Seks za novac?

Није њој пала цена, никад није ни била већа... Знаш ти какве рибе можеш да пеглаш за 10.000 сома? Шта ти је бре... :lol:

Svaka roba ima svog kupca... tako da ne bih ja u to šta je ko u stanju da plati i koliko...
Ako plaćaju Suzanu Mančić, Alku Vuicu i tako neke, zašto ne bi ovu ovoliko... ništa tu mene ne bi iznenadilo.
 
Па видиш да се матора фура, плаћа ћери цд, силиконе, нема где је нема, ради шта хоће, а са којим парама? Шта она то ради? Мииисим да ти је све јасно. : )))

Mislio sam na pokojnu Kseniju. Ona se posle počela ložiti na klince. Tada, kada sam ja to čuo, tada je bila baš poznata i sveže je uradila sise.
 
Zavisi od moranja...
U principu trenutno ima oko šest nula... vrv kad ne bih imala šta da jedem i kad bi mi deca bila gladna bi bila mnogo manja...
Ima jedna fora kad je to u pitanju "Moral je ono što se mora, nemoral je ono što se ne mora."
I svi koji seru kako nešto nikad ne bi, nemaju pojma šta je život...
Je l' ***** vrednija od egzistencije ili udobnosti?!
Ne kažem da nema budala koji se ne bi prodali... ali ne vidim poentu njihovog karaktera.


Tebi nije ni dato da vidis.To vide samo dostojni.
 
Ja samo da kazem da je meni odvratno onaj slucaj iz Pristine ja mislim..il ne, kosovske mitrovice ona devojka sto je igrala po spotovima repera, i sto je pocela da se k.urva kad joj je muz otisao u zatvor da bi prehranila dete sebe i ne znam koga jos pa se na kraju ubila jer je ostala bez para. moja drugarica ima drugaricu cija je ona cimerka bila u Beogradu

a ona bila bez majke oca ,bez ikoga i ti kao musko da dozvolis da ti se zena k.urva bre za to dete i sebe pa ja da sam musko kitu bih sebi odsekla pa ja bih se ko musko k.urvala samo da ne bi morala ona

ja osudjujem devojke koje se bave time a imaju para al stvarno ima riba koje nemaju nigde nikoga a na koje se ostali clanovi porodice pa cak i momci oslanjaju finansijski ( znam takve ) pa idu tamo gde mozes zaraditi vise para za krace vreme za to nisu krive one vec drzava j.ebana sto ne omogucava zenama neke druge nacine do kojih bi dosle do novca a jako je tesko da zensko od 20 godina placa sebi kiriju, faks ( ako ide na neki ) da izdrzava sestru brata decka koga vec
 
Ja samo da kazem da je meni odvratno onaj slucaj iz Pristine ja mislim..il ne, kosovske mitrovice ona devojka sto je igrala po spotovima repera, i sto je pocela da se k.urva kad joj je muz otisao u zatvor da bi prehranila dete sebe i ne znam koga jos pa se na kraju ubila jer je ostala bez para. moja drugarica ima drugaricu cija je ona cimerka bila u Beogradu

a ona bila bez majke oca ,bez ikoga i ti kao musko da dozvolis da ti se zena k.urva bre za to dete i sebe pa ja da sam musko kitu bih sebi odsekla pa ja bih se ko musko k.urvala samo da ne bi morala ona

ja osudjujem devojke koje se bave time a imaju para al stvarno ima riba koje nemaju nigde nikoga a na koje se ostali clanovi porodice pa cak i momci oslanjaju finansijski ( znam takve ) pa idu tamo gde mozes zaraditi vise para za krace vreme za to nisu krive one vec drzava j.ebana sto ne omogucava zenama neke druge nacine do kojih bi dosle do novca a jako je tesko da zensko od 20 godina placa sebi kiriju, faks ( ako ide na neki ) da izdrzava sestru brata decka koga vec

Glupo im da rade u pekari za 25 000.
 
Glupo im da rade u pekari za 25 000.

ne mozes od tih para da placas sebi stan,da izdrzavas druge ljude ,faks itd.
ta neka ideja o postenom radu je slatka ali, nije izvodljiva u nasoj drzavi ako si sam na svetu a imas mnogo ljudi na grbaci

ja sam imala drugarice koje su od mene trazile da im nalazim muskarce ili namestim drugovima za seks za pare

ista je stvar npr neki muskarac, ciji roditelji zaradjuju 100 evra mesecno, zajedno, i slusa roditelje kako mu kukaju svaki dan, i zive u nekom sobicku svi, i on bude kriminalac jer u tome ima najvise para. nasa drzava je kriva za to,a ne muskarci i zene koji se odlucuju za tako nesto
 
