Jerry Springer :(

Turn off the light

Zainteresovan član
Poruka
274
kopala sam u potrazi za ovom temom, ali posto ne nadjoh nista, resih da rizikujem i otvorim :P

jel gledao neko od vas nekad sou dzerija springera [jerry springer show, mislim]?
to su takve smejurije das je neverovatno.
kao, sad svi ti ljudi hoce bas dzeriju da se povere, i da on pozove njihovog [bivseg] partnera, majku, dete, ili sta vec pa da, posle nekog vremena i dosta cenzurisanih delova, naprave dogovor?

gledala sam par puta, i toliko sam uspela da dokacim.

ma, nisu valjda ni ameri toliko glupi?

sve se zabrinuh za probleme tih jadnih ljudi zeljnih medijske paznje...ovaj, pardon, pomirenja. 8)
 
Tuzno je da stvarate sliku o jednom narodu na osnovu emisije tipa Jerry Springer.
Ljudi koji se pojavljuju na njegovom show-u su zivi trash ali to nikako nije profil srednje i vise americke klase. I da, to su stvarni dogadjaji i ljudi, nije u pitanju namestaljka. (koliko god to vama izgledalo neverovatno)
 
gledala sam par epizoda,i emisija je extra glupa ali nemojte da se zavaravate da su svi amerikanci takvi.
to je otprilike takva ciljna grupa ciji bi ekvivalent kod nas bila publika u grand show-u.
obrazovani amerikanci se time ne bave,a ni njih nije malo...uopste.
 
Aaron:
Tuzno je da stvarate sliku o jednom narodu na osnovu emisije tipa Jerry Springer.
Ljudi koji se pojavljuju na njegovom show-u su zivi trash ali to nikako nije profil srednje i vise americke klase. I da, to su stvarni dogadjaji i ljudi, nije u pitanju namestaljka. (koliko god to vama izgledalo neverovatno)

slazem se da :lol: ali sumnjam da to nije namesteno.
tesko da ljubavnica glavnog junaka, :lol: koja mu je u stvari polusestra, i pritom ima i zenu :lol: :lol: tek tako krene da se svadja pred publikom.

@ banshee :lol:
 
da,ono je stvarno glupo...zapleti su zeznuli i juznoamericke serije :roll:
sa sve plakanjem,samaranjem,i dramaticnim trenutkom ulaska osmog po redu ljubavnika....
glupost, i ja mislim da je to sve uredno namesteno i placeno,uvezbano itd...
 
pa ponekad gledam cisto jer ne mogu da odolim utisku koliko ljudi mogu da budu ograneceni !!!

jbt...kako ih nije sramota !!!


da li oni znaju sta je provatan zivot i gde treba prljav ves da se pere...pitam se kod nas da li bi upalila takva emisija.u danasnjem vremenu kopiranja samo je cekam na Pinku !
 

Back
Top