao. samim tim sto se prodao, on je rob ili roba.


Nije poenta u kolicini love nego u samom aktu.

Stvarna razlika izmedju plemstva i rulje nije u mnogobrojnim feudalnim titulama (koje takodje kupuju).
Stvarna razlika je u tome sto plemstvo nije na prodaju.
Plemenit covek moze biti i siromah i neuk ali je karakteran i nije na prodaju , za razliku recimo od neke popularne i nakicene pevaljke ,koja je puna para, moze da nauci i manire ali nema karakter - samo je roba.
 
Poslednja izmena:
Sve sto se kupuje i prodaje je ROBA.

roba , rob, roblje...

Covek nije stvoren da bude roba...ili rob.
Covek nije na prodaju.Nema cenu...sem onaj koji je samom sebi odredi.
Koliko god da je dobio, jeftino se prodao. samim tim sto se prodao, on je rob ili roba.


Nije poenta u kolicini love nego u samom aktu.

Stvarna razlika izmedju plemstva i rulje nije u mnogobrojnim feudalnim titulama (koje takodje kupuju).
Stvarna razlika je u tome sto plemstvo nije na prodaju.
Plemenit covek moze biti i siromah i neuk ali je karakteran i nije na prodaju , za razliku recimo od neke popularne i nakicene pevaljke ,koja je puna para, moze da nauci i manire ali nema karakter - samo je roba.
Ajde.... prodajemo se svi mi na razne načine... od onoga kad sagneš glavu i oćutiš šefu da ne bi dobio otkaz, do ljubaznosti u pošti kad te sačeka nadrkana šalteruša...
Širenje nogu je još najmanji i najviše izvikan problem...
Šta ćemo onda sa maserkama, frizerkama i ostalima koji rade svojim rukama? Dodiruju nečije telo? One su čistije od prostitutki... kako da ne...
I ko kaže da nikad nešto ne bi, jer nije na prodaju... ne znam šta nosi danas, a šta nosi sutra... a toliko glupava da izgovaram "nikad" nisam.
 
Cujem tako neki silni hebaci se hvale devojkama koje nude seksualne usluge za novac, i to nisu one devjoke koje makro tuce, koje po zimi se nude na ulici i koje ne mogu da se iscupaju iz lanca belog roblja, vec su to devojke koje imaju stalni posao, zive sa roditeljima a dodatni kes zaradjuju od zadovoljenih musterija.

E sad, sta mislite o ovakvoj dobrovoljnoj prostitucuji zena i muskaraca i o osobama koje ih posecuju?
Sve je na dobrovoljnoj bazi, niko nije prisiljen, uvucen, niko ne ubira zaradu, ali ostaje pitanje zasto bi se se neko bavio prostitucijom i zasto bi iko posecivao prostitutke?

Zašto bi se neko bavio prostitucijom? - Zbog love.
Zašto bi iko posećivao prostitutke? - A zašto ne bi?Ako je dokon a ima love.
Eto ja znam jednu klinku koja to radi za lovu.Mislim,ne ono javno kao ulicarka i to nego ono,na finjaka.Ona radi u nekom kafiću pa posle radnog vremena u njegov stan i cepaj.E sad,kad već ona to ne radi javno,kako uopšte ti likovi stupe u kontakt sa njom.Nekako mi to nije jasno.Kako se samo nadju?
Inače je iz prosečne porodice.Čak se može reći i da su dobrostojeći.
 
Dostojanstvo mozes da prodas i uzmes pare za to.
Imaces para ali vise ne dostojanstva.

Kad drugi prestanu da te postuju, kada i sama to prestanes, imaces priliku da shvatis koliko je zivot lepsi i laksi sa dostojanstvom a bez para nego sa parama a bez dostojanstva.

Zapitas li se kada ,zasto se ku rve nerviraju kada ih tako nazovu, iako to jesu?
 
Ne mislim da je to nesto dobro i pozitivno
Ne verujem da bi iko bio srecan da se time bavi njegova majka ili sestra
Medjutim, ako je to neciji izbor, a ne prisila, /a toga ima i dzaba je cuditi se, traziti razloge i sl/ onda sta je tu je, treba to sto vise uvesti u normu i kontrolisati, kako rade neke pametne zemlje, umesto zabranjivati
Dok postoji traznja, postojace i ponuda, a svakako je bolje da neko plati i zadovolji svoje potrebe tamo, nego da siluje zene po haustorima
 

Back
Top