Цане из БРЕЈКЕРСА...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...за време свог концерта у хрватској, честитао празник (Видовдан) хрватима. Наравно...све је то онако фино запаковао...да ови нису ни били свесни шта је рекао. Пошто знам да је поштовалац СПЦ-ве, и луд какав јесте, и увек, али увек двосмислен...остаје ми да се запитам да ли је алудирао на то да су хрвати покатоличени Срби...или је само направио грешку.
Пошто познајем историјат њихових концерата и пошто се до сада углавном касније показивало да МИСЛИ оно што каже (а то на концерту делује као највећи сарказам...а после се види да није)...скоро да могу да се кладим да је у питању опција 1. Наравно, за медије и рају увек може да остане друга прича.
 
Ljuba82:
...за време свог концерта у хрватској, честитао празник (Видовдан) хрватима. Наравно...све је то онако фино запаковао...да ови нису ни били свесни шта је рекао. Пошто знам да је поштовалац СПЦ-ве, и луд какав јесте, и увек, али увек двосмислен...остаје ми да се запитам да ли је алудирао на то да су хрвати покатоличени Срби...или је само направио грешку.
Пошто познајем историјат њихових концерата и пошто се до сада углавном касније показивало да МИСЛИ оно што каже (а то на концерту делује као највећи сарказам...а после се види да није)...скоро да могу да се кладим да је у питању опција 1. Наравно, за медије и рају увек може да остане друга прича.

Мислим да је 1 опција.
А ЛАТИНА ИГНОРИШИ ПА ЋЕ ДА НЕСТАНЕ.
 
Ljuba82:
...за време свог концерта у хрватској, честитао празник (Видовдан) хрватима. Наравно...све је то онако фино запаковао...да ови нису ни били свесни шта је рекао. Пошто знам да је поштовалац СПЦ-ве, и луд какав јесте, и увек, али увек двосмислен...остаје ми да се запитам да ли је алудирао на то да су хрвати покатоличени Срби...или је само направио грешку.
Пошто познајем историјат њихових концерата и пошто се до сада углавном касније показивало да МИСЛИ оно што каже (а то на концерту делује као највећи сарказам...а после се види да није)...скоро да могу да се кладим да је у питању опција 1. Наравно, за медије и рају увек може да остане друга прича.

Cane iz Brejkersa je arogantna budaletina koja se na stare dane navukla na pravoslavlje!Tuzno,zaista tuzno!
 
svirka negde na kosovu, valjda mitrovica, i shiptari se okupili pa provociraju gadjajucji kamenjem, a cane: "shta je shiptari, kameno doba?" :lol:
lik.
mada, pola rechi ja ne bih ni ozbiljno shvatao kod njega, s obzirom da je na nastupima uglavnom bio nekako uradjen, sad ne znam kakav je, al pre je bio stalno koma. al najlegendarniji mi je bio u jednom intervjuu: "ovde djavo ne mora da seje, samo da dolazi po berbu svoju" ;-)
 

Back
Top