ne mozes od tih para da placas sebi stan,da izdrzavas druge ljude ,faks itd.
ta neka ideja o postenom radu je slatka ali, nije izvodljiva u nasoj drzavi ako si sam na svetu a imas mnogo ljudi na grbaci

ja sam imala drugarice koje su od mene trazile da im nalazim muskarce ili namestim drugovima za seks za pare

ista je stvar npr neki muskarac, ciji roditelji zaradjuju 100 evra mesecno, zajedno, i slusa roditelje kako mu kukaju svaki dan, i zive u nekom sobicku svi, i on bude kriminalac jer u tome ima najvise para. nasa drzava je kriva za to,a ne muskarci i zene koji se odlucuju za tako nesto

ako je država kriva zašto se onda svi u ovoj državi ne qurvamo?
ovde je qurva=sponzoruša, ako sam dobro shvatila...
'ako si sam na svetu a imaš mnogo ljudi na grbači'... :dash:

lepo je to što za svoje koleginice nalaziš izgovore, ali je poštenije reći: qurvam se zato što volim lovu, a to je najlakši način da do nje dođem.
 
ne mozes od tih para da placas sebi stan,da izdrzavas druge ljude ,faks itd.
ta neka ideja o postenom radu je slatka ali, nije izvodljiva u nasoj drzavi ako si sam na svetu a imas mnogo ljudi na grbaci

ja sam imala drugarice koje su od mene trazile da im nalazim muskarce ili namestim drugovima za seks za pare

ista je stvar npr neki muskarac, ciji roditelji zaradjuju 100 evra mesecno, zajedno, i slusa roditelje kako mu kukaju svaki dan, i zive u nekom sobicku svi, i on bude kriminalac jer u tome ima najvise para. nasa drzava je kriva za to,a ne muskarci i zene koji se odlucuju za tako nesto

Ne zavrsi svako faks. Ne baca svako pare na pljuge. Takav je zivot.
 
mozda ne vidi drugi nacin da dodje do para ili prosto voli da to radi

- - - - - - - - - -

ne rade svi jer svi znaju da to moze da bude rizicno, kad te pojede mrak sam si vise nego u drugim poslovima, granicna delatnost
tj ne moze to svako, pa i neki koji rade izasli bi odatle
 
nemoj lupetati, nađi cimerku ili dve pa da vidiš jel može, najlakše dići noge i kukati kako to moraš...
sve je stvar izbora u životu

ma okej sve to,ja sam samo rekla da ja licno necu baciti drvlje i kamenje na zensko ili musko,svejedno, koje je u onakvoj situaciji kakvoj sam opisala i odluci se na tako nesto. ja iskreno, ako pricamo samo o zenama,meni je zao takvih zena

e sad,one koje imaju pristojan zivot a j.ebu se za pare,e to je vec stvarno ,o tome molgu pljuvati :lol:
 
ma okej sve to,ja sam samo rekla da ja licno necu baciti drvlje i kamenje na zensko ili musko,svejedno, koje je u onakvoj situaciji kakvoj sam opisala i odluci se na tako nesto. ja iskreno, ako pricamo samo o zenama,meni je zao takvih zena

e sad,one koje imaju pristojan zivot a j.ebu se za pare,e to je vec stvarno ,o tome molgu pljuvati :lol:

Da ima za dop.

- - - - - - - - - -

pa ako studiras lakse je da se prostituises sto se organizacije tice

hirka -

2
 
pa ako su neki ljudi tamo zavrsili nista tebi ne garantuje da ces pasti i da sutra neces i ti na neki od tih nacina
jeste kriza!!

- - - - - - - - - -

Da ima za dop.

- - - - - - - - - -



hirka -

2

pa ok ako radi u pekari 25000 i nocu radi a danju ide na predavanja i u trecem delu dana spava i preslisava se onda je heroj ulice, mada ako je malo se zapustila onda je kreten i svi ce je zezati u pekari
tako da organizaciono je jednostavnije da se prostituises
sta je zapela da studira
naravno mnogi ne moraju tako, nego ih hrane roditelji ali uvek ima tako nekih
kod nas nije prilagodjeno studiranje+rad a sa bolonjom je teze, ali to je mozda druga tema
 
pa ako su neki ljudi tamo zavrsili nista tebi ne garantuje da ces pasti i da sutra neces i ti na neki od tih nacina
jeste kriza!!

- - - - - - - - - -



pa ok ako radi u pekari 25000 i nocu radi a danju ide na predavanja i u trecem delu dana spava i preslisava se onda je heroj ulice, mada ako je malo se zapustila onda je kreten i svi ce je zezati u pekari
tako da organizaciono je jednostavnije da se prostituises
sta je zapela da studira
naravno mnogi ne moraju tako, nego ih hrane roditelji ali uvek ima tako nekih
kod nas nije prilagodjeno studiranje+rad a sa bolonjom je teze, ali to je mozda druga tema

spr.jpg
 

Back
Top